Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: czwany.lis » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32

Witam,

jak w temacie, do tej pory grałem tylko na kontraktach CFD na BTC na XTB i Plus500, zarabiałem na różnicach i bardzo dobrze to wspominam.

Teraz chciałbym otworzyć jakieś konto (portfel) z BTC bo czuję, że niebawem zacznie się odpał na całego, zaniżyli już bardzo solidnie i wskaźniki ADX, RSI, MACD, oscylatory pokazują mi kupuj, no właśnie kupuj, ale nie miałem do tej pory do czynienia z portfelem BTC.

Proszę o poradę, gdzie najlepiej założyć, mała prowizja i brak przypału z wypłatami, zawieszaniem się serwera, opóźnieniami. Chce przenieść większość zysków z poprzednich platform. Ogólnie chcę zbudować portfel BTC z paru krypto a do inwestycji mam niecałe 400 tysięcy zł.

Dziękuję za pomoc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: mecenas » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 18:56

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32Ogólnie chcę zbudować portfel BTC z paru krypto a do inwestycji mam niecałe 400 tysięcy zł.

Portfel to raczej nie jest giełda / platforma, chyba, że portfel w sensie inwestycyjnym - portfolio.
BTC z paru krypto to rozumiem przenośnia i nawiązanie do zdywersyfikowanej inwestycji w kilka kryptowalut równolegle.

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32Proszę o poradę, gdzie najlepiej założyć, mała prowizja i brak przypału z wypłatami, zawieszaniem się serwera, opóźnieniami. Chce przenieść większość zysków z poprzednich platform.

Ja używam platformy z mojej stopki. Płaci za wstawianie zleceń do tabeli. Dawniej bywały lagi przy dużym obciążeniu, ale z czasem jest coraz lepiej. Z wypłatą nigdy nie miałem problemu, odbywa się raz na dobę o 14:00. Prowizja mała lub nawet ujemna, spread minimalny, płynność znakomita, wszystkie rozliczenia w tym wpłaty i wypłaty tylko w BTC.

Jeśli chcesz fizyczne krypto na longterm (typowy portfel krypto), to użyj dedykowanych paper_walletów lub portfela sprzętowego. Kupno na dużych znanych giełdach i od razu przelew na portfel.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: czwany.lis » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41

mecenas,

przepraszam bardzo, ale czy Ty widzisz co piszesz, o czym piszesz ? jaka dywersyfikacja na kryptowalutach? przecież wszystkie krypto to jedna "branża", dywersyfikacja to jakbyś upił OIL + CUPER, albo akcje ORLENU i CDRdu. Dywersyfikacja to zawsze przeciwne branże w portfelu. Nie urażaj się, ale obracam grubą kasą i lubię rozmawiać z ludźmi na poziomie :), którzy wiedzą co piszą.

Dzięki jednak za info co do platformy, sprawdzę, ale proszę bardziej doświadczonych graczy o info co do pytania z głównego postu.

Dobrego roku

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: mecenas » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 23:41

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32zaniżyli już bardzo solidnie i wskaźniki ADX, RSI, MACD, oscylatory pokazują mi kupuj

Tzw. sygnały BUY na oscylatorach to spora część wielkiej mitologii AT... oczywiście pomijam subiektywizmy jak to należy czynić na realnym rynku: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=8&t=21768

Dodano po 6 minutach 10 sekundach:
czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41przepraszam bardzo, ale czy Ty widzisz co piszesz, o czym piszesz ? jaka dywersyfikacja na kryptowalutach?
Ogólną dywersyfikację portfelową zostaw sobie według uznania. Mi nic do tego.

Pisałeś:
czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32chcę zbudować portfel BTC z paru krypto
- więc odniosłem się do tego tworu "portfel BTC z paru krypto" cokolwiek to znaczy.
Oczekujesz precyzji - wyrażaj się precyzyjniej.

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41Dywersyfikacja to zawsze przeciwne branże w portfelu.
Pewnie. A w branżach nie można przeciwsobnie przeciwstawiać?

Dodano po 21 sekundach:
czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41Dobrego roku
Wzajemnie ;)
Ostatnio zmieniony środa, 2 stycznia 2019, 08:50 przez mecenas, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 23:48

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41Dzięki jednak za info co do platformy, sprawdzę, ale proszę bardziej doświadczonych graczy o info co do pytania z głównego postu.
Ja jestem doświadczony, @mecenas bredzi, nie wie o czym pisze :) , masz rację, nie dywersyfikuj, kup dużo dasa i trochę BTC
Dascoin jest w promocji, za 400k kupisz go bardzo dużo, ma kosztować niebawem 10$, teraz jest po 2 centy.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: mecenas » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 23:50

RuckenFetard pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 23:48nie dywersyfikuj, kup dużo dasa
czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41wszystkie krypto to jedna "branża"
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: tomant » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:00

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:32Ogólnie chcę zbudować portfel BTC z paru krypto
Co miałeś na myśli pisząc to zdanie?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: bl4ck » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:07

Zapewne chce zainwestować w kilka różnych krypto, z tym że nie ma pojęcia jak "to" działa stąd tak "dziwnie" złożone zdania i pytania.


Najpierw poczytaj sobie jak powstał bitcoin i reszta altcoinów jak działają wallety zapoznaj się z podstawową obsługą.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Proszę o wskazanie najlepszego rachunku BTC

Postautor: Kutalisk » wtorek, 1 stycznia 2019, 23:07

czwany.lis pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 22:41Nie urażaj się, ale obracam grubą kasą i lubię rozmawiać z ludźmi na poziomie :), którzy wiedzą co piszą.


Podejście typowego polaka-cebulaka (niestety nie mogę jeszcze dawać negatywów).

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości