Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: ŁukaszBTC » wtorek, 13 marca 2018, 19:31

Witam. Jestem tu nowy dlatego chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej sprzedać Bitcoiny? (Posiadam coś ok 3BTC) Zaznaczę ze kiedyś się tym zajmowałem chwile ale miałem przerwę. Wróciłem do BTC tylko dlatego że mój dziadek zachorował i ofiarował mi te BTC jako prezent ślubny. Z góry dziękuje za informacje .

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: Bit-els » wtorek, 13 marca 2018, 19:35

Na giełdzie. Bitmarket.pl np.

Ale 1 zostaw na osiemnastkę dla swego dziecka.
Albo Twoją czterdziestkę.
Za 20 lat może to być emeryturka dla całej Twojej rodziny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: ŁukaszBTC » wtorek, 13 marca 2018, 21:53

Bit-els pisze: Na giełdzie. Bitmarket.pl np.

Ale 1 zostaw na osiemnastkę dla swego dziecka.
Albo Twoją czterdziestkę.
Za 20 lat może to być emeryturka dla całej Twojej rodziny
A orientujesz się jaką biorą prowizje i ile czasu cały proces trwa?

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: multan » wtorek, 13 marca 2018, 21:57

Pytanie gdzie najlepiej sprzedać ma drugie dno:]
Poczytaj o giełdach (wypłata kasy tylko na konto) sprzedaży face to face za gotówkę (jest na to osoby dział na tym forum), podatkach, połącz fakty i wybierz rozwiązanie najlepsze i najbezpieczniejsze dla siebie.

I nie sprzedawaj wszystkiego jak pisze Bit-els, jeżeli tylko masz za co żyć.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: Bit-els » wtorek, 13 marca 2018, 22:51

@ŁukaszBTC, 0.45% Ale przy 2 btc chyba musisz już przesyłać skan dowodu na giełdę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: Piffinator64 » środa, 14 marca 2018, 00:13

ŁukaszBTC pisze:Jestem tu nowy dlatego chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej sprzedać Bitcoiny?
W miejscu, w którym taka transakcja nie zostanie powiązana bezpośrednio z Twoją osobą. W ten sposób unikniesz ewentualnych przyszłych wymuszeń ze strony organów państwa.

Nigdy nie ujawniaj swoich aktywności i majątku obcym ludziom. Zaoszczędzisz sobie problemów.

Kantory, maszyny do wymian (tzw. bitomaty) czy handel bezpośredni za gotówkę to rozsądniejszy wybór. Przy zachowaniu środków ostrożności.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: mikolajkulczyk » środa, 14 marca 2018, 09:21

@Piffinator64, no ale czy w takich kantorach, czy maszynach do wymiany nie pozostaje po nas ślad ? Chyba tam tez trzeba sie weryfikować żeby wypłacić większą ilość BTC. Przelew z giełdy bitbay/coinbase to mamy gwarancje że US może się w przyszłości odezwać ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: Piffinator64 » środa, 14 marca 2018, 11:05

mikolajkulczyk pisze: no ale czy w takich kantorach, czy maszynach do wymiany nie pozostaje po nas ślad ?
W porównaniu do sprzedaży innych walut w kantorach, pozostaje jeszcze informacja w łańcuchu bloków. Dlatego tak ważne jest, by nie pozostawiać innych śladów, które mogą powiązać ją bezpośrednio z osobą, jak aktywność naszego telefonu. Nie należy w żadnym wypadku brać takiego urządzenia na spotkanie.

Maszyny do wymiany i kantory mają limity, ale tutaj mowa o 2-3 bitcoinach. Przy dzisiejszym kursie chyba nawet nie będzie trzeba rozkładać tego na kilka transakcji.
mikolajkulczyk pisze:Przelew z giełdy bitbay/coinbase to mamy gwarancje że US może się w przyszłości odezwać
Nie tylko przelew, co sama aktywność na stronie z domowego komputera i tradycyjnej przeglądarki już nas identyfikuje.

Nie jesteś w stanie zabezpieczyć informacji na cudzym komputerze. Dowolna osoba z dostępem do komputera giełdy, np. jej pracownik, pracownik hostingu albo dowolna osoba na świecie, jeśli baza giełdy wypłynie w ataku hackerskim, może ją ujawnić komukolwiek i nie możesz na to nic poradzić. Dlatego tak ważne jest, żeby nie zostawiać informacji o sobie na cudzych komputerach, nawet niezależnie jaka to jest aktywność.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: ŁukaszBTC » środa, 14 marca 2018, 16:34

A mogę np sprzedać komuś przez przelew? Na giełdzie jest przelew ale zbytnio nie chce na giełdzie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedaż Bitcoin

Postautor: MakerTaker » piątek, 16 marca 2018, 10:06

Sprzedać/kupić BTC możesz w firmie Flyingatom- Kantor wymiany kryptowalut. Mają oddziały w większości miast w Polsce, jest również możliwość dowozu gotówki w każde miejsce na terenie polski. Istnieje również możliwość przelewu.
Tu masz link do ich strony :) - https://flyingatom.pl/

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości