Zagubione bitcoiny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zagubione bitcoiny

Postautor: solonez » sobota, 13 stycznia 2018, 20:44

Dobry wieczor, na poczatku chcialem napisac ze dopiero co zaczynam przygode z kryptowalutami ale do rzeczy - kupilem bitcoiny przez Coinbase i uzylem ich do kupienia innej kryptowaluty przez www.cryptochange.co.za. Po zakupie na Coinbase transakcja ma status complited, a na Cryptochange order cancelled. Gdy przelewalem bitcoiny na Cryptochange nie przewidzialem ze Coinbase pobiera tak duza prowizje i ilosc bitcoinow ktora przelalem nie starczyla na ilosc krypto waluty ktora chcialem kupic (byc moze dlatego na Cryptochange transakcja ma status - cancelled). Teraz nie mam ani bitcoinow na Coinbase ani nowej waluty na Cryptochange. Stad moje pytanie, gdzie znajduja sie moje bitcoiny i jak je moge odzyskac. Dziekuje za kazda pomoc, pozdrawiam.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zagubione bitcoiny

Postautor: ekonokomik » sobota, 13 stycznia 2018, 21:39

A skąd my mamy to wiedzieć? Skoro wypłata na Coinbase ma status completed, a sieć (https://blockchain.info/) pokazuje Ci, że Twoje Bitcoiny doszły na adres docelowy drugiej giełdy i uzyskały kilka potwierdzeń, to pytaj support giełdy docelowej.
Druga ewentualność: coś pokręciłeś z adresami.
Trzecia: z powodu zapchania sieci Twoja transakcja utknęła (ale giełdy biorą na tyle duże opłaty, że nigdy nie miałem z tym problemu).

Pewnie jest jeszcze kilka opcji. Ale zacznij od sprawdzenia w blockchain.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zagubione bitcoiny

Postautor: solonez » sobota, 13 stycznia 2018, 22:09

Dziekuje za odpowiedz. Przegladajac blockchain wydaje mi sie ze wszystko jest ok. Wydaje mi sie ze pomylilem co z adresem - skanowalem kod QR wiec adres powinien byc ok ale zalozmy ze cos pokrecilem z adresami, majac adres na ktory bitcoiny zostaly wyslane co moge zrobic w celu ich odzyskania?

Edit:

Sprawa zalatwiona. Temat do zamkniecia. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości