BITFINEX - WYPŁATY

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: reaper » sobota, 9 grudnia 2017, 13:08

Witam - Parę informacji dla zainteresowanych.
Nie wypłacajcie z BITFINEX BTC - PROCESSING trwa nawet kilka dni. Przetestowałem wypłaty , aby najszybciej wypłacić BTC albo inną walutę z BITFINEXA zamieniajcie na LTC - PROCESSING trwa jakieś 2 min i macie approved transaction, po kilku minutach macie przelew na koncie. Ewentualnie zamienić na RIPPLE i przelać na BITTREXA a pozniej zamieniamy na BTC . Z BITTREXA przelew trwa ok. 1h . Sprawdzone osobiście.

Wypłata IOTY z portfela na BITFINEX trwa ok. 30 godzin ( sprawdzone na 4 transakcjach) (reattach co 2h) w drugą stronę nie wiem.

Pozdrawiam !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: BTC-m » sobota, 9 grudnia 2017, 15:47

Dzięki kolego. Od wczoraj czekałem na Bitcoiny i nadal nie były wysłane. LTC przeszły szybko. Może to jest właśnie przyczyna obecnego wzrostu ceny LTC? Jeśli tak to może jeszcze wzrosnąć kiedy szersze masy dowiedzą się o tym tipie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: uzytkownik » sobota, 9 grudnia 2017, 16:18

Witam,

Zarejestrowałem się na Bitfinex w celu kupna innych kryptowalut. Na próbę przelałem z portfela Electrum 0.00030000 BTC czyli jakieś około 4usd. Czy to normalne, że za taki mały przelew zjadło mi 16 usd z portfela? Jeśli tak to drogo :-)

Czy jest może inny sposób na kupno kryptowalut bez tak dużej prowizji? Która krytptowaluta bardziej opłacalna jest do zakupów w Bitfinex?

Z góry dzięki :-)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: reaper » sobota, 9 grudnia 2017, 17:02

BTC-m pisze: Dzięki kolego. Od wczoraj czekałem na Bitcoiny i nadal nie były wysłane. LTC przeszły szybko. Może to jest właśnie przyczyna obecnego wzrostu ceny LTC? Jeśli tak to może jeszcze wzrosnąć kiedy szersze masy dowiedzą się o tym tipie.
Sam sie stresowalem, bo czesto ważna jest każda minuta a tu trzeba czekać kilka dni, także cieszę się ze pomoglem.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: kirucha2 » sobota, 9 grudnia 2017, 21:01

uzytkownik pisze: Witam,

Zarejestrowałem się na Bitfinex w celu kupna innych kryptowalut. Na próbę przelałem z portfela Electrum 0.00030000 BTC czyli jakieś około 4usd. Czy to normalne, że za taki mały przelew zjadło mi 16 usd z portfela? Jeśli tak to drogo :-)

Czy jest może inny sposób na kupno kryptowalut bez tak dużej prowizji? Która krytptowaluta bardziej opłacalna jest do zakupów w Bitfinex?

Z góry dzięki :-)
za depozyty w BTC ponizej 1000$ pobieraja 50k sato prowizji
dla malych depozytow najtaniej wychodza wplaty w LTC

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: krk

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: grafixonline » niedziela, 10 grudnia 2017, 19:59

Szybkie pytanie bo utknąłem na tej giełdzie.
Mam niecałego 1 LTC ale nie jestem w stanie go przelać nigdzie bo wymagają min Min 1.6665000 czyli ok 250 USD.

Rozumiem że to chwilowe?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITFINEX - WYPŁATY

Postautor: specu_nsm » czwartek, 14 grudnia 2017, 07:09

Witam
Mam taki problem. Z bitbaya kupiłem walutę i przelałem na bitfinex. Już ponad tydzień nie widać tych pieniędzy na bitfinexie. Gdzie mogę ich szukać i jak mogę sprawdzić ich status? Jestem nowy w temacie. Napisałem do bitbaya i odpisali mi że od nich przelew wyszedł.
Dziękuję za pomoc

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości