Jaka platforma na pierwszy zakup?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaka platforma na pierwszy zakup?

Postautor: she97 » niedziela, 22 kwietnia 2018, 16:50

Moje oszczędności pozwalają mi na to, aby w końcu zainwestowała w bitcoiny. Wiem,że są tutaj ludzie , którzy też zaczynali i mają dużą wiedzę i doświadczenie. Na jakiej platformie polecacie kupić pierwszą kryptowalute? Drugie nurtujące mnie pytanie dotyczy czy wybrać bitcoin czy jednak pójść w inną walute.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jaka platforma na pierwszy zakup?

Postautor: benq » niedziela, 22 kwietnia 2018, 21:27

@she97, Poczytaj najpierw, dowiedz się jak najwięcej, tu na forum są poradniki dotyczące wszystkiego.
Zadbaj o swoją anonimowość, nie korzystaj z polskich giełd, najlepiej kup pierwsze waluty w kantorze.
Później musisz zdecydować, czy chcesz je kupić i trzymać kilka tygodni/miesięcy/lat czy handlować na giełdzie.
Jeśli handlować, to wybierz stabilną zagraniczną giełdę, może Binance, dość łatwa w obsłudze.
Przede wszystkim czytaj jak najwięcej, decyzja czy kupić BTC czy coś innego musi być Twoja, walut jest ponad 1500, każdy ma inne zdanie co ma potencjał a co nie - czytaj i wyrabiaj sobie swoje zdanie, nie kopiuj innych.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości