Wejscie bitcoina na wall street

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wejscie bitcoina na wall street

Postautor: BULLSDRAGON » piątek, 15 grudnia 2017, 03:06

Co sadzicie o wejściu bitcoina na światowe giełdy dziś. poinformował mnie o tym kolega.. Obawiam sie ze doprowadzi to do mocnego upadku bitcoina.. Manipulacji i destabilizacji krypto walut Została on spompowano umyślne do 16k by maklerzy mogli go sprzedał po wyższej cenie. Potem zmanipulują spadek by zakupić po niższej tak jak kiedyś zaniżano wartość złota po wejściu na giełdy... Zdaje mi sie, że "grube ryby" krypto walut już to zwęszyły i stąd wzrost wartości ETH I LTC sam miałem zamiar kupić jeszcze 50% bitcoina ale w tej chwili mam ogromne obawy zastanawiam się, czy nie wycofać całego kapitału nie tylko z bitcoina, ale i reszty Altów... Co o tym sadzicie, jaki wpływ mogą mieć biura maklerskie i "banki" gdy oficjalnie będą korzystały z BTC...

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wejscie bitcoina na wall street

Postautor: barteklep » piątek, 15 grudnia 2017, 06:24

Szczerze, im wiecej mowią nawet źle tym lepiej dla kryptowalut. Wbrew pozorom bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawe co to w ogole jest Kryptowaluta.

A co do gieldy, jezeli nie czujesz sie pewnie to według mnie lepiej wyjść z kapitałem, Trzymanie czegokolwiek na Longu teraz jest tragicznym pomysłem.
Spojrz na to co działo się z BTC na przede dni wejscia na kontrakty, 8,9,10 grudnia, wahania o 5k $ według mnie teraz moze być tylko ciekawiej.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości