Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 22:30

Polecam inwestycje długoterminowe. Nie twierdzę, że dają lepsze zwroty niż dobry day trading ale metoda jest o wiele prostsza i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Kup i czekaj. Proste. Metoda sprawdzona, skuteczna. I nie zarywasz nocy bo na wykresie rysuje się głowa z ramionami lub coś równie złowrogiego.
BTC, kilka coinów z czołówki + poszukać fajnych tanich monet. Nauczyć się zabezpieczać środki i cieszyć się życiem.
Podczas okresów bessy polecam bourbona lub 12 letnią whisky.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 października 2017, 07:54 przez Canis Lupus, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 19 października 2017, 23:13

Hegemon95 pisze: Widzicie to ? oni grają na spadki a tysiące ludzi ze społeczności zaczyna napierdzielać na giełdach z dźwignią na wzrost i tamci zostają z niczym
Piękne ideały, ale jak przyjdzie co do czego to owieczki jak zwykle zrobią balet - gdzieś tu na forum jest filmik z YT o owieczkach z lampkami na zboczu - piękne :mrgreen:

Twój post jest bardzo ciekawy i myślę, że przynajmniej mała część naszej społeczności wyciągnie słuszne wnioski.

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
Canis Lupus pisze: Podczas okresów bessy polecam bourbona lub 12 letnią whiskey.
Węchem rozpoznałem żeś swój ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: Canis Lupus » piątek, 20 października 2017, 08:24

Interesuje Cię tylko zarobek BTC. Kilka przykładów cen BTC średnioterminowych altów.
Cena 2016 Cena 2017
Dash 0,008 0,1
Eth 0,001 0,15
Strat 0,00003 0,004
Hegemon95 pisze: coś w tym czasie trzeba robić
tak, czekać

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: mjk4444 » piątek, 20 października 2017, 22:10

A co jak np mnie nie interesuje zarobek?
Znaczy interesuje, ale w bardzo long term.
Ot tam, czasem sobie coś dokupię, jak mam niewydaną gotówkę. Spadnie do zera, no trudno, specjalnie nie zaboli. No, satysfakcji też nie będzie ;).
Podejrzewam, że takich jak ja jest więcej.
Czy dla ciebie @Hegemon95 jesteśmy targetem Twojego pytania w temacie wątku?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 października 2017, 13:34

Hegemon95 pisze: Bitcoina się nie sprzedaje dlatego chciałem poruszyć temat jak zarabiać bitcoiny a nie złotówki czy dolary
A co się z Bitcoinem robi? Kolekcjonuje się go?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 października 2017, 14:03

Hegemon95 pisze: @amneziahaze, no raczej :)
Więc dlaczego bardziej doświadczeni koledzy z forum, programiści i developerzy tak często powtarzają, że to ścierwo i sprzedany projekt?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 października 2017, 14:27

Hegemon95 pisze: A jak mówisz że zwiększanie rozmiaru bloku przy zachowanym poziomie wzrostu liczby transakcji poskutkuje tym że tylko kilkaset osób na świecie będzie miało możliwość trzymania całego blockchaina to jest to argument którego nikt nie dostrzega.
Sam projekt kryptowaluty miał wyprzeć fiaty, a przynajmniej zastopować patologiczne działania FED'u. Nikt wówczas nie przewidział, że by zbliżyć się do visy czy mastercardu(ilość transakcji) będzie trzeba zmienić rozmiar bloków.
Hegemon95 pisze: Sprzedany ? komu ? Czy ktokolwiek z zespołu core ma podpisany kontrakt na wykonanie jakichś zmian w kodzie dla określonych podmiotów ?
Problemem jest raczej brak zmian.

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 14 września 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: kowal43 » niedziela, 22 października 2017, 16:47

Hegemon95 pisze:@amneziahaze, Prosta matematyka... dzisiaj rozmiar całego blockchaina z 1 MG blokiem wynosi 162 GB przy zachowaniu 1 MB za rok rozmiar zwiększy się o kolejne 52 GB za 5 lat rozmiar całego blockchaina wynosiłby prawie 0,5 TB. A teraz wyobraź sobie że żeby rozkorkować BTC na dzień dzisiejszy rozmiar bloku będzie 2 MB jeśli przelewy znowu byłyby super tanie to gwałtownie wzrośnie liczba transakcji i przy stałym wzroście sieci okaże się ze po 5 latach 10-15 MB na blok to mało, dzisiaj pełnych klientów mamy zaledwie 8 tys, nie wiem jak oni to liczą ale to pokazuje Coin Dance, a teraz wyobraź sobie ilu byłoby pełnych klientów gdyby cały blochain ważył nie 0,5TB a 5TB + 0,5TB co rok albo i więcej. Nie ma innej opcji dzisiaj już trzeba zakładać taką ewentualność że po tak ogromnych skokach cenowych wzrośnie popularność i ludzi będzie przybywać coraz więcej.

Odpowiedzią na zwiększanie bloku jest zmniejszenie bloku i wprowadzeni "LN" ostatnio coś tam drgnęło w pracy nad tym i to jest spoko bo pozwala to na korzystanie z blockchaina bez zapychania bloku spamem bo tylko finalne stany kont trafiają do bloku... Jeśli doszłoby to do skutku to wierz mi że żadna inna kryptowaluta nie miła by ani jednego argumentu na bitcoina, szybkość transkacji dochodziła by do milisekund anonimowość lepsza od monero czy zcash i niemal zerowe opłaty dochodzące do kilku satoshi za transakcję a nie kb. Ja jestem w stanie zrozumieć tempo prac, nie ma pośpiech robić czegoś na gwałt bo jak by się okazało że jest jakiś błąd to naprawdę kosztować by to mogło setki milionów jak nie miliardy dolarów przy obecnej wielkości rynku.
LN nie bedzie bardziej anonimowy(chyba) niz monero czy dash gdyz pojedynczy wezel LN (np gieldy) bedzie mial pelna liste tranzakcji kto do kogo

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 22 października 2017, 17:44

kowal43 pisze:LN nie bedzie
O, dobrze powiedziane, zgadzam się w 100% ;)
EDIT: [Ot taki bez-kontekstowy żarcik]

Cytat zmienia sens wypowiedzi. Zostawiam, bo to "żart", ale nie należy tak robić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 października 2017, 20:21 przez pm7, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: doprecyzowanie
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką formę zarobku BTC preferujecie ?

Postautor: mikolajkulczyk » sobota, 4 listopada 2017, 14:47

edit: przeniosłem swoj post na temat https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 62#p382862

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości