Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 15:49

@@rav3n_pl @@maxi82

Nie zaprzeczam wcale, że minusy i warn mi się należały.

Ale centralny pojazd panu politykowi za hipokryzję także się należał.

Mam ostatnio zły humor, lepiej nie wchodzić mi w drogę. Najlepiej zrobię sobie miesiąc przerwy od tego forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Bit-els » sobota, 6 kwietnia 2019, 07:05

Rzeczowy art tłumaczący jakie trudności i pułapki niesie ze sobą LN

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 6 kwietnia 2019, 14:10

Bit-els pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 07:05Rzeczowy art tłumaczący jakie trudności i pułapki niesie ze sobą LN

Peter Rizun wymiótł totalnie z tym artykułem. Wyjaśnienie działania LN jako koralików na sznurku - mistrzostwo.

Teraz każdy może zrozumieć jak działa LN i dlaczego nie ma sensu. Hmmm, może zrobię tłumaczenie?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: zdch » sobota, 6 kwietnia 2019, 15:12

@ShadowOfHarbringer
Zrób tłumaczenie i edukuj, bo ile byś informacji nie podawał wciąż będą ludzie zaślepieni cudowną wizją LN. Może przynajmniej nowe osoby, jeszcze nie zatrute kłamstwami core, uratujesz przed błędnymi decyzjami.

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: randomowy świeżak » niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:25

@zdch co za pajac pisał ten tekst ? jak w pierwszych zdaniach przymknąłem oko na przeinaczenia tak nie dotrwałem do drugiego akapitu w tym tekście... ktoś kto nie wie jak działa LN robi artykuł o tym jak rzekomo działa ? - żenada

btw, transakcja potwierdzana jest od końca płatności a nie pchana dalej z nadzieja że ktoś ja przekaże, jeśli jakieś debile dają się nabierać na tego typu teksty to nie dziwie się że BCH/BSV jeszcze żyje...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: zdch » niedziela, 7 kwietnia 2019, 07:53

@randomowy świeżak
Przeczytaj całość, zamiast krytykować po przeczytaniu paru zdań. Ignorancja nie sprawi że masz rację.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości