Hipokryzja Bitcoin Cash'a i Rogera Vera - matematyka nie kłamie więc BCH upadnie.

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hipokryzja Bitcoin Cash'a i Rogera Vera - matematyka nie kłamie więc BCH upadnie.

Postautor: Kamien » piątek, 9 marca 2018, 09:16

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że jest co raz więcej nowych kont-troli?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hipokryzja Bitcoin Cash'a i Rogera Vera - matematyka nie kłamie więc BCH upadnie.

Postautor: awos » piątek, 9 marca 2018, 22:12

Nie mam pojecia bo doskonale pasuje do twojego opisu troli.
Konto mam tutaj dopiero pare dni i co z tego ?
Od kiedy to ma znaczenie jak dlugo ktos ma konto ?
Mieszkam w Australii mam obywat. austr. i na polskie strony praktycznie w ogole nie wchodze ani nie uczestnicze w zadnych pl. telgram, discord/slack itd stwierdzielem, jednak ,ze warto kultywowac jezyk polski a juz zwlaszcza w tematyce, ktora kocham i poswiecam dziennie pare godzien.
Wiec merytorycznie mozemy porozmawiac.
Pozdrawiam

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Hipokryzja Bitcoin Cash'a i Rogera Vera - matematyka nie kłamie więc BCH upadnie.

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 10 marca 2018, 00:27

Kamien pisze:Czy tylko ja odnoszę wrażenie że jest co raz więcej nowych kont-troli? Obrazek
Nie tyle trolli, co w 2016-2017 Bitcoin osiągnął prawie że mainstream (pisano o nim w większości dużych poczytnych mediów), więc to logiczne że zleciała się cała masa ludzi, którzy z kryptowalutami dopiero co się zetknęli i nie mają pojęcia o ich historii. Nic dziwnego, że masowo plotą głupoty i promują ICO oraz shitcoiny.

O ile na angielskich forach jest faktycznie masa opłacanych trollów, to na tym forum wydaje mi się że raczej większość to zwyczajnie pożyteczni idioci, albo ludzie którzy dopiero przyszli i nic nie wiedzą.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości