Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: wrip » piątek, 23 lutego 2018, 16:50

[youtube][/youtube]

Szczepan Bentyn jest wielkim zwolennikiem LN i no cóż, "do końca roku będzie wielkie buum infrastruktury LN" - bardzo odważne stwierdzenie z jego strony, prawdopodobnie taka sama narracja jest w jego książce.

Michał Grzybkowski: "LN w Litecoin działa sprawnie" - hmm tu też tak szczerze to nie wiem co o takim sformułowaniu myśleć :) ile zakupów odbywa się przez LN w LTC?
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: Fred Onizuka » piątek, 23 lutego 2018, 17:09

wrip pisze: będzie wielkie buum
To jest dość wieloznaczne stwierdzenie. Jak LN zrobi "buum" i upadnie (na skutek jakiegoś błędu w założeniach), to też będzie można powiedzieć, że miał rację :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: redbog » sobota, 24 lutego 2018, 13:38

LN w litcoinie działa? Pierwszy raz takie coś usłyszałem o co chodzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: wrip » sobota, 24 lutego 2018, 13:42

@edbog, właśnie nie wiem o co chodzi :D współautor książki to powiedział. Ciekaw jestem czy takie kwiatki są w tej książce. Obawiam się, że ta książka jest wielkim panegirykiem dla BTC Core.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 24 lutego 2018, 14:55

wrip pisze:Szczepan Bentyn jest wielkim zwolennikiem LN i no cóż, "do końca roku będzie wielkie buum infrastruktury LN"
Zgadzam się, że jest taka możliwość.

Najpierw będzie wieeeeelkie "buuum".

A potem wszystko pierdolnie.

Nie mogę się doczekać żeby utrzeć nosa wszystkim zwolennikom LN szczerze mówiąc.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: RuckenFetard » sobota, 24 lutego 2018, 15:18

Ogólnie fajnie tłumaczą ludziom pozytywne aspekty wykorzystania technologi blockchain........ ale nie mogę przełknąć słuchania tej papki o wspaniałości LN (przecież wiadomo że jest problematyczny) , o tym że BTC będzie kosztować 1 MLN :) oraz o tym jak to wspaniale działa LN w LTC.

Albo czegoś nie wiem albo ktoś tu sieje propagandę. Rozumiem to tylko w ten sposób iż oni chcą sprzedać książkę, sporo ludzi będzie chciało się dowiedzieć z tej książki dlaczego BTC osiągnie 1 milion lol :) wiedzą doskonale że mocno zwiększy sprzedaż, ponieważ wiedzą że jest sporo ludzi którzy wierzą że można zarobić miliony nic nie robiąc.
Wszyscy Ci co naganiają na "BTC 1 milion dollars" w chwili kiedy będzie jasne że nie osiągnie tej wartości, to zaczną mówić że to wina systemu i rządów, albo podawać jakieś tam inne tysiąc powodów, które faktycznie mogą się wydarzyć i pewnie się wydarzą.
Jak dla mnie to coś lepszego zastąpi BTC i tyle :) ale wtedy dopiero będą o tym gadać w telewizji jak cena tego coina pójdzie 10000% up, wtedy też będą pisać o tym książkę.

Czy ktoś umie sobie racjonalnie wyobrazić jak dziesiątki tysięcy osób które zainwestowały w BTC nagle stają się milionerami :) w dodatku w ten sposób ta mała grupka która która aktualnie kontroluje 95% BTC mogła by już chyba rządzić Światem. Dla mnie to totalne brednie, to się nie wydarzy w naszej rzeczywistości.
Cała reszta o zastosowaniu blockchain jest ciekawa.
Ostatnio zmieniony sobota, 24 lutego 2018, 16:52 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szczepan Bentyn w Parkiet TV "BTC z Lightning Network do końca roku zdominuje inne kryptowaluty"!

Postautor: leszek555 » sobota, 24 lutego 2018, 15:57

RuckenFetard pisze:
Czy ktoś umie sobie racjonalnie wyobrazić że dziesiątki tysięcy osób które zainwestowały w BTC nagle stają się milionerami :) , w ten sposób na mała grupka która aktualnie kontroluje 95% BTC mogła by już chyba rządzić Światem. Dla mnie to totalne brednie, to się nie wydarzy w naszej rzeczywistości.
nie wszyscy zdążą sprzedać po tej cenie, będzie dziesiątki tysięcy wirtualnych milionerów, ale niewielu się scashuje.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości