"The Flippening": Tutaj pisze się historia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"The Flippening": Tutaj pisze się historia

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 listopada 2017, 15:41

Rafał Zaorski pisze: wiem ze lepiej znacie sie na blockchainie i krypto .. ale spekulacje zostawcie starym lisom
Zawiało pychą. Spekulacja nie jest raz osiągniętą umiejętnością, znajomość danego rynku jest kluczowa.
Akumulacja BCH przez wyjadaczy następowała przy cenach 300-400$, gdzie był wtedy "stary lis"? :mrgreen:

Mam wrażenie, że konto fake, słucham nieraz Zaorskiego i dziwne, by pisał taki post jak wyżej, ale świat zadziwia, więc nie wiem. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

"The Flippening": Tutaj pisze się historia

Postautor: Rafał Zaorski » niedziela, 26 listopada 2017, 16:00

Wymazywanie pisze:
Rafał Zaorski pisze: wiem ze lepiej znacie sie na blockchainie i krypto .. ale spekulacje zostawcie starym lisom
Zawiało pychą. Spekulacja nie jest raz osiągniętą umiejętnością, znajomość danego rynku jest kluczowa.
Akumulacja BCH przez wyjadaczy następowała przy cenach 300-400$, gdzie był wtedy "stary lis"? :mrgreen:

Mam wrażenie, że konto fake, słucham nieraz Zaorskiego i dziwne, by pisał taki post jak wyżej, ale świat zadziwia, więc nie wiem. :)
TAk to ja :)
Po prostu smiesza mnie rozne historie spiskowe na temat TJS albo tego co robie :P a ja zawsze robie to co robie otwarcie
biuro na stawki jest otwarte, kazdy moze sobie przyjsc :) posmiac sie z nami ..
bo smiejemy sie z wlasnych wpadek
nikt nie udaje boga tradingu bo takich nie ma ..

Co do spekulantow :P nie znam takiego co by nie miał coś z psychiką :)

Co do tego wpisu wolałbym żeby ludzie trzymali się faktów
i dokładnie trzymali się tego co mówie nawet prostuje jak powiedza ze na czyms zarobilem a nie zarobilem

Dlatego sprostowałem że nie TJS longował BCC tylko ja .. i ze na TJS kazdy gra swoje . .bardzo czesto przeciwko mnie :)
i zbijaja się ze mnie jak to co napisze sie nie sprawdzi . ale na tym polega spekulacja
Wbrew pozorom CI co maja nawe 90% racji traca a Ci co maja 60% racji wygrywaja .. bo przewaga jest w czyms innym
W tym czy szybko wycofasz sie z blednej decyzji i jak dlugo bedziesz trzymam zyskowny Trade

Rynek rozstrzyga wszystko .. wiec na dzis .. holderzy BTC zgarneli wszystko :) i nie dlatego ze ja tak twierdze
rynek sie okreslil .. cena jest jaka jest bez dwoch zdan mieli racje ..

a my spekulanci :) spekulujemy dalej na nizszych ramkach czasowych
mam nadzieje ze nie namieszalem w glowach :P

pozdrawiam forum bitcoina

Weteran
Posty: 7522
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"The Flippening": Tutaj pisze się historia

Postautor: pael » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:49

@ShadowOfHarbringer, jak wyglada obecnie sytuacja fundamentalna w BCH?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"The Flippening": Tutaj pisze się historia

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:24

@Rafał Zaorski, gość jest zarąbisty, zrobił dużo dla trejdingu, życzę mu by zrobił jak najwięcej dobrego. Mnie sporo nauczył, a wiem, że zna osoby, które umieją jeszcze więcej i żaden rynek temu nie sprosta. :mrgreen:

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości