Jakie kryptowaluty na 2018 rok (dsh) a (dash) różnica

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie kryptowaluty na 2018 rok (dsh) a (dash) różnica

Postautor: Scoorviiell » piątek, 15 grudnia 2017, 01:37

Witam, jestem nowy tu na forum jak i w świecie kryptowalut więc proszę o wyrozumiałość jeśli pytam o głupotę a więc
1 pytanie jak w temacie w jakie kryptowaluty na 2018 rok polecacie inwestować proszę o zaawansowanych o odpowiedź lub tych którzy mają po prostu pojęcie o tym
2 pytanie. Szukam informacji od paru dni i nie mogę tego znaleźć mianowicie dashcoin (dsh) a dascoin (dash) czy to to samo? Czym się różnią?
dashcoin (dsh) wiem że jest za 20gr a dascoin (dash) jest o wiele droższe nie pamiętam ile dokładnie. Czy opłaca się kupować dashcoin(dsh) i gdzie go można kupić? Myślę że jak stoi teraz za 20gr to może być to dobra opcja ale tak jak mówię mało się znam od miesiąca czytam i patrzę co i jak i postanowiłem wkoncu tutaj pytać o poradę. Nurtuje mnie fakt że na stronie dashcoin (dsh) mówią o dascoin(dash) proszę o udzielenie rady na 1 i 2 pytanie i odpowiedzi czym dsh różni się od dash bo nie mogę tego znaleźć no i jeśli już jak kupić dsh. Pozdrawiam :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie kryptowaluty na 2018 rok (dsh) a (dash) różnica

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 grudnia 2017, 04:48


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie kryptowaluty na 2018 rok (dsh) a (dash) różnica

Postautor: Bit-els » środa, 27 grudnia 2017, 15:24

@Scoorviiell, dascoin to mlm i scam. Jesli chcesz stracic pieniądze to tylko dascoin

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie kryptowaluty na 2018 rok (dsh) a (dash) różnica

Postautor: antimagic_ray » środa, 27 grudnia 2017, 21:10

DasCoin to w ogóle nie kryptowaluta, temat może na forumprawne.org?

Dashcoin (DSH) to fork Bytecoin, nie ma nic wspólnego z Dash (DASH) poza zbliżoną nazwą i funkcją anonimowości, ale na anonimowych transakcjach skupia się wiele kryptowalut.

Jeśli szukać na siłę klonów Dash to jest mający szansę na rozwój PIVX (PIVX).

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości