Bitcoin zabija planetę? I inne pytania

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin zabija planetę? I inne pytania

Postautor: awos » niedziela, 9 grudnia 2018, 20:07

Tokio pisze: Ale ja się z tym zgadzam. Jak jesteś z Korei Północnej, Wenezueli, być może Filipin, to crypto może być użyteczne. Ja natomiast mam lepsze, proste i wygodniejsze rozwiązania. Aczkolwiek akurat w tych krajach przelanie środków może być jednym z Twoich najmniejszych problemów.
Preciez taki problem to masz nie tylko w tych powiedzmy "dziwnych" krajach (chodz akurat Filipiny sa normalne) ale w mniejszym lub wiekszym stopniu w bardzo normalnych krajach: Argentyna, Turcja czy nawet Indie

Zgadzam sie, ze crypto jako closc pozostawia wiele do zyczenia i nie jest najprostsza a tylko to moze prowadzic do szybszej adopcji ale mase sie robi w tej kwestii.
Tokio pisze: no przecież każdy z nich szybciej dostanie zwykły kredyt. Jak ma kasę na krypto, to ma kasę na inny zastaw.
Absolutnie sie nie zgadzam bo chyba slyszales o czyms takim jak credit ranking w ktorym banki ciebie segreguja czy im pasujesz czy nie a jak juz wspomnialem w innym posciu w Australii ludzie zaczynaja placic gotowka u lekarzy specjalistow typu psycholog, psychiatra itd bo inaczej banki widza jak jest uzywana karta i moga ODMOWIC kredytow.
Tokio pisze: Zakładam, że masz rację, bo nie chcę się rejestrować żeby go ściągnąć. Natomiast dalej, te panele, nie musiałyby zasilać tak prądożernego, nieefektywnego systemu.
To nie jest zadna rejestracja z danymi tylko aby sciagnac raport, mozesz nawet wpisac fake email i wtedy by sie dowiedzial to co juz pisalem, ze tam doslownie musza na cos ten prad przeznaczyc (inaczej siec trafi szlag) i dlatego kopia crypto to raz a dwa , rzecz jasna nie robia tego z milosci dla energi odnawialnej tylko dla pieniedzy i trzy dyskusja na temat pradazernosci czegos co w 80% uzywa energii odnawialnej jest bezcelowa i oznacza,ze nie rozumiesz w ogole crypto bo prad (nie powodujacy niszczenia srodowiska) MUSI byc uzywany aby crypto bylo bezpieczne i niemozliwe do shakowania albo aby shakowanie byl tak drogie (atak 51%) ze nikomu sie to nie oplaca.

PS : Jak odpisujesz to uzywaj sekcje z cytowaniem, prawy gorny rog postu.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 grudnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin zabija planetę? I inne pytania

Postautor: Cryptolomo » środa, 19 grudnia 2018, 17:02

ja pozwolę sobie zapytać tylko jedno czy banki działają w niedziele i święta ? hmmm czy tą kasę muszą transportować gołębie czy jak ? odp, jest crypto i to jest coś a cała masa innych zastosować będzie się pojawiać wraz z adaptacją i jesteśmy na samym jej początku

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości