UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 08:46

powered pisze: Tylko dla kogo źródłem informacji o kryptowalutach jest KNF, gdzie większość ludzi zasiadających tam są nie z tej epoki, którzy nawet nie mieli i nie mają najmniejszego zamiaru zagłębiać się w temat kryptowalut.
Sępy etatystyczne, śmietanka kombinatorstwa najwyższych lotów, żyłowania ciężkiej ludzkiej pracy - myślisz, nie zdają sobie sprawy z tego, że "są jacy są"? Czy może minister finansów z długiem na pół bańki od dobrych, sprawiedliwych banków? To są normalne warunki i zdrowe głowy, cywilizacja i system pro-rozwojowy jak Hong-Kong?

Ile lat można się tym przejmować i tym bardziej dawać jakiekolwiek komentarze? Roszada pokoleń trwa, lata lecą, w tej sferze nic się nigdy nie zmieniło na lepsze. Co 4 lata ten sam wał i decydowanie o większości mniejszością(42% wyborców), tj. iście faszystowskie mechanizmy zarządzania społeczeństwem. Czemu nikt nad tym akurat nie dywaguje? Albo państwowe rozterki wideo "czy postępujemy dobrze, moralnie, sprawiedliwie względem przedsiębiorców i obywateli ciągnący Titanic pomimo zderzenia z lodowcem". Nawet bym im wtedy dopłacił ze swojej puli.

Z jednej strony, gdyby sępy nagrały te filmy z własnych kieszeni, co można zapytać @prezesa, jakie koszta generuje nagranie 2 bardzo krótkich filmów(widziałem 2 różne) z wątpliwymi treściami to nie ma problemu i możemy sobie podywagować CZY nieregulowane rynki FX i krypto scamy to nie problem. Moim zdaniem to jest problem, podobnie jak gasnące świece albo nagłe wahania z zielonej na czerwoną zgodnie z trendem 10 sec przed końcem sesji to rzeczywiście "podejrzana" sprawa i warto przed tym ostrzec forexowców nawet u regulowanych brokerów. Podobnie z listami brokerów na czarnej liście KNF, ALE ZA PÓŁ BAŃKI PLN PODATKÓW Z CIĘŻKIEJ PRACY, tym bardziej nie swojej??

Ja nie mam złudzeń, co się tu naprawdę dzieje. Już o tym napomknąłem jakiś czas temu i powtórzę: gdybym miał napisać co naprawdę myślę o tym wszystkim, o całokształcie tutaj to musielibyście mnie definitywnie zbanować. Przykro mi. Więcej nic nie dodam, bo po prostu niedobrze mi się robi gdy to wszystko widzę. I w mediach, i na forach, i w życiu codziennym.

Po prostu, NIE.

Kierunek Kiribati w jedną stronę. Forever.

Dodano po 16 minutach 17 sekundach:
Bagder pisze: Nadchodzą mroczne dni.
zgadza się od początku trąbię albo 4 kwartał tego roku albo 2019. Nie da się już zatuszować tego szaleństwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: prezes » niedziela, 3 czerwca 2018, 09:02

Odnośnie pokera też ludzie mieli nadzieję ale najpierw PO zbanowało pokera, a później PIS pogrzebało jakiekolwiek nadzieje. Obawiam się że z kryptowalutami może być podobnie. Z pokera wpływy do budżetu mogłyby być ogromne, z kryptowalut jeszcze większe ale chyba nie chodzi tu już o wpływy do budżetu. Ktoś po prostu ma w tym interes żeby Polakom nie żyło się lepiej, a marionetkowi rządzący mają gdzieś swój własny naród.

Dodano po 4 minutach 25 sekundach:
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że większość wyborców nawet nie dostrzega jak są oszukiwani przez poprzedni i obecny rząd. Rozmawiam z różnymi ludźmi wykształconymi, na poziomie i jak mówię im o tym to patrzą na mnie jak na jakiegoś dziwaka, co im za herezje opowiadam, że są jeszcze jakieś inne partie, że można coś zmienić. Oni już dawno temu wybrali i głosują albo na PIS albo na PO. Na nieszczęście do tych ludzi już nie docierają żadne logiczne argumenty, wszyscy inni poza ich ukochaną partią to oszołomy i wariaci.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 09:03

Macbak2 pisze: Dlatego jeśli możecie, to nie zasypujcie tego tematu pogaduszkami, tylko jeśli macie jakiś pomysł jak możemy sobie pomóc, to podajcie go, jakiś link, jakiej reakcji oczekujecie od forumowiczów i będziemy działać.
Moim zdaniem nic z tym nie zrobisz w statystycznej nawet przewadze, bo to tak jakbyś próbował teraz wmówić światu, że ziemia się kręci wokół słońca. Jest o tyle gorzej, że dla ciemnego ludu nie ma zasadniczo znaczenia czy tak jest czy tak nie jest, bo generalnie i tak spirala od dość długiego czasu idzie w dół nie tylko w Polsce. Co można by zrobić? Prześlij najlepiej im wszystkim podręcznik: Obrazek
prezes pisze: Ktoś po prostu ma w tym interes żeby Polakom nie żyło się lepiej, a marionetkowi rządzący mają gdzieś swój własny naród.
Ukraińcy wyleszczeni przez własny rząd w krucjacie przeciwko Putinowi są wręcz zapraszani do kraju. Widzę/znam, nie moge na to patrzeć. Nigdy nie pracowałem fizycznie na zachodzie na przykład, podejrzewam, że schemat jest podobny do tego w Polsce aktualnie. Wyobraźcie sobie rodziny ukraińskie z polskimi dziećmi i zasiłkiem 500zł za sztukę, gdzie na Ukrainie 500pln to wypłata za miesiąc pracy wykwalifikowanego pracownika, nie żadna cieciówka.
prezes pisze: Ich rodzice byli dymani, dziadkowie, pradziadkowie to przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Racja, jest o tyle gorzej, że prócz tego wszystkiego, sami się wszyscy wydymali i nawet wysoka dzietność jak baby boom po drugiej wojnie światowej już nie pomoże. Globalizacja wbiła kolejnego gwoździa do trumny, któregoś z kolei zresztą. Na zachodzie to samo, z tą różnicą, że oni poszli na plan Marshalla.

Chyba pójdę się po prostu nawalić, ze szczęścia rzecz jasna.
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 czerwca 2018, 09:11 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: prezes » niedziela, 3 czerwca 2018, 09:21

Ludzie nie chcą zmian, bo jest im dobrze tak jak jest, a to że są dymani na lewo i prawo to w ogóle im nie przeszkadza. Ich rodzice byli dymani, dziadkowie, pradziadkowie to przechodzi z pokolenia na pokolenie. Schemat niewolnictwa mamy głęboko zakorzeniony w naszej świadomości i nie da się go od tak wyplenić. Niewolnik do końca życia pozostanie niewolnikiem.

Dodano po 5 minutach 3 sekundach:
Tylko nielicznym udaje się przejrzeć na oczy. Niestety religie umacniają ludzi w negatywnych schematach, wmawiając im że tylko ich religia jest tą jedyną najlepszą na świecie a wszystko inne to samo zło. Bezmyślna wiara zabija myślenie i oddala nas coraz bardziej od wolności.

Dodano po 4 minutach 4 sekundach:
Przykładów osób głęboko wierzących i to nie tylko Chrześcijan mógłbym podać wiele, osoby inteligentne, wykształcone a nie potrafią nawet wziąć pod uwagę że może są oszukiwani i wcale nie jest tak jak im się wydaje. A jak się już spotka dwóch wierzących w dwa różne bóstwa, niby inteligentni i potrafią rozmawiać na poziomie ale jak zaczną rozmawiać o religii to by się najchętniej pozabijali.

Dodano po 6 minutach 27 sekundach:
amneziahaze pisze: jest o tyle gorzej, że prócz tego wszystkiego, sami się wszyscy wydymali
Słusznie zauważyłeś, ludzie już sami siebie dymają, Ci którzy prowadzą firmy wiedzą o czym piszę. Zatory płatnicze zaczynają sięgać już kilku miesięcy a w niektórych branżach jest jeszcze gorzej. To już się nawet stało normą żeby nie płacić na czas faktury bo mówią na Ciebie wtedy frajer. Gigantyczne firmy mające kasy jak lodu płacą z kilkumiesięcznym opóźnieniem, a dlaczego? A dlaczego nie jak wszyscy w koło tak robią. Patologia na całego. Gigantyczne zagraniczne koncerny pokazały jak można ruchać drugiego przedsiębiorce w białych rękawiczkach i teraz 90 % już tak robi. Można psioczyć na rząd a spójrzmy czasem czy sąsiadowi nie plujemy w twarz.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: benq » niedziela, 3 czerwca 2018, 09:22

@prezes, Dla mnie to jest najzabawniejsze, że o polityce można rozmawiać - mimo iż każdy ma swoją ulubioną partię, jeden z lewicy drugi z prawicy. O jedzeniu można dyskutować, mimo iż jeden zaczyna dzień stekiem, a drugi jest frutarianinem.
O aborcji czy karze śmierci również można przeprowadzić nawet sensowne debaty.

Ale kiedy na pierwszy plan wchodzi religia - koniec.
Nie ma dyskusji, nie ma argumentów, jest tylko bicie piany czyja Matka Boska jest bardziej boska - jak u Kiepskich.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: prezes » niedziela, 3 czerwca 2018, 09:57

Na tym forum już były debaty na temat religii ale głównie wierzących i niewierzących/ateistów/agnostyków ale to jest nic, przyjrzyjcie się kiedyś jak wygląda rozmowa dwóch wierzących ale w inne bóstwa np. Chrześcijanin ver Świadek Jehowy, Chrześcijanin ver Islamista, Żyd ver jedna z poprzednich. Wtedy to naprawdę jest gorąco, patrząc na to z boku zastanawiasz się czy Ci ludzie aby na pewno są normalni?

Dodano po 26 minutach 2 sekundach:
Trochę tak jak zwolennicy PIS kontra zwolennicy PO. Obie partie są po tych samych pieniądzach ale oponenci najchętniej by się pozabijali za nie. Polaryzacja to bardzo niebezpieczne zjawisko.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 3 czerwca 2018, 10:06

prezes pisze: Przykładów osób głęboko wierzących i to nie tylko Chrześcijan mógłbym podać wiele, osoby inteligentne, wykształcone a nie potrafią nawet wziąć pod uwagę że może są oszukiwani i wcale nie jest tak jak im się wydaje. A jak się już spotka dwóch wierzących w dwa różne bóstwa, niby inteligentni i potrafią rozmawiać na poziomie ale jak zaczną rozmawiać o religii to by się najchętniej pozabijali.

Temat wiary fascynuje mnie i zarazem przeraża mnie w ludziach od wielu lat, nie odzywam się z reguły na te tematy, bo zwykłem nie prowokować ludzi, a wiem że to jest zapalnik numer jeden.
Już jako dziecko na siłę wyganiany co niedziele do kościoła stałem w kościele i za każdym razem dostawałem ten potok myśli, co ja tu robię?, co robią Ci ludzie? , co tu się w ogóle wyprawia, na szczęście nie raz podchodziłem do tego komicznie i z dystansem :)
Czy ten ciągły oklepany schemat może mieć sens, wstać , zdrowaśka, amen , osiąść, zdrowaśka, wstać, uklęknąć i tak aż do śmierci ?
Spowiedź "Święta" ze swoich "grzechów" do księdza który może mieć za uszami 10x więcej niż ja, księdza który daje Ci rozgrzeszenie, uważam już za delikatnie mówiąc ..... dobra lepiej nie piszę co uważam na temat spowiedzi.....
Niefajne jest to że człowiek nie ma żadnego wyboru, musi "przyjąć" taką wiarę jaka nadaje otoczenie.
W kościele nie mówi się za dużo o tym, w jaki sposób miliony ludzi w przeszłości zostały " wycięte" na przykład dlatego bo nie chciały jeść opłatka z "ciałem Bożym" .
Postęp , nauka i ludzie nauki byli gładzeni, jeśli godziło to w interesy kościoła lub mogło zaburzyć to wiarę i autorytet.
Rodzajów wiar jest dziesiątki, większość tych grup wierzących uważa, że to oni mają rację i ich wiara jest jedyną prawdą, Ci bardziej przyziemni wierzący akceptują przynajmniej inne wiary, tylko czy w ten sposób sami sobie nie zaprzeczają?
Gdzie tutaj jest sens? Nie mogę tego zrozumieć do dziś..... Ja wiem że trzeba w coś wierzyć i zgadzam się w zasadzie, ale uważam że wiary w jakiegokolwiek Boga nie można zdefiniować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 3 czerwca 2018, 10:14

RuckenFetard pisze: Ja wiem że trzeba w coś wierzyć
Bóg pomaga tylko tym, którzy umieją radzić sobie sami - wierzę głęboko :mrgreen:

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: ikswodnal » niedziela, 3 czerwca 2018, 10:22

KryptoBanita pisze:
Bóg pomaga tylko tym, którzy umieją radzić sobie sami
No to mój Bóg - rozum razem wszystkich innych ludzi jest najlepsiejszy :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: prezes » niedziela, 3 czerwca 2018, 10:41

Ja bym wiary z tego wątku nie wyrzucał. Niektórzy jeszcze wierzą że rządzący chcą dobrze, chcą wprowadzić uczciwe podatki, zlikwidować PCC, KNF chce siebie i społeczeństwo edukować z kryptowalut. Ja uważam że ta wiara przesłania ludziom oczy i nie widzą tego co się w około nich dzieje. Gdyby było mniej wiary a więcej samodzielnego myślenia to byłoby lepiej. A tak jest jak jest, wyjdzie taki minister i coś powie i większość mu uwierzy, a ja patrzę czy coś za tymi słowami idzie, jak nie, to wiem, że to zwykła ściema i manipulacja była.

Nie ma co ślepo wierzyć innym ludziom.

Wyłącz bezmyślną wiarę - włącz samodzielne myślenie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: awos » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:04

Wlasnie w pracy siedze i sie nudze,czytam jakies ICO pierdoly ale mysle, ze cos porzadnego na pl.stronie poczytam a tutaj jakie religijne dogmaty i piana.
Nie tylko nas dymaja, taka Estonia chciala wlasna cyfrowa walute wprowadzic to na nia nakrzyczeli z Unii i musieli sie z tego wycofac.
Ja generalnie jestem optymista i wierze ,ze ludzie maj coraz lepsze mozliwosci wyjazdy/jezyki itd i tak dlugo bylem optymista bo myslalem,ze ludzie pojezdza po swiecie zoabcza aby u nas podobnie zrobic ale zaczely sie cale te problemy z Muzulmanami/ uchodzcami itd i teraz znajomi, ktorych mam paru w Pl to mowia "ze, moze i jest biednie ale bezpiecznie" i hmm szczena mi opada z 2 strony Filipiny (gdzie sie wyprowadzam :)) biedny kraj ale ludzie szczesliwi to juz sam nie wiem
a wracajac do watku ! To mam nadzieje,ze jakas smielsza gazeta/portal poda potem druzgocace wyniki tych filmikow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: prezes » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:12

Spójrzcie tylko co robi ślepa wiary z ludźmi którzy zainwestowali w dascoina, do nich też nie docierają żadne logiczne argumenty.

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
A najlepsze jest to, że z tych ludzi śmieją się inni, którzy sami wierzą ślepo tylko w coś innego.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:16

Sekta specjalna zawsze lojalna!
Dasa se kupie, to poczuje łożustkiewicza w dum dum dum pie :lol:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: Bit-els » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:49

Offf top się zrobił!
Wracajmy do tematu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: adam1226 » niedziela, 3 czerwca 2018, 12:07

@prezes, ale spójrz, ze zamysłem autora nie bylo to zeby prowadzić dyskusje, ale zastanowic się nad konkretnymi działaniami:

Dodano po 36 sekundach:
Macbak2 pisze:Panowie, ponieważ rząd, KNF, NBP i telewizja publiczna robią wszystko by nam dokopać, począwszy od tego, że zdzierają z nas nieuczciwy podatek dochodowy od obrotu (a nie od wypłat), przez PCC, a skończywszy na kłamliwych akcjach typu "Uważaj na kryptowaluty", to myślę że czas wreszcie na naszą akcję. Akcję, która będzie kontrą do ich działań.

Już piszę o co mi chodzi. Mamy wiele tematów do pogaduszek, żalenia się i obrzucania błotem rządu, jednak nam trzeba konkretnych działań. Wpadłem więc na pomysł, stworzenia tego tematu, gdzie zamiast pogaduszek będą konkretne zadania do wykonania.

Chodzi o to, byście nie pisali swoich smutów w tym temacie, tylko podali jakiś link i powiedzieli czego oczekujecie od użytkowników, bądź wykonali zadanie innego użytkownika, by pomóc społeczności kryptowalutowej.

Tak więc ja pierwszy:
Wejdźcie pod te linki i dajcie tyle dislajków ile się da :)

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: Bemx2k » niedziela, 3 czerwca 2018, 12:20

Wy tu politykę na siłę chcecie powiązać ze złym nastawieniem obecnego rządu do kryptowalut :)
To nie politycy wymyślają takie praktyki tylko Banksterka głęboko zakamuflowana w kaście polityków.
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: Mosteque » niedziela, 3 czerwca 2018, 12:42

Gdzie tam ona jest głęboko zakamuflowana. Naczelny przywódca i kierownik naszych finansów:
https://www.google.pl/search?q=morawiec ... e&ie=UTF-8

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: m.m » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:06

Mosteque pisze: Też czekam, kiedy MF przeprosi...
Akurat miałem na myśli youtuberów, znawców i innych speców obecnych na forum. Płyną na fali hejtu jak wszyscy. MF prowadzi kampanie, nie obraża innych, nie wyzywa, jej obecna forma jest do zaakceptowania (nikomu nie przeszkadza) a wy znowu bawicie się w politykę.
Mosteque pisze: m.m. to czasem nie inicjały?
wymysł mojej chorej wyobraźni :ugeek:

Weteran
Posty: 7521
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: pael » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:11

m.m pisze: MF prowadzi kampanie, nie obraża innych, nie wyzywa, jej obecna forma jest do zaakceptowania (nikomu nie przeszkadza) a wy znowu bawicie się w politykę.
MF prowadzi kampania za "nasze" pieniadze.
Czy forma jest do zaakceptowania? Sugeruje, ze to banka, ze peknie; kim bedziesz - w domysle "nikim" bo "wszystko" stracisz. Dodatkowo przetarg, wygrana i realizacja przebiegly nieslychanie szybko i sprawnie.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAŻAJ NA PROPAGANDĘ! - Akcja kryptowaluciarzy

Postautor: m.m » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:21

a tak konkretnie ? nie tracę czasu na analizowanie bzdur, może o czymś nie wiem.

Dla mnie kampania jest śmiechu warta i ma mizerny zasięg, reakcja środowiska (w tym ten temat) jest komiczna. Znowu te same osoby, znowu ten sam punkt widzenia, znowu te same wypowiedzi a co najważniejsze zamysł autora poszedł w las...

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości