Strona do ustawiania alarmu?

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona do ustawiania alarmu?

Postautor: ChatStresser » wtorek, 15 maja 2018, 17:54

No witam, kiedys na Bitfinexie bylo jeszcze takie fajne narzedzie, ze ustawialo sie gdy dana kryptowaluta wzrosnie o X % wlaczal sie alarm + powiadomienie na komputerze.
Niestety nie wiem z jakich powodow zostalo to usuniete juz jakies pol roku temu i mam pytanie do was, czy ktos wie, lub zna jakas strone, ewentualnie aplikacje (chociaz nie przepadam za aplikacjami) ktora dzialala, by podobnie?

Bede ogromnie wdzieczny za pomoc, pozdrawiam ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona do ustawiania alarmu?

Postautor: CosmicDust » wtorek, 15 maja 2018, 19:14

https://www.tradingview.com
Można tam ustawić alarm przy określonej cenie, procentach itp. Sygnał alarmu będzie na stronie, można też ustawić żeby wysłał alert na emaila lub SMS, ale przy SMS wymagane jest już konto płatne. Reszta jest darmowa, należy jedynie się zarejestrować. Bardzo fajna strona, kursy z wielu giełd, możliwość połączenia konta z giełdy i szybki trade. Używam od tygodnia i mogę polecić.

PS
Dziwne, ja mogę ustawić alarm na Bitfinexie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona do ustawiania alarmu?

Postautor: Connemara » poniedziałek, 21 maja 2018, 09:51

Ale na TradingView alarm można ustawić wyłącznie dla jednej pary - przy kolejnych już wymaga płatnego konta.
Polecam apki Androidowe, typu CryptoCurrency (jak i wiele innych) - z reguły mają funkcjonalności alarmów dla poniżej/powyżej pewnego kursu.
Natomiast też ostrożnie z tymi apkami, bo kilka z nich zdaje się to był jakiś dziwny scam i coś mi się obiło o uszy, że niektóre wykradają (?) hasła do aplikacji mobilnych banków. Na stronie ING chyba było ostrzeżenie o jakiejś konkretnej apce.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości