[NIEAKTUALNE] Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 września 2019, 08:32

ergorg pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:24@mecenas, widzę masz wielki problem nie pisać w tym wątku.
Wczoraj się urodziłeś?

Nie wiesz, że pisanie na forach uzależnia i jest jednocześnie rozrywką?

Jak myślisz, dlaczego muszę blokować to forum w /etc/hosts? Bo mimo tego, że takie przypadki jak Twój niemiłosiernie mnie wkurwiają, to nadal mnie kusi żeby tutaj pisać.
ergorg pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:24 P.S. nie ma to jak wrzucać cytaty z Bcash'owej strony.
Profil użytkownika -> [klik] Dodaj do listy wrogów.

@mecenas

Szkoda czasu na stracone jednostki. Nie o wszystkich warto walczyć i nie każdego można naprawić.

Niektórzy po prostu są uszkodzeni i tacy pozostaną do końca życia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: mecenas » czwartek, 19 września 2019, 08:55

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:32Nie wiesz, że pisanie na forach uzależnia i jest jednocześnie rozrywką?
Ooo TAK, szczególnie czytanie niektórych kawałków to wielka radocha.

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:32Szkoda czasu na stracone jednostki. Nie o wszystkich warto walczyć i nie każdego można naprawić.
Może masz i rację, ale wtedy przyszłość krypto jest niewesoła. Kult świecidełek, reklamy i zbiorowy spazm propagandowy. Szkoda.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: BCHJesus » czwartek, 19 września 2019, 09:01

fervi pisze: środa, 18 września 2019, 15:36Nie tylko Veriblock, ale problem jest z Coinbase, który nie batchuje transakcji.
ja o zupie Ty o dupie. Czy Ty kompletnie nie kumasz że już od dłuższego czasu w środowisku BTC ludzie gadają że ponad 20% transakcji w bloku to właśnie transakcje z projektu Veriblock i ich minera PoP? Dzisiaj się urodziłeś czy jak. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi, proszę:
- https://explore.veriblock.org/network-stats - pole PoP Bitcoin PCT (ilość transakcji jakie weszły z PoP minera do bloku BTC i procentowe zapełnienie bloku BTC właśnie tymi transakcjami)
- poszukaj sobie informacji odnośnie debaty zapoczątkowanej przez Luke Dash Jr o zmniejszeniu bloku do 300kB
- tweet - informacja iż 20% zapełnienia bloku BTC to transakcje Veriblock

- to tak dla zaognienia dyskusji, to co BTC lubi najbardziej rywalizacja i prowadzenie do wzrostu opłat


-i ponownie zamieszczę posta Veriblock z medium. Przeczytaj, to nie boli a dokształcisz sie.

ergorg pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:24P.S. nie ma to jak wrzucać cytaty z Bcash'owej strony.
sorry, ale widać że nawet artykułu nie przeczytałeś tylko oparłeś opinię tylko na tym z jakiej strony to pochodzi, a nawet nie wziąłeś pod uwagę że cytat ten jest wzięty z tweeta właśnie Luke Dash Jr jednego z deweloperów Core, więc nijak się to ma że jest to z tej strony.

Dodatkowo jaki to ma związek skoro w artykule jest masa linków do tweetów osób z BTC CORE DEV TEAM'u, ich wypowiedzi na ten temat oraz masa linków do rzeczy które w tym artykule z komentarzem są ujęte? Jakby w artykule była tylko i wyłącznie fantazja bez rzeczowych dowodów w postaci właśnie tych tweetów, postów i innych artykułów to wtedy można wysnuć jakieś wnioski odnośnie tego co masz na końcu języka (manipulacja) ale komentarze w artykule które są poparte zalinkowanymi dowodami są jak najbardziej wiarygodne.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ikswodnal » czwartek, 19 września 2019, 09:46

Wiecie co - w tej dyskusji postponującej przeciwników (niezależnie od punktu siedzenia) czy to BTC czy BCH, szkodzicie już nie tylko krytykowanej kryptowalucie, ale i przez siebie preferowanej.
Życzę sobie, by BTC było magazynem wartości - BCH środkiem płatniczym, wymiany codziennej.
Jest to do osiągnięcia prędzej niż zniszczenie którejkolwiek z krytykowanych - BTC czy BCH.
Niszczenie jest destrukcyjne też dla niszczącego. Nie opóźniajcie tego co moim zdaniem powinno nastąpić!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 września 2019, 10:06

ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:46Życzę sobie, by BTC było magazynem wartości

Nie ma wartości bez użyteczności.

To się stosuje do absolutnie każdej rzeczy w historii ludzkości.

Wartość każdej rzeczy, która jest beżuzyteczna, albo można ją łatwo zastąpić identyczną, ale lepszą pod każdym względem rzeczą - dąży do zera.

Ludzie, przeczytajcie sobie powyższe tak 150 razy, może do Was dotrze i zobaczycie, że dyskusja jest bezcelowa.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 września 2019, 10:12

mecenas pisze: czwartek, 19 września 2019, 08:55 Może masz i rację, ale wtedy przyszłość krypto jest niewesoła. Kult świecidełek, reklamy i zbiorowy spazm propagandowy. Szkoda.

Większość zwyczajnie podąża za stadem.

Jeżeli stado w końcu uzna, że jednak BTC to śmieć, wtedy większość przestawi się na BCH.

Tych naprawdę upartych (i głośnych) jednostek, które są wrogami nieuniknionego jest max kilka %.

Oni mogą się nigdy nie przestawić, ale zostaną po prostu biednym dziadkami z BTC pod materacem, o których świat zapomniał i których ludzie opuścili. Smutny los.

Przede wszystkim trzeba walczyć, aby przestawić trend bezmyślnego stada. Jest to bardzo trudne, ale możliwe. Odbywało się wielokrotnie w historii.

Nawet niewielka kilkuprocentowa mniejszość może kierować stadem - popatrz co się stało z ruchem LGBT. Najpierw przekonali stado, że gejostwo jest OK, a teraz idą dalej i przekonują już że wszystkie wynaturzenia są OK. Zoofilia i pedofilia czekają w kolejce.

Jest łatwiej przekonać stado do czegoś faktycznie dobrego, użytecznego i praktycznego bo nie powoduje odruchu odrzucenia, więc powinniśmy mieć dużo łatwiej niż zboczeńcy.

Cała propaganda anty-BCH także jest kierowaniem stadem przez elitę banksterów - robią to bardzo profesjonalnie - przykłady jak jest to skuteczne masz w tym temacie. Ich skuteczność jest porażająca. Przeciwko Bitcoin Cashowi nie ma właściwie absolutnie żadnych solidnych argumentów, a mimo to banda zombie lata po forach jak wiatr i sieje zarazę "bcash bcash bcash".
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » czwartek, 19 września 2019, 11:26

BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:01ja o zupie Ty o dupie. Czy Ty kompletnie nie kumasz że już od dłuższego czasu w środowisku BTC ludzie gadają że ponad 20% transakcji w bloku to właśnie transakcje z projektu Veriblock i ich minera PoP? Dzisiaj się urodziłeś czy jak. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi, proszę:
Nie przeczytałeś chyba zdania (ze złości?), tylko przeleciałeś, więc podkreślę.

Nie tylko Veriblock
ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:46 Życzę sobie, by BTC było magazynem wartości - BCH środkiem płatniczym, wymiany codziennej.
Ja sobie życzę by BCH służyło do kupowania jedzenia na fermie drobiu :P #pdk

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: BCHJesus » czwartek, 19 września 2019, 11:56

fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:26Nie przeczytałeś chyba zdania (ze złości?), tylko przeleciałeś, więc podkreślę.
wiesz kolego. przelecieć to można panienkę a nie zdanie. Zdanie pisane/wypowiedziane wystarczy zrozumieć a uwierz mi ja je rozumiem bardzo dobrze, w przciwieństwie do Ciebie.
Podałem nazwę jednej głównego projektu który odpowiada za 20% transakcji w bloku BTC, za ile transakcji w bloku odpowiada Coinbase? kolejne 20%? Tego nie wiadomo...może przytoczysz jakieś dane na ten temat skoro tak uważasz?

Wracając do tematu - jeśli znajdą się jeszcze 4-5 takich firm co będzie tyle transakcji umieszczać w bloku to co się stanie? zwykły użytkownik już żadnej transakcji nie przeprowadzi bo będzie za droga....nawet korzystając z SegWit.

Pozatym chyba jasno ci @mecenas wytłumaczył że skoro ktoś płąci za transakcje, nazwijmy ją standardową, to chyba ma do tego prawo, a minerzy umieszczą ją w bloku to nie można kategorycznie jej uznać za SPAM a do tego właśnie służy ta propaganda. Ktoś kto wysyła dużo transakcji płaci za umieszczenie jej bloku, minerzy ją umieszczają, a środowisko BTC łącznie z jej deweloperami nazywa to SPAMem. Nie myślisz że to jest ostra hipokryzja? Najpierw mówić że duże fee jest OK a potem jak się okazuje że dużo jest transakcji to nagle okazuje się że SegWit się zapcha i tam też fee będzie duże to już jest Beeee.

fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:26Ja sobie życzę by BCH służyło do kupowania jedzenia na fermie drobiu
no i dobrze. przecież służy jako płącidło a jest to jedna z kolejny form użyteczności tej crypto do czego niestety BTC już nie służy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » czwartek, 19 września 2019, 12:36

BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:56Wracając do tematu - jeśli znajdą się jeszcze 4-5 takich firm co będzie tyle transakcji umieszczać w bloku to co się stanie? zwykły użytkownik już żadnej transakcji nie przeprowadzi bo będzie za droga....nawet korzystając z SegWit.
To będą płacić w nieskończoność aż pieniądze im się wykończą. Ludzie pewnie będą próbować przejść na Lightninga i RSK.

Odpowiem może pytaniem na pytanie - co się stanie jeśli BCash mający 2MB bloki (bo tyle ma, tyle kopią górnicy, bo nie chce im się aktualizować oprogramowania) się zapcha? Oczywiście hipotetycznie, BCash padnie, ale wiesz o co chodzi.
BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:56Pozatym chyba jasno ci @mecenas wytłumaczył że skoro ktoś płąci za transakcje, nazwijmy ją standardową, to chyba ma do tego prawo, a minerzy umieszczą ją w bloku to nie można kategorycznie jej uznać za SPAM a do tego właśnie służy ta propaganda. Ktoś kto wysyła dużo transakcji płaci za umieszczenie jej bloku, minerzy ją umieszczają, a środowisko BTC łącznie z jej deweloperami nazywa to SPAMem. Nie myślisz że to jest ostra hipokryzja?
Heh, skomentuję inaczej. Dostałeś kiedyś spam na maila? Zapewne tak, ale czym jest spam? Zwykłą wiadomością. A kto określa czy coś jest spamem czy nie? Człowiek. Blockchain to pewien realizator zadań, które zlecają ludzie. Sieć nie decyduje co jest spamem, a co nie jest spamem. Robią to ludzie.
BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:56Najpierw mówić że duże fee jest OK a potem jak się okazuje że dużo jest transakcji to nagle okazuje się że SegWit się zapcha i tam też fee będzie duże to już jest Beeee.
Duże fee ma rozwiązywać problem spamu. Osobiście chciałbym by fee było możliwie najniższe, tylko sieć blockchain jest siecią wspólną, a to oznacza, że wiele osób z natury o to nie dba. Pewnie sam widziałeś zniszczone przystanki autobusowe, a przecież wszyscy się na to złożyliśmy w podatkach.
BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:56 no i dobrze. przecież służy jako płącidło a jest to jedna z kolejny form użyteczności tej crypto do czego niestety BTC już nie służy.
Przecież nikt BCashem nie płaci, wolą płacić (oprócz Bitcoina oczywiście) Lightningiem (w sumie to Bitcoin, ale rozróżnienie musi być xd), Dogecoinem, Etherem czy Litecoinem (i paroma innymi). Przykro mi. No może poza mitycznym drobiem ;)

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ikswodnal » czwartek, 19 września 2019, 12:53

fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:26Ja sobie życzę by BCH służyło do kupowania jedzenia na fermie drobiu #pdk
Ja też. Jednak krytykując BCH nie rozwiązujecie prostych (ponoć) problemów BTC na przykład:
Przeniesienie wartości z portfela papierowego P2SH na portfel Electrum z Bech32 na komputerze.
To są podstawowe sprawy dla słabych użyszkodników i przyszłych użytkowników kryptowalut a nie roztrząsanie ile diabłów mieści się na jednej szpilce (obojętne czy BTC czy BCH)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » czwartek, 19 września 2019, 13:09

ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 12:53Przeniesienie wartości z portfela papierowego P2SH na portfel Electrum z Bech32 na komputerze.
A nie wystarczy zwykły transfer środków?
ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 12:53To są podstawowe sprawy dla słabych użyszkodników i przyszłych użytkowników kryptowalut
I tak i nie. Użytkownik ostatecznie najlepiej by używał Lightninga, wtedy dowie się co naprawdę oznaczają kryptowaluty.

Problem w tym, że wiele osób próbuje wmówić innym nieprawdę. Dam prosty przykład ze skalowaniem.
Jak powiem - blockchain się nie skaluje to się dowiem, że Bitcoinowcy są głupi.

Ale wchodzisz na wpis o skalowaniu Ethereum i pierwsze zdanie


Blockchain się nie skaluje. Trzeba najpierw moim zdaniem odkłamać kryptowaluty a dopiero potem zachęcać ludzi. Scamy będą sprzedawać gruszki na wierzbie byleby zdobyć parę dodatkowych centów na kursie i móc sprzedać scam. Trzeba temu powiedzieć dość.

A w międzyczasie oczywiście rozwijać się.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ikswodnal » czwartek, 19 września 2019, 13:48

fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 13:09A nie wystarczy zwykły transfer środków?
fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 13:09Użytkownik ostatecznie najlepiej by używał Lightninga, wtedy dowie się co naprawdę oznaczają kryptowaluty.
1. Jak? A nie jestem użytkownikiem BTC od wczoraj (choć przyznam słabym).
2.Najlepiej to wszyscy powinni odejść od PLN. Bądź realistą, nie hunwejbinem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » czwartek, 19 września 2019, 14:15

ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 13:48Jak? A nie jestem użytkownikiem BTC od wczoraj (choć przyznam słabym).
Importujesz klucz do electrum (jako jedno konto)
Zakładasz nowe "konto" electrum na Segwit
Przelewasz wszystko z Papera na nowe konto.
ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 13:48 2.Najlepiej to wszyscy powinni odejść od PLN. Bądź realistą, nie hunwejbinem.
Zgadza się, ale mam nadzieję, że prędzej czy później w jakimś stopniu to się stanie. Nawet dla ekonomii internetowej. (chociaż liczę na więcej :twisted: )

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: pm7 » czwartek, 19 września 2019, 21:16

fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 14:15 Importujesz klucz do electrum (jako jedno konto)
Zawsze sweep, (prawie) nigdy import.
https://bitzuma.com/posts/five-ways-to- ... addresses/
ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 12:53 Przeniesienie wartości z portfela papierowego P2SH na portfel Electrum z Bech32 na komputerze.
Dobre portfele mają opcje wyciągnięcia BTC skanerem QR-Code lub przez wpisanie klucza prywatnego:
Obrazek
fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 12:36 To będą płacić w nieskończoność aż pieniądze im się wykończą. Ludzie pewnie będą próbować przejść na Lightninga i RSK.
Tyle że w celu przejścia na LN wciąż trzeba wykonać transakcję.
fervi pisze: czwartek, 19 września 2019, 12:36co się stanie jeśli BCash mający 2MB bloki (bo tyle ma, tyle kopią górnicy, bo nie chce im się aktualizować oprogramowania) się zapcha?
Jeżeli będzie na tyle transakcji, żeby zauważalnie wzrosła opłata potrzebna na dostanie się do bloku, to można się spodziewać, że kopiący zwiększą limit, żeby dostać opłaty z większej liczby transakcji.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » czwartek, 19 września 2019, 23:10

pm7 pisze: czwartek, 19 września 2019, 21:16 Tyle że w celu przejścia na LN wciąż trzeba wykonać transakcję.
Zgadza się. Natomiast oszczędności jakie to ostatecznie generuje są potężne. W jednym portfelu mam z 50 transakcji. Jeśli założymy, że 1 transakcja ma 150 bajtów i wysyłam 1 sat / bajt - To samo fee by wyniosło 7500 satoshi. A mam więcej tych kont.

To się wydaje niewiele. Ale sieć ma jakąś "magię" i aż chce mi się egzystować. Nagradzać ludzi pieniędzmi za pisanie na Zapread, kupiłem sobie konto na Satoshis Games, nawet przez chwilę sklep internetowy miałem w Lightning (ale został shejtowany, bo dodałem Lightninga do sklepu, w którym można płacić shitcoinami to mnie zjedli xd). Nie wiem o co chodzi, może przez niskie fee czy co, ale Lightning to dla mnie zupełnie inny świat Bitcoina.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: ikswodnal » czwartek, 19 września 2019, 23:54

pm7 pisze: czwartek, 19 września 2019, 21:16Dobre portfele mają opcje wyciągnięcia BTC skanerem QR-Code lub przez wpisanie klucza prywatnego:
Naturalnie tak próbowałem. Wynik po wpisaniu (Electrum 3.3.6) Klucze prywatne - opróżnij - klucza prywatnego pojawia się komunikat "No inputs found. (Note that inputs need to be confirmed)"
Zdaje się jedyny sposób to gdy zdecydujesz się zrobić oficjalny instruktaż na przekonwertowanie z Coinb.in. Prowadzony za rączkę i zrobiłem, a teraz znowu się "znieumiałem" :-(.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: fervi » piątek, 20 września 2019, 00:40

ikswodnal pisze: czwartek, 19 września 2019, 23:54 Naturalnie tak próbowałem. Wynik po wpisaniu (Electrum 3.3.6) Klucze prywatne - opróżnij - klucza prywatnego pojawia się komunikat "No inputs found. (Note that inputs need to be confirmed)"
Może coś źle zrobiłeś? Poza tym używaj najnowszej wersji Electrum

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 22 sierpnia 2019
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: Info » piątek, 20 września 2019, 14:28

BCHJesus pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:01-i ponownie zamieszczę posta Veriblock z medium. Przeczytaj, to nie boli a dokształcisz sie.
Ja nie widzę problemu z VeriBlock, płacą za wykonane transakcji i tyle. Zupełnie inną sprawą jest czy zainteresuję się ich usługą, z mojej strony to ja już mam dosyć shitcoinów i podziękuje za ich produkt.

Jeżeli chodzi o "VeriBlock Adopts SegWit" to dla mnie to jest zupełnie normalne podejście. Chcą taniej płacić za transakcje to jedyny sposób żeby to zrobić to wykorzystać SegWita.


A tymczasem mamy nowy ATH w adopcji SW: 51.34 %
https://transactionfee.info/charts/payments/segwit

ps. Pewnie Shodowherbiden ze szczęścia aż podskakuje że znowu miał rację zakładając ten temat... Normalnie ręce opadają.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: championbit » wtorek, 24 września 2019, 15:28

Info pisze: piątek, 20 września 2019, 14:28A tymczasem mamy nowy ATH w adopcji SW: 51.34 %
54,13% - ilość transakcji segwitowych z wczoraj
Ja bym jednak patrzył na procent wolumenu przesyłanego na segwicie. To że jakieś kraniki, adsraki czy inne scamy po taniosci używają podstawowych starych adresów znacznie zaniża wartości. Osobiście uważam że realne użycie segwita poza tym spamem może już spokojnie przekraczać 70%. Najlepiej udowadnia to fakt że rekordowy wolumen transakcji segwitowych z 22 sierpnia wynosił ponad 95% a to już mówi samo za siebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 22 sierpnia 2019
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blisko rok po aktywacji, użycie SegWit zatrzymało się na 30% i spada

Postautor: Info » wtorek, 24 września 2019, 17:25

championbit pisze: wtorek, 24 września 2019, 15:28Ja bym jednak patrzył na procent wolumenu przesyłanego na segwicie. To że jakieś kraniki, adsraki czy inne scamy po taniosci używają podstawowych starych adresów znacznie zaniża wartości. Osobiście uważam że realne użycie segwita poza tym spamem może już spokojnie przekraczać 70%. Najlepiej udowadnia to fakt że rekordowy wolumen transakcji segwitowych z 22 sierpnia wynosił ponad 95% a to już mówi samo za siebie.
Ja tam uważam że nie ma co się przejmować takimi serwisami co nadal korzysta z poprzednich adresów (natywnych), jak ich stać, nie ogarniają tematu albo są uparci to niech płacą.

Z czasem różnice w opłatach będą kilkukrotne, pomiędzy natywnym a SW adresem. Już widzę jak wiara tutaj będzie narzekać "skąd ta różnica?" i wielkie dyskusje na ten temat.

Jedno jest pewne, osoba wysyłająca przelew decyduje z jakiego adresu korzysta. Jedynym sposobem na obniżenie opłat przy wysyłaniu przelewu w bitcoinie to korzystanie z SegWit i to jest fakt.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości