Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: randomowy świeżak » piątek, 7 września 2018, 01:13

Jak czytam niektóre komentarze to aż się wierzyć nie chce że niektórzy są aż tak naiwni. Jak można liczyć na to że jak się zwiększy rozmiar bloku to nagle setki scamów czy jakiś claudów czy innych pierdołek znowu nie zmniejszy limitów wypłat i jeszcze tego samego dnia znowu nie zapcha tym razem większego bloku.

Może od początku...

Genesis Mining, Hashnest, Hashing24, Hashnest, Bitfire, Bitclubnetwork i setki innych to albo scamy albo kopalnie udziałowe które początkowo w swojej ofercie miały wypłaty raz do 3x dziennie. Były też nawet i takie co rozliczały się CO KAŻDY WYKOPANY BLOK lub co godzina. Poza tym są też takie scamy jak znany wszystkim trafiicmonsoon, TAT, recyclix, skyllex czy setki innych programików i kraników robiących wypłaty co godzina czy też raz na dzień by zrobić ludziom mylne wrażenie "legitności". Każdy jeden taki scam generuje określony ruch w sieci. Wraz ze wzrostem wysokości opłat transakcyjnych firmy zaczynały zwiększać próg wypłat by robiąc wypłatę do janusza na 2 USD nie trzeba było płacić 5 USD opłat. Dopiero gdy sieć się całkowicie zakorkowała zaczęto przerzucać wypłaty z kraników na inne coiny które jednak nie są aż tak rozpoznawalne lub mają gorszą płynność i ludzie po prostu dalej woleli wypłaty w BTC.

Według danych ze strony samego Genesis Mining tylko ta jedna firma ma ok 2 mln klientów. Naganiacze z dascoinów TAT trafiickmonsoon czy innego syfu też mają grupki liczące po setki tysięcy osób w skali całej europy gdzie wiele z tych osób w ramach "dywersyfikacji" jak oni to nazywają pakuje kasę w kilka gniotów na krzyż.

Podliczcie sobie teraz wszystko do kupy. Kilka milionów Januszy zapakowanych w te oszustwa dzisiaj pozwalające na max jeden przelew dziennie i to powyżej określonej kwoty i firmy które kiedyś robiły po kilka przelewów dziennie na łebka a teraz muszą wszystko mocno ograniczać dostosowując się do sieci.

Wyobraźcie sobie teraz nagle że zdejmujemy limit. 1 mln Januszy znowu będzie dostawać wypłatę co godzina już od 100 000 satoshi. To że te przelewy będą dostawać to jeszcze pół biedy ale jak będą chcieli to wydać to każda ich transakcja będzie ważyć dziesiątki tysięcy bajtów. Przecież przy takim natłoku danych to i blok 20 MB nie wystarczy dlatego teraz ruch jest transmitowany na wiele innych projektów które są mało znane a nie wiadomo skąd mają tysiące transakcji dziennie.

No ale dobra wyobraźmy sobie że blok jest nielimitowany.

Załóżmy że tylko 1 mln Januszy będzie co godzina dostawać po 100 000 satoshi ze swej cudownej kopalni.
1 mln tx x 24 transakcje dziennie = 24 mln transakcji (liczmy tylko outputy) / na dzień.
24 mln outputów = 816 MB/24h = 5,6 MB/blok ( zakładam że transakcje są łączone a nie wysyłane z palca to daje znaczną oszczędność miejsca)

Załóżmy że teraz taki Janusz będzie chciał raz w tygodniu wypłacić sobie 10 USD i przelać je na giełdę.
10 USD = ~ 0,0015 BTC
Masa takiej transakcji = ok 24 000 bajty ( 168 inputs )
1 mln tx x 24 000 bajty / 7 dni = 3 428 MB/ 24h = 23,8 MB/blok

Podsumowując:
Jeśli znieść by jakiekolwiek limity i przywrócić możliwość drobnych wypłat tysiącom firm i scamom oferującym wiele wypłat dziennie będziemy potrzebować do tego bloku o wielkości minimum 30 MB już dzisiaj.

30 MB na dzień = 130 GB miesięcznie. A co jeśli Januszy będzie więcej ? a gdzie normalne transakcje ? a gdzie jakieś smart-kontrakty które w przyszłości potrzebować będą znacznie więcej miejsca. A co jeśli jednak te scamy nie będą sobie zawracać głowy pakowaniem transakcji w jedną i każdemu będą wysyłać transakcję osobno zapychając sieć dziesiątki razy bardziej ?

To nie ma prawa działać!! Załóżcie sobie jakiegoś fejkowego e-maila i zarejestrujcie sie w tego typu firmach na próbę. Oczy wam się otworzą dopiero jak zobaczycie że przez taką głupotę sieć mogła by się rozpaść.

P.S.
W kwestii LN. Skoro wiadomo że te firmy w 99,9% to scamy to analogicznie wiadomo też że nie wypłacą one więcej niż się tam wpłaci. Skoro nie wypłacą więcej tzn że raz otwarty do nich kanał transakcyjny pozwoli spokojnie na zwrot tylko cześć środków tą samą drogą którą się ne tam dostały. Dzięki temu nie będzie musiało wiązać się z niepotrzebnym zapychaniem sieci.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: redbog » piątek, 7 września 2018, 04:30

vjankuv pisze:
redbog pisze: Zespół core jest silny, prawdopodobnie najsilniejszy programistycznie zespól jeśli chodzi o crypto i ma ogromne poparcie społeczności
Jak to stwierdziłeś?
Choćby Github ilość commits i contributors chociaż zdaje sobie sprawę że to niekoniecznie musi być miarodajne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: prezes » piątek, 7 września 2018, 06:37

randomowy świeżak pisze: To nie ma prawa działać!!
To jest chyba kwintesencja Twojej wypowiedzi. Bitcoin niestety nie nadaje się w obecnej wersji do większej liczby transakcji i żadne zaklinanie nic tu nie pomoże. LN nie działa, jak sam napisałeś zwiększanie bloku też nic nie da, bo sieć i tak się zatka. Na szczęście są jeszcze inne kryptowaluty, które mają szansę podołać temu zadaniu.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: janku66 » piątek, 7 września 2018, 07:28

randomowy świeżak pisze:
To nie ma prawa działać!!
Jak @prezes powiedział.
Kwintesencja.
Jednakże to zdanie kasuje resztę Twojej wypowiedzi gdyż SN to mądry facet był. Nie stworzyłby czegoś co "nie ma prawa działać". No i podejrzewam, ale to tylko moje domysły, że też miał i umiał korzystać z kalkulatora.

Również wielokrotnie pokazywane było, że jednak nie tak restrykcyjne te Twoje prawo. Wychodziło na to, że ma prawo działać.

P.S.
LN, to "to nie ma prawa" działać :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 września 2018, 07:34

prezes pisze:
randomowy świeżak pisze: To nie ma prawa działać!!
To jest chyba kwintesencja Twojej wypowiedzi. Bitcoin niestety nie nadaje się w obecnej wersji do większej liczby transakcji i żadne zaklinanie nic tu nie pomoże. LN nie działa, jak sam napisałeś zwiększanie bloku też nic nie da, bo sieć i tak się zatka. Na szczęście są jeszcze inne kryptowaluty, które mają szansę podołać temu zadaniu.
Matko, ale bzdury pitolicie. Nawet nie mam siły tego prostować.

To forum jest trudne do wytrzymania, wracam na /r/btc
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: randomowy świeżak » piątek, 7 września 2018, 11:22

Boże. .. poziom rozmowy leci na pysk! ja tu podaje liczby udowadniam ze większy blok nie ma racji bytu nawet dzisiaj a ktoś sobie wycina jedno zdanie i drugi mu przytakuje. Prezes - ja naprawdę miałem do Ciebie szacunek :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: prezes » piątek, 7 września 2018, 11:38

@randomowy świeżak, nie Ty pierwszy straciłeś do mnie szacunek, powoli się przyzwyczajam ;-)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: janku66 » piątek, 7 września 2018, 11:42

randomowy świeżak pisze: ktoś sobie wycina jedno zdanie
Po co wklejać cała wypowiedź skoro dwa posty wyżej ona jest? Także don't worry. Poziom rozmowy dopiero teraz zaczyna spadać jak podpierasz się stratą szacunku do kogoś.

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
No i nie przytakuje prezesowi.
Gdyż on mówi, że zwiększanie bloku nic nie da, a ja uważam odwrotnie.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 7 września 2018, 11:44

randomowy świeżak pisze: Boże. .. poziom rozmowy leci na pysk!
No ale przecież sam ładnie wszystko rozpisałeś referatem i wręcz udowodniłeś że obydwa Bitcoiny mają ogromy problem ze skalowalnością, to czemu się oburzasz, jeśli ktoś to skrócił to do jednego zdania?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: prezes » piątek, 7 września 2018, 11:52

Każdy gdzieś siedzi w swoim okopie, wychyli tylko na chwilę głowę i zaraz się chowa. Skąd taki ma mieć pogląd na całokształt jak nawet nie wie co się gdzie indziej dzieje. Skojarzyło mi się z takim gościem co w dżungli przesiedział chyba kilkanaście lat i nadal myślał że jest wojna :mrgreen:

Bitcoin core już pokazał że w chwili (kilka tygodni) obciążenia sieci nie działa poprawnie, Bitcoin cash pokazał że jak się obciąży sieć 1 dzień to działa ale co wtedy jak sieć zostanie zaspamowana tysiącami transakcji z minimalnym fee? randomowy świeżak pokazuje punkt widzenia że BCH też się zapcha.

Pozostają inne kryptowaluty które mogły by być lepsze ale są np. na POS i w dodatku darmowe a wiadomo jak coś darmowe to zaraz zostanie rozszarpane przez hieny.

Nie ma co się zamykać i obrażać jak powyżej Panowie bo nic z tego dobrego nie wyjdzie.

Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
RuckenFetard pisze: to czemu się oburzasz, jeśli ktoś to skrócił to do jednego zdania?
Chyba wniosek końcowy go przeraził, a może brak akceptacji rzeczywistości. Nie wiem, bo obraził się jeden z drugim i nie chcą już dyskutować.

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Naprawdę ciężko się dyskutuje z kimś, kto zachowuje się jak 5 letnie dziecko, piszesz argumenty a ktoś walnie focha albo zbluzga Cię, sam już nie wiem co gorsze.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: janku66 » piątek, 7 września 2018, 12:01

prezes pisze: Naprawdę ciężko się dyskutuje z kimś, kto zachowuje się jak 5 letnie dziecko, piszesz argumenty a ktoś walnie focha albo zbluzga Cię, sam już nie wiem co gorsze
Obrazek

;)
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: marrw » piątek, 7 września 2018, 12:05

RuckenFetard pisze:
randomowy świeżak pisze: Boże. .. poziom rozmowy leci na pysk!
No ale przecież sam ładnie wszystko rozpisałeś referatem i wręcz udowodniłeś że obydwa Bitcoiny mają ogromy problem ze skalowalnością, to czemu się oburzasz, jeśli ktoś to skrócił to do jednego zdania?
On miał na myśli skalowalność on-chain...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: mecenas » piątek, 7 września 2018, 12:14

marrw pisze: skalowalność on-chain
Ciekawe, że cały zespół DASHa pracuje intensywnie nad skalowaniem on_chain... sami naiwniacy, żeby nie powiedzieć głupki z tych DASHowców? Jakże to Oni wierzą w skalowanie on_chain, skoro jest niemożliwe! Po co tworzyć coś, co nie ma szans działać? Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego ekipa DASH zwariowała tak samo jak ekipa bitcoin cash?
A czy sam SN nie był wariatem, skoro ubzdurał sobie, że bitcoin ma być elektronicznym, cyfrowym, kryptograficznym pieniądzem? Nigdzie nie pisał, że stworzył "cyfrowe złoto" do składowania na portfelu, albo inny "magazyn wartości"...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 7 września 2018, 13:20

marrw pisze: Minął ponad rok i bitcoin cash wciąż jest mniejszościowym forkiem, altcoinem, który teraz jest nawet mniej warty w stosunku do btc niż w momencie forka. Pomimo ogromnego wsparcia ze strony Vera, Bitmaina - przez rok pozbyli się większości swoich btc i wpakowali je w casha, mają już tego ponad 1mln - i nawet takie sztuczne pompowanie kursu nie pomogło, nie pociągnęli za sobą rzeszy ludzi.
Zgadzam się. Skupowanie na potęgę przez firmę własnych "akcji" to patologia.
Zapala mi się bardzo czerwona lampka przy tej wiadomości ile BCH oni skupują, to chora sytuacja i centralizacja zasobów.
Druga czerwona lampka to forkowanie BCH i postać oszusta wrighta.
Czy ten fork nastąpi i kiedy? Stay out of this.

Szczerze, po wiadomości, że BCH się rozłamuje (czy że są takie plany) przesuwam go sobie na 2-rzędne aktywo a nie 1-rzędne, czyli jeden z topowych altów jakim był dotychczas.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: randomowy świeżak » piątek, 7 września 2018, 16:34

prezes pisze: Każdy gdzieś siedzi w swoim okopie, wychyli tylko na chwilę głowę i zaraz się chowa. Skąd taki ma mieć pogląd na całokształt jak nawet nie wie co się gdzie indziej dzieje
Wie wie :) przeglądałem rozmiary transakcji w całej topce z coinmarketcapu.

Może zbyt dobitnie się wyraziłem jednak irytuje mnie to iż każdy zgrywa eksperta a jak się spyta kogoś czym się różni ten czy inny projekt od BTC to sypie frazesy że lepiej się skaluje nie wiedząc nawet co to znaczy.
99,9% wszystkich coinów pod kątem naliczania opłat nie różni się niczym od BTC. Mogą sobie zmieniać jakieś elementy czy dodawać dodatkowe funkcje ale rozmiar transakcji wciąż liczony jest w ten sam sposób i analogicznie opłata transakcyjna.

Wkurzyłem się natomiast iż powiedziałem że LN rozwiązuje idealnie ten problem a Ty wyciąłeś sobie jedno zdanie i od razu wrzuciłeś mnie do wora z ludźmi ślepo wierzącymi w jakichś projekt. Powyższym wpisem udowodniłem natomiast że tylko skalowanie off-chain ma sens. To że shadow czy inny krzykacz mówi że LN nie działa wynika z tego iż żyją w swoim świecie. LN działa, można już teraz pobrać sobie portfel na lightninga i śmigać z darmowymi transakcjami już dobre parę miesięcy. Powstał już nawet specjalny standard noda pozwalający na bezpieczniejszą obsługę sieci. Ba do Polski przyjechało nawet paru programistów z kilku krajów na pewien event i każdy został prowadzony za rękę i pokazywano mu jak odpalić własnego huba.

Osobiście nic do Ciebie nie mam ale pamiętaj że każdy tutaj jest zapakowany w jakiś projekt i każdy będzie przeciągał na swoją stronę. Rzecz w tym że mało kto zestawia liczby a kłótnie przechodzą zwykle w teorie spiskowe.

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: McGravier » piątek, 7 września 2018, 18:01

No ale dobra wyobraźmy sobie że blok jest nielimitowany.
Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że to jest przeskakiwanie z jednej skrajności w drugą, i jako takie jest bezsensowne. Prawdziwa inżynieria polega na znalezieniu optimum, an nie upieraniu się przy dwóch bezużytecznych skrajnościach.

Proponuję wyobrazić sobie, że blok ma 32MB i oprzeć dalsze rozważania na takim założeniu - Generalnie większy blok oznacza więcej opłat transakcyjnych co przekłada się na lepsze zabezpieczenie sieci - co jest szczególnie ważne w dalszej przyszłości kiedy nagrody za znalezienie bloku zmaleją prawie do zera

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: marrw » piątek, 7 września 2018, 19:07

mecenas pisze:
marrw pisze: skalowalność on-chain
Ciekawe, że cały zespół DASHa pracuje intensywnie nad skalowaniem on_chain... sami naiwniacy, żeby nie powiedzieć głupki z tych DASHowców? Jakże to Oni wierzą w skalowanie on_chain, skoro jest niemożliwe! Po co tworzyć coś, co nie ma szans działać? Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego ekipa DASH zwariowała tak samo jak ekipa bitcoin cash?
A czy sam SN nie był wariatem, skoro ubzdurał sobie, że bitcoin ma być elektronicznym, cyfrowym, kryptograficznym pieniądzem? Nigdzie nie pisał, że stworzył "cyfrowe złoto" do składowania na portfelu, albo inny "magazyn wartości"...
A to ktoś pisał tutaj że pracowanie nad skalowaniem on-chain jest zbędne? Bo ja na pewno nie, i nie uważam tak. I pracują nad tym nie tylko developerzy dasha, bitcoin casha (chociaż ci chyba wiele poza podniesieniem rozmiaru bloku nie wnieśli do tematu), ale również developerzy Core - patrz np segwit lub schnorr. I pod tym względem praca Core jest o wiele bardziej wartościowa niż tych od casha, bo nie polega tylko na głupim podnoszeniu rozmiaru bloku ale nad sprawieniem by transakcje były bardziej 'kompaktowe'.
Bardziej chodzi o to że poleganie tylko na transakcjach on-chain jest błędną drogą - odsyłam do postu kolegi @randomowy świeżak, i przeczytanie go ze zrozumieniem.

I nie mam pojęcia po co wcinasz do dyskusji SN-a bo nie była o nim mowa, nikt go nie krytykował, nie nazwał wariatem ani nie stwierdził że on nie miał racji w czymś tam. Nikt również nie pisał tu o tym że btc miał być "cyfrowe złotem do składowania na portfelu". To tylko Twoje urojenie.
Ostatnio zmieniony sobota, 8 września 2018, 00:03 przez marrw, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: mecenas » piątek, 7 września 2018, 22:22

marrw pisze: b. casha
:?: :!: :?:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 7 września 2018, 22:34

mecenas pisze:
marrw pisze: b. casha
:?: :!: :?:
Obrazek

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Flippening nastąpi w końcu? DOŚĆ tej kobyły.

Postautor: marrw » sobota, 8 września 2018, 00:05

@mecenas, @RuckenFetard, no dobra :P

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości