Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: szymon1051 » czwartek, 29 marca 2018, 12:15

WitoldC pisze:
Dix22 pisze: Wartość kryptowalut to chociażby moc obliczeniowa (co za tym idzie - prąd), która została zużyta to jej "wykopania".
To znaczy że PLN jest przynajmniej tyle warty ile kosztowało jego wytworzenie ;)

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
Państwo posiada ziemie, budynki, sprzęt, inne waluty, akcje firm...
Czy jest tu ktoś nie zaślepiony kryptowalutą?
Niektóre państwa nie mają nawet własnej waluty np USD to oficjalna waluta Stanów Zjednoczonych, Portoryko, Mikronezji, Marianów Północnych, Palau, Wysp Marshalla, Panamy, Ekwadoru (od 2000), Salwadoru (od 2001), Timoru Wschodniego, Zimbabwe (od 2009) oraz Bonaire, Saby i Sint Eustatius od 2011 roku.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: WitoldC » czwartek, 29 marca 2018, 12:19

m.m pisze: Obie sieci mają ten sam problem
BCH nie ma tego problemu.
vjankuv pisze: bo użytkowej żadnej.
Ja używam i nie widzę problemu. Był przez jakiś czas.
Akceptacji ma nadal więcej.

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
@szymon1051, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Co ma pokrycie z "typem" waluty?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: janku66 » czwartek, 29 marca 2018, 12:32

WitoldC pisze: Ja używam i nie widzę problemu
Miewa lepsze dni. Cena wzrośnie i znów się sieć zapcha.
WitoldC pisze: Akceptacji ma nadal więcej
Kaset magnetofonowych też kiedyś było więcej niż płyt DVD.

Co do wyceny krypto, uważam, że nie da się tego zrobić.
Zapytam Was. Na ile wycenicie litr wody? Jaka jest jej wartość?

5zl w pensjonacie na szczycie góry, to spoko cena, natomiast w sklepiku osiedlowym to zwykłe zdzierstwo, a na pustyni dla spragnionego i tysiąc złotych wciąż jest promocją.

Produkty tak jak i krypto, są warte tyle ile ktoś chce nam za nie zapłacić.
Bitcoin miał wartość 1 dolara, podobnie jak miał wartość 20k dolarów. Jego wartość się zmienia i w każdej chwili jest inna.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: WitoldC » czwartek, 29 marca 2018, 12:39

I gdzie są teraz DVD ;)
vjankuv pisze: Produkty tak jak i krypto, są warte tyle ile ktoś chce nam za nie zapłacić.
Dokładnie. Oby cały czas ktoś chciał kupić ;)
Woda nie ma z tym problemów ponieważ jest niezbędna.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: m.m » czwartek, 29 marca 2018, 13:24

WitoldC pisze: BCH nie ma tego problemu.
Chodzi o problem globalny, nie konkretnej waluty, siec ma ograniczone zasoby i tego nie przeskoczymy, zastosowanie jest marne a koszt utrzymania potężny.

POW to głupota i marnowanie zasobów, POS ma inne problemy i szumne hasło decentralizacji musi zmienić regułkę.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: szymon1051 » czwartek, 29 marca 2018, 13:26

@WitoldC,
Chodzi o to że jak możemy patrzeć na pokrycie np USD w odniesieniu do samych stanów jak używają inne tej waluty jako narodowej inne państwa, a nie koniecznie są tak zadłużone jak stany.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
WitoldC pisze: I gdzie są teraz DVD ;)
vjankuv pisze: Produkty tak jak i krypto, są warte tyle ile ktoś chce nam za nie zapłacić.
Dokładnie. Oby cały czas ktoś chciał kupić ;)
Woda nie ma z tym problemów ponieważ jest niezbędna.
Zależy też gdzie wodę sprzedajesz na pustynie zapłacisz wszystkie bogactwa by dostać, a w Polsce w będzie za litr jakieś 0,8 zł (butelkowana).
Wszystko zależy co komu jest potrzebne.
Ktoś kto potrzebuje bardzo np wołu do ciągnięcia pługa zapłaci więcej i chętniej kupi niż rybki do akwarium :).

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: WitoldC » czwartek, 29 marca 2018, 13:33

@szymon1051, co do wody to nie widzę żadnej sprzeczności co Ty i ja napisaliśmy.
Co do USD tu jest więcej do analizy więc się nie wypowiem ;)

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: m.m » sobota, 31 marca 2018, 10:36


Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: Macbak2 » sobota, 31 marca 2018, 20:22

m.m pisze:
Obecnie nie ma takich zabezpieczeń i bardzo trudno będzie je stworzyć, banki też mają problem. Można wprowadzić jakieś normalne 2FA, coś ala bankowe ale to się wiąże z kosztami zwłaszcza że mówimy o globalizacji.
Dlaczego niby trudno byłoby je stworzyć? Przecież ci ludzie co tworzą kryptowaluty są programistami. Nie widzę powodu, dlaczego nie mieliby móc dodać weryfikacji dwuetapowej do swoich portfeli.
m.m pisze:
to nic nie da, po za tym co z tego że pobierzesz oficjalny portfel jak lokalnie masz dziurę albo same portfele mają wady. Po za tym sam pisałeś że jeden starczy do wszystkiego...
Nie wiem co masz na myśli pisząc "lokalnie masz dziurę", domyślam się, że chodzi Ci o zainfekowany system. W takim przypadku to nawet banki nie chcą oddawać kasy. Jeśli wina jest banku, bo było włamanie do ich systemu, albo ktoś mieszał przy ich bankomacie, to nie Twoja wina i Ci oddadzą. Jednak jak przez swoją głupotę zainfekowałeś sobie system, to i tu możesz mieć problem z odzyskaniem kasy.

Co do wad portfeli, to oczywiście, że mogą wystąpić. W każdym oprogramowaniu mogą (nawet do obsługi bankowości), ale to nie znaczy, że mamy się zwijać. Wręcz przeciwnie, trzeba wykrywać te problemy, naprawiać i dalej udoskonalać system.
m.m pisze:
przecież kryptowaluty są anonimowe...
Były, zanim rządy się wpieprzyły. Teraz to niektóre są.
m.m pisze:
łooo, będzie hejt :D
Dlaczego? Rejestracja portfeli wcale nie musi oznaczać od razu inwigilacji. Po prostu jakby była taka firma (support) z informacjami kto jest posiadaczem jakiego portfela, to miałbyś się do kogo zgłosić w razie:
- włamania i nieautoryzowanej transakcji z Twojego portfela
- wykonania omyłkowego przelewu
- gdyby ktoś Cię oszukał i nie przysłał opłaconego towaru
Wtedy pokazujesz transakcję, a oni prawnie wyegzekwowaliby zwrot
m.m pisze:
wymień mi banki które pozbawiły ludzi pieniędzy z powodów wolnorynkowych
Wpisz sobie w google "lista upadłych banków", albo coś w tym stylu i Ci wyskoczy, które z nich miały lub mają tego typu problemy, a nie mi każesz wypisywać :) Jednym z nich był SK Bank. I ludzie dostali tylko tyle kasy ile gwarantował Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
Popatrz też co się dzieje na świecie. W telewizji mówią nawet, że blokują ludziom konta w różnych krajach i ci nie mają nawet jak wypłacić pieniędzy z bankomatu.
Co do powodów wolnościowych, to blokują giełdom, firmom a nawet osobom prywatnym przelewy lub całe konta, bo używają krypto.
Nie widzisz tego? Co chwilę giełdy muszą zmieniać konta bankowe. Mało?

A Rządy jak zagarnęły pieniądze ludzi z OFE na upadający ZUS?
m.m pisze:
klient chce BTC i co ? nic... przelewam FIAT bo się nie doczeka, po za tym chodziło o wykazanie cechy a właściwie wady tego rozwiązania. Czy nie rozumiesz że jeśli 80% BTC jest w rękach 3 ludzi to jest silnie kontrolowana ? mogą zrobić wszystko, nic ich nie obchodzi, niczym nie muszą się przejmować. Kontrola bankowa jest regulowana prawnie więc w takiej sytuacji jest milion razy lepsza.
No coś za coś, albo niech korzysta z segwitu, albo niech czeka, albo niech korzysta z BCH i innych szybszych :)
Zwykłe przelewy też mają wady, w weekend musisz czekać, a jak robisz przelew większej kwoty do innego kraju, to nie dość, że musisz czekać, to jeszcze zapłacić dużą prowizję.
W rękach 3 ludzi? Nazwiska poproszę :D
Co do regulacji, to cały czas powtarzam w swoich postach, że tego nam brakuje i jestem za wprowadzeniem ich. Co do kontroli, to nie koniecznie.
m.m pisze:
za utrzymanie systemów bankowych płacisz, oni mają zobowiązania wobec Ciebie. Kopalnie są typowo komercyjne, liczy się kasa.
Ok, jednak trzeba się zastanowić, co jest bardziej prawdopodobne. Czy bardziej jest prawdopodobne, że bank straci płynność finansową i przywłaszczy sobie moje środki na życie, czy to, że nagle wszyscy na całym świecie wyłączą koparki, uznając, że nie opłaca się kopać w danej sieci?

Właśnie dlatego, że robią to dla kasy, to będą chcieli utrzymać cenę coina.
Banki natomiast zgodnie z prawem i ustawą, jak im zabraknie, to mi zabiorą.
m.m pisze:
mogę w kilka sekund wymienić w banku, lub wypłacić za pomocą karty w danych kraju (płacąc krowią prowizje).
Ale musisz ruszyć tyłek, czy do tego banku, czy do kantoru, by dostać ten fiat do ręki, a tu nie
m.m pisze:
czyli jednak trzeba przewalutować ? Czyli tak, szukam giełdy na której mam shitcoina, zakładam konto, czekam na autoryzacje (kilka dni), dokonujemy wymiany na płacąc srogą prowizje,przelewam na wallet znowu płacąc prowizje...

Na szczęście fani krypto nie wiedzą że można je wymieniać w multi walletach i po za giełdami na różnych portalach
No jak już masz jakąś kryptowalutę, to znaczy, że gdzieś wcześniej zarejestrowałeś konto giełdowe lub portfel, czyli nie musisz znowu rejestrować i weryfikować. Próbujesz tu wymyślać jakieś sztuczne problemy by udowodnić swoją rację.

W większości miejsc akceptujących kryptowaluty zapłacisz w BTC, BCH, LTC i ETH, a te kryptowaluty są na każdej giełdzie. Jeśli już koniecznie musisz "przewalutowywać" choć to w większości przypadków zbędne, to zrobisz to na każdej giełdzie lub portfelu w chwilkę. Co do prowizji to są śmieszne.
m.m pisze:
czy Ty czasem nie pisałeś czegoś o świadomości, głupocie itd ? Twoja matka nie umiała przeczytać głupiej tabelki w jej ojczystym języku ? daj jej krypto, zobaczymy jak szybko straci środki.

Wiele banków ma konta osobiste za "0", bez ukrytych opłat (wszystkie są w regulaminach).
Dobra, ale jak pani za biurkiem mówi, że po zmianie konto będzie bezpłatne (kluczowe słowo), a poza tym nic się nie zmieni, to jako że jest to instytucja zaufania publicznego, to w to wierzę.

Jestem współwłaścicielem tego konta, to i byłem przy tej rozmowie i ok nie przeczytałem tych tabelek, ale to było chamskie oszustwo. Jak można komuś mówić, że konto jest bezpłatne, a pobierać za nie roczną opłatę i dodatkowo opłaty za smsy?
m.m pisze:
nie dopłacasz, nigdy tego nie robiłeś, bilans zawsze był dodani i miał więcej zer.
To wpisz sobie w google "nierentowne kopalnie węgla" i zobacz czy tak wszystko jest na plus.
Gdyby było to PIS by nie kombinował, co to zrobić, żeby ich nie zamknąć.
m.m pisze:
Jakie uproszczone rozliczenia ?
No przecież za pośrednictwem kryptowalut można się rozliczać w mgnieniu oka. Żadne tam przelewy bankowe, vat-y, rozliczenia pit z poprzedniego roku, tylko to wszystko mogłoby się odbywać w kryptowalutach z automatu. Nie widzisz tego?

Pytałeś mnie jeszcze kiedyś na czym polega ta innowacyjność, to poza bezpieczeństwem i decentralizacją mogę wymienić jeszcze brak pośredników (żadne tam banki, wszystko robi matematyka w sieci) i możliwość rozliczania się ludzi w krajach trzeciego świata (tam nie ma banków, tylko krypto :))
Ostatnio zmieniony sobota, 31 marca 2018, 21:58 przez Macbak2, łącznie zmieniany 1 raz.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: m.m » sobota, 31 marca 2018, 21:58

Macbak2 pisze: Dlaczego niby trudno byłoby je stworzyć? Przecież ci ludzie co tworzą kryptowaluty są programistami. Nie widzę powodu, dlaczego nie mieliby móc dodać weryfikacji dwuetapowej do swoich portfeli.
bo ta weryfikacja nie rozwiązuje problemu a stwarza wiele nowych.
Macbak2 pisze: Jednak jak przez swoją głupotę zainfekowałeś sobie system, to i tu możesz mieć problem z odzyskaniem kasy.
banki mają porządne 2FA (nie kicz reklamowany na forum) do tego bardzo szybko wykrywają i zabijają sesje.
Macbak2 pisze: Były, zanim rządy się wpieprzyły. Teraz to niektóre są.
nigdy nie były
Macbak2 pisze: Po prostu jakby była taka firma (support) z isormacjami kto jest posiadaczem jakiego portfela, to miałbyś się do kogo zgłosić w razie:
- włamania i nieautoryzowanej transakcji z Twojego portfela
- wykonania omyłkowego przelewu
- gdyby ktoś Cię oszukał i nie przysłał opłaconego towaru
Wtedy pokazujesz transakcję, a oni prawnie wyegzekwowaliby zwrot
oczywiście że tak, działająca Pro bono i świadcząca support minimum w 23 językach.
Macbak2 pisze: A Rządy jak zagarnęły pieniądze ludzi z OFE na upadający ZUS?
nie rządy tylko PO, które powinno zostać odpowiednio rozliczone i ukarane. Dla mnie to nie rząd tylko banda .....
Macbak2 pisze: Dobra, ale jak pani za biurkiem mówi, że po zmianie konto będzie bezpłatne (kluczowe słowo), a poza tym nic się nie zmieni, to jako że jest to instytucja zaufania publicznego, to w to wierzę.

Jestem współwłaścicielem tego konta, to i byłem przy tej rozmowie i ok nie przeczytałem tych tabelek, ale to było chamskie oszustwo. Jak można komuś mówić, że konto jest bezpłatne, a pobierać za nie roczną opłatę i dodatkowo opłaty za smsy?
nic Cie nie zwalania z czytania podpisywanych dokumentów. Zwłaszcza że operatorzy, banki, ubezpieczalnie itp lubią nam coś "wciskać".
Macbak2 pisze: Żadne tam przelewy bankowe, vat-y, rozliczenia pit z poprzedniego roku, tylko to wszystko mogłoby się odbywać w kryptowalutach z automatu. Nie widzisz tego?
nie widzę, w każdym kraju świata masz obowiązki podatkowe.

resztę pominąłem, sorry nie chce mi się :roll: Wesołych świat :)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: Macbak2 » niedziela, 1 kwietnia 2018, 04:39

m.m pisze:
resztę pominąłem, sorry nie chce mi się :roll: Wesołych świat :)
Ok, może następnym razem, albo ktoś inny się jeszcze wypowie :) W końcu to temat dla wszystkich, a my zdominowaliśmy wątek :)

Również życzę Wesołych świąt :)

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: m.m » niedziela, 1 kwietnia 2018, 16:56

jest różnica pomiędzy obowiązkiem podatkowym a bandyctwem :)
KryptoBanita
a co to ma do tematu ? gdzie masz bandytyzm ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: benq » niedziela, 1 kwietnia 2018, 17:37

Podatek dochodowy to jedno z największych bandyctw tego świata.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: awos » niedziela, 1 kwietnia 2018, 22:43

benq pisze: Podatek dochodowy to jedno z największych bandyctw tego świata.
Sorry ale nie zgodze sie a skad myslisz biora sie drogi, szpitale, armia itd
nie wiem jak w Pl. to dziala ale np u mnie prawie 300 mld z 433 mld $ calosci pochodzi wlasnie z roznych rodzajow podatkow http://www.abc.net.au/news/story-stream ... n-receipts tutaj masz to ladnie pokazane.
Podatki sa zle ale sa konieczne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 1 kwietnia 2018, 22:51

Drogi w PL - jeden wielki przekręt - głównie finansowane są poprzez końcowych podwykonawców wyruchanych bez znieczulenia...
Szpitale - leczyłeś się na NFZ? Jak nie to spróbuj... W kolejkach czeka się latami...
Armia - do czego mi potrzebna? Aby władza miała te kilka godzin czasu odlecieć do Anglii?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 1 kwietnia 2018, 23:45

Masakra panowie. Wasz podatek dochodowy utrzymuje przy życiu i utrzymuje etaty wielu miłych i uczynnych urzędników, którzy swoją kompetencję udowadniają każdego dnia załatwiając Wasze sprawy w sposób profesjonalny i uprzejmy..Dzięki naszym podatkom rząd może sobie wypłacać premie roczne za swoją ciężką prace itd..itp..korzystam z ostatnich minut Prima aprilis :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: benq » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 08:12

@awos, Ja nie twierdzę, że wszystkie podatki są złe. Ale karanie ludzie pracujących i zarabiających (obciążając ich podatkiem) przy jednoczesnym rozdawaniu zasiłków dla bezrobotnych, dotacji do działalności i tym podobnych bzdur to absurd.
Oczywiście, że państwo musi utrzymywać armię, policję oraz sądy. Co do szpitali, dróg i szkół, tu już nie jestem wcale pewny, że państwo MUSI je utrzymywać.
Bez względu na to, są o wiele lepsze i bardziej efektywne formy pobierania podatku, niż karanie ludzi za dobrą pracę.

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: The Real McCoin » piątek, 6 kwietnia 2018, 23:07

Macbak2 pisze: A wiesz o tym, że nasz kochany rząd rozważa postawienie elektrowni jądrowej?
O to możemy być raczej spokojni. Są wrzucane jakieś terminy w stylu:
- Szukamy rozwiązania, by zbudować trzy bloki jądrowe w latach 2040-45. Jest to w Polsce możliwe - powiedział Krzysztof Tchórzewski, minister energii.
Jak dla mnie Polska nie jest krajem zdolnym do doprowadzenia do powstania takiej elektrowni.
Stadion Narodowy to był chyba szczyt możliwości.

Ewentualnie jeżeli kiedyś Polsce uda się opanować rozszczepienie to reszta cywilizowanych krajów będzie jechała już na fuzji.
A jak opanujemy za kilka wieków fuzję, to reszta będzie miała reaktory materii-antymaterii :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: janku66 » wtorek, 17 kwietnia 2018, 16:12

The Real McCoin pisze:
Jak dla mnie Polska nie jest krajem zdolnym do doprowadzenia do powstania takiej elektrowni
Moim zdaniem, wystarczy by skończyła się kasa w rządzie na dopłaty do utrzymania nierentownych kopalni węgla.

W Polsce mamy kumatych ludzi. Tylko nie zawsze tam gdzie trzeba.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 kwietnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uważasz, że krypto są do dupy? - Tutaj się nawrócisz :)

Postautor: Glosnomowiacy » piątek, 20 kwietnia 2018, 20:22

Oczywiście ze nie sa "do dupy" :) chociaz aktualnie kopanie BTC wymaga od nas sporych inwestycji, robienie tego metodami domowymi raczej nie przyniesie korzyści. Co innego handel crypto ;)

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości