Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: janku66 » środa, 7 lutego 2018, 10:30

No jednak nie zostanę obojętny.
kbo pisze: Nie, to instytucja powołana aby dbać o interesy państwa
Tak sądzisz? Instytucje państwowe, to ministrowie sprawujący władze nad nimi.
Pan/Pani minister robią z tych instytucji prywatne folwarki i place zabaw.
Nie chodzi ani o państwo, ani o zwykłych ludzi. Chodzi o władzę, ambicje i aby koryto było ciągle pełne. Nic więcej.
kbo pisze: Na górze uznano że krypto staje się realnym zagrożeniem dla interesów państwa (nadal- państwa a nie zwykłych ludzi) wiec należy coś z tym zrobić.
Ameryki nie odkryłeś. Proceder ten trwa od lat.
Jeśli jest zagrożenie, to sprawujących władzę nie obchodzi zachwianie finansów państwa, ale zachwianie ich finansów i stołka, na któym siedzą.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 7 lutego 2018, 10:37

kbo pisze:Domyślam się, że naprawa mailingu to prosta sprawa, ale ty podparłeś się gówno-instytucją jaką jest KNF żeby obrzucić BB błotem, po czym napisałeś że chodzi ci o spaprany mailing. Gdzie Rzym, gdzie Krym?
Napisałem, że są podejrzani i że KNF to też na pewno nie przypadek - w tym kontekście.

Umiesz Ty w ogóle czytać ze zrozumieniem ?
kbo pisze:Waszej giełdzie? A, no tak, przecież BB to moja giełda w której mam udziały :mrgreen:
Gdy ktoś tak agresywnie broni jakiegoś podmiotu, od razu załącza mi się lampka ostrzegawcza.

Będę Cię obserwował.
kbo pisze:PS A która to giełda jest twoja? Moze tak dla odmiany zagraj w otwarte karty?
Żadna, za duże ryzyko/za dużo pracy nad bezpieczeństwem żeby to była gra warta świeczki.

Kiedyś planowałem otworzenie własnej giełdy, nawet był częściowo gotowy kod, ale zrezygnowaliśmy z pomysłu.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: kbo » środa, 7 lutego 2018, 10:48

vjankuv pisze: Nie chodzi ani o państwo, ani o zwykłych ludzi. Chodzi o władzę, ambicje i aby koryto było ciągle pełne. Nic więcej.
Bez państwa i dopływu kasy nie ma władzy, ambicji i prywatnych folwarków. Napisałeś że się ze mną nie zgadzasz, po czym podajesz argumenty że sie zgadzasz. Właściciwe to nei wiem o co ci chodzi i czemu miał służyć ten wpis :)
ale zachwianie ich finansów i stołka, na któym siedzą.
Bez państwa, instytucji, dopływu kasy nie ma "ich" finansów i "ich" stołków, bo sa one uzależnione w 100% od państwa i jego finansów.

Dlatego ja akcję KNF traktuję jako próbę zachwiania rynkiem krypto i zdyskredytowania podmiotów, które na tym rynku działają. Nie ma to nic wspólnego z ochroną obywateli przed jakimiś nieuczciwymi praktykami. Przeciez dość niedawno temu KNFi NBP wypusciły stek bzdur, manipulacji i pomówień dot. kryptowalut. W zasadzie jedynym prawdziwym zdaniem które tam padło było "na kryptowalutach możesz stracić". Oczywiście ze tak. Tak jak na akcjach, nietrafionych inwestycjach albo inflacji.

Dodano po 9 minutach 1 sekundzie:
ShadowOfHarbringer pisze: Napisałem, że są podejrzani i że KNF to też na pewno nie przypadek - w tym kontekście.
Napisałeś ze sa ekstremalnie podejrzani bo nawet KNF się do nich doczepił a jeden post dalej że nie o to ci chodziło, tylko o spaprany mailing.
Naprawdę masz ludzi za takich debili, i uważasz że nie są w stanie rozszyfrować (tak jakby było co) twojej prymitywnej gierki?

Gdy ktoś tak agresywnie broni jakiegoś podmiotu, od razu załącza mi się lampka ostrzegawcza.
Ja agresywnie bronię BB czy ty agresywnie go atakujesz, łapiąc się kazdej możliwości żeby ich obrzucić błotem? :D
Odwracanie kota ogonem tez ci słabo wychodzi. Moze wróć do tego Linuxa, on cię nie przejrzy i nie wyśmieje :D
Będę Cię obserwował.
Hahahahahaha, o ja piernicze :D Wpadnij na piwo od razu :D
Jesli naprawde ktoś cię na tym forum bierze na powaznie to właśnie powinien przestać to robić :D
Kiedyś planowałem otworzenie własnej giełdy, nawet był częściowo gotowy kod, ale zrezygnowaliśmy z pomysłu.
Po prostu jestes za cienki w uszach żeby coś takiego unieść. Dlatego pozostało ci tylko obrzucanie błotem tych, którzy coś zrobili, popełniają błędy ale jednak robią to dalej. Prezentujesz typowe polactwo, którym się brzydzę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: constantine » środa, 7 lutego 2018, 10:58

kbo pisze: Po prostu jestes za cienki w uszach żeby coś takiego unieść. Dlatego pozostało ci tylko obrzucanie błotem tych, którzy coś zrobili, popełniają błędy ale jednak robią to dalej. Prezentujesz typowe polactwo, którym się brzydzę.
Chyba trochę galopujesz, może ochłoń trochę, to nie targ dla przekupek.
Vjankuv sorry
Ostatnio zmieniony środa, 7 lutego 2018, 11:11 przez constantine, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: janku66 » środa, 7 lutego 2018, 11:00

constantine pisze: Chyba trochę galopujesz, może ochłoń trochę, to nie targ dla przekupek.
@Constantine, popraw cytat.
kbo pisze: Po prostu jestes za cienki w uszach żeby coś takiego unieść. Dlatego pozostało ci tylko obrzucanie błotem tych, którzy coś zrobili, popełniają błędy ale jednak robią to dalej. Prezentujesz typowe polactwo, którym się brzydzę.
Ostatnio zmieniony środa, 7 lutego 2018, 11:06 przez janku66, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: amneziahaze » środa, 7 lutego 2018, 11:05

kbo pisze: Jedynym powodem jest realne zagrozenie dla finansów państwa ze strony krytpowalut.
A czym sa ów finanse państwa? Możliwością dojenia do ostatniej kropli krwi z pracowitych oraz zdolnych ludzi aż do ostatecznego stanu agonii? Odniosłem się, ponieważ w moim mniemaniu popełniasz dwa podstawowe błędy:
1) Stajesz w obronie źle zabezpieczonej giełdy(albo i gorzej), na której też gram, więc nie zamierzam się ściemniać, że wszystko jest w porządku. A że gram dłużej i na wielu giełdach, w tym tych porejestrowanych w panamie i szeszelach, to z biegiem czasu, mając rachunek u regulowanego brokera myślę sobie, że faktycznie szanse użytkownik-giełda są kompletnie wyrwane z rzeczywistości, mimo że mieliśmy się rzekomo cywilizować.
2) Rozumiejąc, że wiesz mniej więcej o co mi chodzi odnośnie złodziei z obu stron, wydaje mi się, że nie powinieneś w ten sposób odnosić się do Shadowa, ponieważ z biegiem czasu nie raz okazało się, że on wie o czym pisze, choć ów forma faktycznie może trochę razić. Zresztą ja się temu wcale nie dziwię. Kiedyś to forum wyglądało zupełnie inaczej, popularność BTC sprawiła, że coraz ciężej się na nim poruszać starym bywalcom, i przekłamań odnośnie wiedzy i skuteczności na rynkach jest niestety coraz więcej. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń.
kbo pisze: Bez państwa i dopływu kasy nie ma władzy, ambicji i prywatnych folwarków.
No właśnie w tym rzecz. Po to się idzie do polityki w upadających cywilizacjach, by umiejętnie wyuczyć się grzecznościowego dymania szarych ludzi i małych/średnich przedsiębiorców do skutku, aż krew się poleje. W rzeczywistości przybiera to formę rzekomej pomocy biednym ludziom, ostatecznie cytryna zostaje wyciśnięta i ląduje w ssypie.

Co do kodów i giełd, to też były u mnie pomysły, ale pomysł, to pomysł, realizacja jest najtrudniejsza, a poprowadzenie czegoś takiego, jak poptarzeć nawet teraz na bardziej niszowe giełdy krypto TO DRAMAT. Nie chciałbym za cholerę.

Co do reszty, nie mam żadnych obiekcji. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony środa, 7 lutego 2018, 11:12 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: kbo » środa, 7 lutego 2018, 11:14

constantine pisze: Chyba trochę galopujesz, może ochłoń trochę, to nie targ dla przekupek.
A ty co, przyboczny Shadowofcośtam? wynająłcię do obrony przed atakami medialnymi? :D
Zasugeruje ci raczej pilnowanie własnych spraw.


Prawda zawsze kole w oczy. Skoro miał "częsciowo gotowy kod" i nie odpalił własnej giełdy to teraz mu tylko pozostaje obrzucać błotem tych, którzy się jednak odważyli i doprowadzili projekt do końca.
I jeszcze będzie mnie obserwował :D :D :D

Dodano po 6 minutach 17 sekundach:
amneziahaze pisze: 1) Stajesz w obronie źle zabezpieczonej giełdy
Nie staję w obronie żadnej giełdy, czy naprawde przeczytanie ze zrozumieniem kilku zdań przekracza możliwości intelektualne uzytkowników tego forum?

Wyśmiałem shadowofcośtam bo najpierw napisał o BB że są "ekstremalnie podejrzani" bo nawet KNF ich się doczepił (Abucoins też są ekstremalnie podejrzani czy już nie?) a potem na[pisał, że nie, że jemu chodziło tylko o sparany mailing.

Jeżeli tylko ja widze tu mechanizm pt. "jak chcesz uderzyć psa - kij zawsze znajdziesz" to chyba tylko ja wykazuję tu jakieś oznaki inteligencji :P

Nie mam pojęcia czy i jakie zabezpieczenia ma BB, nie nawiązałem do tego nawet jednym słowem.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 7 lutego 2018, 11:18

kbo pisze:
constantine pisze: Chyba trochę galopujesz, może ochłoń trochę, to nie targ dla przekupek.
A ty co, przyboczny Shadowofcośtam? wynająłcię do obrony przed atakami medialnymi? :D
Będę się streszczał:

Za krótko jesteś na tym forum, gówno wiesz a próbujesz zgrywać kogoś mądrego.

To jest chyba jakaś plaga normalnie, w ostatnim roku doszło tutaj tyle cwaniaczących żółtodziobów co w poprzednich 5 latach łącznie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
-12
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: kbo » środa, 7 lutego 2018, 11:26

ShadowOfHarbringer pisze: Za krótko jesteś na tym forum, gówno wiesz a próbujesz zgrywać kogoś mądrego.
Nie musze być długo na forum, żeby przejrzeć twoje prymitywne gierki, których jedynym celem jest obrzucenie kogos błotem. A podpieranie się "autorytetem" KNF, czyli ewidentnego wroga krypto, żeby zdyskredytowac jakiś podmiot działający na rynku krypto jest zwyczajnie obrzydliwe. Takie typowe polactwo, na zasadzie "mnie się nie udało to innym też narobię w papiery".

Wiem, ze najchętniej zebrałbyś tu kółeczko swoich adoratorów, którzy by ci przytakiwali i jak @constantine bronili przed innymi, ale świat/internet jest trochę większy i są na nim także cwaniaczące żółtodzioby, które wyśmieją cię za każdym razem, kiedy wyskoczysz z kolejną swoją prymitywną manipulacją :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 7 lutego 2018, 11:59

kbo pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Za krótko jesteś na tym forum, gówno wiesz a próbujesz zgrywać kogoś mądrego.
Nie musze być długo na forum, żeby przejrzeć twoje prymitywne gierki, których jedynym celem jest obrzucenie kogos błotem. A podpieranie się "autorytetem" KNF, czyli ewidentnego wroga krypto, żeby zdyskredytowac jakiś podmiot działający na rynku krypto jest zwyczajnie obrzydliwe. Takie typowe polactwo, na zasadzie "mnie się nie udało to innym też narobię w papiery".

Wiem, ze najchętniej zebrałbyś tu kółeczko swoich adoratorów, którzy by ci przytakiwali i jak @constantine bronili przed innymi, ale świat/internet jest trochę większy i są na nim także cwaniaczące żółtodzioby, które wyśmieją cię za każdym razem, kiedy wyskoczysz z kolejną swoją prymitywną manipulacją :)
Gdybym miał prostować wszystkie takie przypadki jak ty, życia by mi nie starczyło.

Zamiast tego zwyczajnie dodam cię do listy ignorowanych i będę miał spokój od wysłuchiwania debilizmów i banialuk.

Do niezobaczenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: Bit-els » środa, 7 lutego 2018, 12:04

Tu też odwalacie offtop. Idźcie do wątku o Bitbayu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: zombine » środa, 7 lutego 2018, 12:43

Ja wysunę kontrowersyjną tezę że te różne scam-alty będą się miały ciągle dosyć dobrze ano dlatego że ludzie są chciwi i będą np. za pośrednictwem grup Fb których jest istne roje, mobilizować się na jakieś pompy albo ładowanie się w projekt oferujący cokolwiek. Autorzy takiego tworu mogą chcieć przesyłać parówki z indyka w blockchain i tak ludzie rządni pieniądza to kupią.
Z drugiej strony jakby tak restrykcyjnie wpuszczać alty na giełdy to czy nie byłoby to zaprzeczenie samych podstaw ?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 7 lutego 2018, 12:49

Odwołuję alarm.

Bańka jednak jeszcze nie pękła moim zdaniem.

Czekam dalej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: Fred Onizuka » środa, 7 lutego 2018, 13:20

Moim zdaniem, gwałtownego pęknięcia nie będzie, ale w miarę powolny zjazd (jak ostatnio - chociaż, jak na zmianę kursu, bardziej tu pasuje określenie "średnio szybki"), przerywany lekkimi wzrostami.
Dołek będzie gdzieś pewnie między 2 - 3 tys $. Raczej mało prawdopodobne, by spadło poniżej psychologicznej granicy 1000$.

Ja tam bym nie narzekał, nawet jakby spadło do 10$, bo zamierzam kupić w dołku i sprzedać na górce, ale nie jestem jedyny, który tak planuje, więc nie będzie miało jak spadać, skoro tacy jak ja, zaczną znów kupować.

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: kbo » środa, 7 lutego 2018, 13:29

ShadowOfHarbringer pisze: Gdybym miał prostować wszystkie takie przypadki jak ty, życia by mi nie starczyło.
Na razie to się nawet nie odważyłes odpalić własnej giełdy, więc nie wiem co i kogo chcesz prostować. Żeby miec do tego podstawy trzeba samemu coś osiągnąć, doprowadzić coś do końca, mieć sie czym pochwalić. A ty się chwalisz swoim stażem na forum i administrowaniem linuxem, no wielka sprawa :D

Jeszcze jeden, któremu się nic nie udało zrobić wiec moze tylko robić za szkodnika i nienawistnika . Przerabiałem to w swoim wątku, kiedy dostawałem np. "życzenia" od kogoś twojego pokroju, żebym poległ. Stężenie polactwa = 100%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: hanti » środa, 7 lutego 2018, 19:13

Już przestań, na BitBay-u się działy podejrzane rzeczy (sprawa z futurocoinem, przejmowanie kont użytkowników, sporo błędów, wyciek maili z ich indyjskiej wersji i jeszcze pewnie parę innych by się znalazło) na długo przed wpisaniem na listę. Ja sam np odradzałem korzystanie z tej giełdy jak ktoś się mnie pytał.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: kbo » środa, 7 lutego 2018, 19:54

hanti pisze: Już przestań, na BitBay-u się działy podejrzane rzeczy
Pewnie się działy, ja tego nie neguje, inna sprawa, ze kasa uciekła głownie tym, którzy nie mieli GA albo np. mieli to samo hasło do maila i giełdy. Zatem jednak w jakiejś częsci sami są sobie winni.

Ale jesteś kolejnym niestety przykrym przypadkiem, który czyta i nie rozumie. Albo nie czyta ale odpisuje.

Wyśmiałem tego pajacyka za to, że posłużył się "autorytetem" KNF żeby dosrac BB, którego nie lubi a potem próbował ratowac twarz pisząc, że nie chodzi o wpisanie BB na liste ostrzeżen tylko spaprany mailing.
Pewnie do jego pustej makówki dotarło, że Abucoins tez zostało wpisane przez KNF, więc wedle jego durnowatej tezy - też jest cyt. "ekstremalnie podejrzane". Po prostu zaprezentował typowe polactwo i związane z tym nieodłączne cymbalstwo.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: Tarantulino » środa, 7 lutego 2018, 20:21

Ten wpis BB na listę organizacji spod ciemnej gwiazdy wydaje mi się przesadą. Ciekawe czy powoli starają się tłamsić naszą społeczność? W mediach coraz więcej info o tym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: dzudok » czwartek, 8 lutego 2018, 00:07

Dodano po 56 sekundach:
dzudok pisze: Ludziska nie ma co sie kłócić (łaczy nas wspólne zainteresowanie do nowych technologi i zarabiania w innowacyjny sposób)prawda jest taka ze Bitbay dostał mocne nagrody w 2017 i był ok ....wiec nasze państwo najpierw poklepuje po pleckach nastepnie wystawia rachuneczek..... lecz bratanie się bitbaya i futurenet to mi pachnie z daleka gó....m jak jeszcze usłyszałem o wprowadzenie futurocoina :!: :!: :idea: całkiem mi rece opadły.....jest tyle fajnych transparentnych kryptowalut.....wiec ludzie kij ma zawsze dwa końce .... :roll: :roll: :roll:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bańka pękła - setki altów odejdą w niebyt?

Postautor: polecam_myslenie » piątek, 9 lutego 2018, 17:54

Jeśli chcesz wiedzieć, co się stanie z tymi 'pobocznymi' coinami to zobacz co się stało z 'pobocznymi' firmami z Doliny krzemowej w czasach kryzysu Dotcomów i pęknięcia tamtejszej bańki z 2001 roku :) Tzw. Bańka internetowa.

To co się dzieje z walutami to wypisz wymaluj dokładnie taka sama sytuacja co prawie 20 lat temu, z tym że tam pompowanie trwało nieco dłużej i ludzie jako tako mieli pojęcie o giełdzie a tutaj setki tysięcy amatorów niemających bladego pojęcia o rynku ładuje kasę w coś czego realnej wartości nigdy nikt nie zdoła określić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co mądrzejszy już zarobił i tylko patrzy z boku kiedy to pier..nie (co z resztą już się zaczęło).

Mam nawet znajomą która oświadczyła pewna siebie że JUŻ NIE WRACA NA ETAT, rzuciła pracę i zajęła się krypto :mrgreen: :mrgreen: Te kryptowaluty i całe to zamieszanie tylko dobitniej uświadomiły mi z jakich naiwniaków składają się ludzie, jakie mają problemy z logicznym myśleniem i jakim stadem jest grupa ludzi ...

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości