BTG (luźna dyskusja).

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: nolife » niedziela, 22 kwietnia 2018, 23:39

Mamy już wątek spekulacyjny postanowiłem założyć jeszcze watek luźnej dyskusji, ponieważ interesuje mnie ten projekt i zależy mi na tym zeby jak najwięcej osób podzieliło się swoim zdaniem opiniami na jego temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 00:20

@nolife, Ale o btg się prawie wcale nie gada, bo nie ma o czym, a ludzie mają go w d... w większości. Trudne zadanie by 2 wątki jego temat utrzymał, ale próbuj. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: hassejo » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 00:30

prześledziłem sobie Twoje wszystkie posty.. i nawet gdybym miał coś sensownego do powiedzenia, wolałbym nie wchodzić z Tobą w dyskusję :mrgreen:

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: nolife » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 08:49

hassejo pisze: prześledziłem sobie Twoje wszystkie posty.. i nawet gdybym miał coś sensownego do powiedzenia, wolałbym nie wchodzić z Tobą w dyskusję :mrgreen:
Dlaczego???

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:19

nolife pisze:Mamy już wątek spekulacyjny postanowiłem założyć jeszcze watek luźnej dyskusji, ponieważ interesuje mnie ten projekt i zależy mi na tym zeby jak najwięcej osób podzieliło się swoim zdaniem opiniami na jego temat.
Ja mam pytanie.

Dlaczego dyskusja o jakimś turbo-shitcoinie, o którym jest wiadomo ponad wszelką wątpliwość że jest scamem znajduje się w dziale Bitcoin>Bitcoin ?

Co się dzieje z tym forum przechodzi ludzkie pojęcie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: nolife » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:37

Ale okazuje się ze shiitcoiny potrafią osiągać niezłe ceny to nie wiem czy takie shitcoiny?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:58

nolife pisze:Ale okazuje się ze shiitcoiny potrafią osiągać niezłe ceny to nie wiem czy takie shitcoiny?
Jeśli coś jest scamem to jest gorzej niż shitcoin.

Poza tym - nie ten dział.

Gdybym był modem, za taką akcję dostałbyś bana na tydzień na ostudzenie zapędów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: devega » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:05

nolife pisze: Ale okazuje się ze shiitcoiny potrafią osiągać niezłe ceny to nie wiem czy takie shitcoiny?
A co ma jedno do drugiego? Shitcoin to shitcoin i nawet wysoka cena tego nie zmieni.

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: Flangler » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:23

ShadowOfHarbringer pisze:
nolife pisze:Ale okazuje się ze shiitcoiny potrafią osiągać niezłe ceny to nie wiem czy takie shitcoiny?
Jeśli coś jest scamem to jest gorzej niż shitcoin.

Poza tym - nie ten dział.

Gdybym był modem, za taką akcję dostałbyś bana na tydzień na ostudzenie zapędów.
Ty masz jakieś urojenia z tymi shitcoinami, zawsze nakreślasz "shitcoin-y" jakby CI coś zrobiły ;p. Co do BTG na ich stronie podają "Lightning Network on the way" a na stronie głównej jest napisane "Make Bitcoin Decentralized Again".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: awos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:43

ShadowOfHarbringer pisze: Dlaczego dyskusja o jakimś turbo-shitcoinie, o którym jest wiadomo ponad wszelką wątpliwość że jest scamem znajduje się w dziale Bitcoin>Bitcoin ?
Moze ktos pomylil BTG z BTC w sumie w Captcha to jeden z moich najczestszych bledow ;)
swoja droga zgadzam sie , to scam na dodatek jeszcze ponad 200 tys bylo premined https://goo.gl/qJvZBL

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:58

Flangler pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
nolife pisze:Ale okazuje się ze shiitcoiny potrafią osiągać niezłe ceny to nie wiem czy takie shitcoiny?
Jeśli coś jest scamem to jest gorzej niż shitcoin.

Poza tym - nie ten dział.

Gdybym był modem, za taką akcję dostałbyś bana na tydzień na ostudzenie zapędów.
Ty masz jakieś urojenia z tymi shitcoinami, zawsze nakreślasz "shitcoin-y" jakby CI coś zrobiły ;p. Co do BTG na ich stronie podają "Lightning Network on the way" a na stronie głównej jest napisane "Make Bitcoin Decentralized Again".
Oficjalny klient BTG zawierał w sobie trojana/wirusa, więc to jest gorzej niż shitcoin.

Nie wiem po co w ogóle napisałeś tego posta, nic nie wnosi do dyskusji i generalnie jest absurdalnym bezsensem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: Flangler » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 12:09

ShadowOfHarbringer pisze:
Flangler pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Jeśli coś jest scamem to jest gorzej niż shitcoin.

Poza tym - nie ten dział.

Gdybym był modem, za taką akcję dostałbyś bana na tydzień na ostudzenie zapędów.
Ty masz jakieś urojenia z tymi shitcoinami, zawsze nakreślasz "shitcoin-y" jakby CI coś zrobiły ;p. Co do BTG na ich stronie podają "Lightning Network on the way" a na stronie głównej jest napisane "Make Bitcoin Decentralized Again".
Oficjalny klient BTG zawierał w sobie trojana/wirusa, więc to jest gorzej niż shitcoin.

Nie wiem po co w ogóle napisałeś tego posta, nic nie wnosi do dyskusji i generalnie jest absurdalnym bezsensem.
W swoim poście zaznaczyłem, że chcą zaimplikować LN i mowią o decentralizacji co moim zdaniem jest hipokryzją.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 12:28 przez Flangler, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: benq » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 12:12

@ShadowOfHarbringer, Wątek jest jak najbardziej ok. Im więcej niezorientowanych osób wejdzie, tym więcej się dowie jakie kontrowersje (delikatnie mówiąc) towarzyszą BTG. Mniej będzie potem lamentu, że "ja kupiłem tego bitcoina, ale mi ukradli z portfela, a cena i tak spadła o 90% i te całe kryptowaluty to gówno".
Nawet, jeśli ktoś jest fanem (pozdro socjolog), to lepiej, żeby sytuacja była klarowna.
Ale fakt, niech mod przeniesie temat do działu "pozostałe".
@nolife, Również dzielę się swoją opinią, zgodnie z tematem wątku.
BTG to shit.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTG (luźna dyskusja).

Postautor: nolife » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 14:57

Matko kochana, przepraszam ze założyłem watek nie w tym temacie co trzeba myślałem ze forki btc to w temacie btc należy zakalać,założyłem temat luźnej dyskusji żeby można się było wymienić poglądami Ale jak widać jak sie napisze cos nie związane z oczekiwaniami Guru na forum to odrazu trzeba zaminusowac zamiast po prostu wyrazić swoja zdanie i poprowadzić kulturalną dyskusja bez napięcia na luzie bez spin ShadowOfHarbringer ic ty jak nikogo nie namawiam do zakupu btg po prostu chciałem założyć watek żeby ludzie się mogli powymieniać poglądami Może chciał byś żeby ludzie zakładali watki, jakich ty tylko byś sobie życzył wielki guru.Może załuż forum sekte pod tytułem pisać tylko o samym BTC i Satoshi wymyslił btc aby zrobić swiat lepszym.Minusj do woli skoro tak ma wyglądać luzna dyskusja to ja mam wyj....!!!

A i jeszcze chciałem dodać ciekawe ile osób, które tak zacięcie chejtują BTG się obkupiło jak był po 130 zł.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości