Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 24 lipca 2017, 08:18

Wracam na chwilę po kilkumiesięcznej przerwie, aby wyjaśnić aktualną sytuację forków Bitcoina osobom, które chcą mnie słuchać.

Dokładnie tak jak przewidywałem już rok temu (albo ponad rok temu), Bitcoin się dzieli. Jedyne czego nie przewidziałem, to to że forków może być nie tylko 2, ale nawet 3.

Możliwe forki przedstawiają się następująco:

1. Bitcoin Cash / Bitcoin ABC ( https://www.bitcoinabc.org/ https://www.bitcoincash.org/ ): Bezpośredni spadkobierca oryginalnej wizji Bitcoina, zgodny z Bitcoin whitepaper, prawdziwy Bitcoin, "on-chain scaling". Bez SegWit.
2. Bitcoin UASF/SegWit (sponsorowany przez ludzi od Bitcoin Core http://bitcoin.org/ https://bitcoincore.org/ https://blockstream.com/ ): Budowana od 2 lat z użyciem ostrej propagandy i kontroli narracji pułapka na naiwnych mająca zablokować skalowanie Bitcoina i uczynić z niego narzędzie do transferów międzybankowych
3. Bitcoin SegWit2x: (link1, link2)Kolejna już pułapka w pułapce, koń trojański blokujący skalowanie na głównym łańcuchu Bitcoina (on-chain scaling) zasponsorowana przez Barry'ego Silberta i banksterskie elity

Generalnie zalecam poczekać z kupowaniem i sprzedawaniem monet z forków aż sytuacja się ustabilizuje i wszystkie forki oprócz nr. 1) zostaną odrzucone lub zmarginalizowane. Może to zająć tydzień, miesiąc lub rok - nikt nie wie ile potrwa to całe zamieszanie. Bitcoin Cash to jedyna nadzieja dla przetrwania prawdziwego Bitcoina, oryginalej wizji Bitcoina tak jak spisano przez Satoshiego w 2009 oraz ogólnie idei czystego, niezmanipulowanego pieniądza ogółem.

Kto ma rozum i widzi co się dzieje w ostatnich 2 latach i rozumie wizję kreatora Bitcoina, Satohiego - posłucha mnie. Reszta oleje mnie, zignoruje lub nazwie mnie trollem/idiotą. Ta sytuacja mi odpowiada, nie będę się tym przejmował, nie przyszedłem tutaj dyskutować. Po co miałbym dyskutować - i tak wiem, że mam rację.

To forum jest pełne spekulantów oraz amatorów szybkiego zysku, ludzie tutaj udowodnili mi już, że nie chcą mnie słuchać, nie mają pojęcia jak działa Bitcoin i jakie są jego oryginalne założenia czy idee za nim stojące. Nie chcecie mnie słuchać - OK, to Wasze pieniądze - macie prawo zrobić z nimi co chcecie, choćby stracić.

To jest jednorazowe ostrzeżenie, nie będzie kolejnego. Nie będzie także więcej postów ode mnie na tym forum aż do rozwiązania sytuacji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 09:11

ShadowOfHarbringer pisze: Wracam na chwilę
ShadowOfHarbringer pisze: na chwilę
Szkoda. :(
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Maggix » poniedziałek, 24 lipca 2017, 10:28

Orginalne założenia vs problemy techniczne albo raczej ograniczenia technologiczne .
Napisz nam laikom proszę jaka przyszłość czeka bitcoin abc ? Czy można liczyć na przyspieszenie transakcji ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 10:34

ShadowOfHarbringer pisze: Bitcoin Cash to jedyna nadzieja dla przetrwania prawdziwego Bitcoina
:lol: :lol: :lol:
Tak samo jak Terminator plan a potem genialny BU? :)
Sorry, to nie przejdzie, już nikt się nie nabierze.
Zróbcie sobie alta Bitcoin Cash jeśli będziecie wtedy w końcu szczęśliwi tam na r/btc ale nie wciskajcie ludziom kitu, że to prawdziwy Bitcoin. Będzie tak prawdziwy jak np. alt Bitcoin Plus (Xbc) czy Bitcoin Dark (Btcd)
ShadowOfHarbringer pisze: Generalnie zalecam poczekać z kupowaniem i sprzedawaniem monet z forków aż sytuacja się ustabilizuje i wszystkie forki oprócz nr. 1) zostaną odrzucone lub zmarginalizowane.
Czyli nigdy? 8-)
ShadowOfHarbringer pisze: Po co miałbym dyskutować - i tak wiem, że mam rację.
Więc pozostaje tylko jedna odpowiedź:

[youtube][/youtube]
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Chancellor » poniedziałek, 24 lipca 2017, 10:49

Bitcoin Cash jest tylko po to, żeby „romantycy Bitcoina”, którzy się wyprzedali już dawno z ukopanych kiedyś BTC i teraz im gula chodzi z tego powodu, znów mogli sobie pokopać na swoich komputerach i bawić się jak za dawnych dobrych czasów. A poza tym to będzie kolejny, tym razem nic technicznie nie wnoszący oprócz jakiegoś zakręconego PoW, altcoin. Kradnący przy okazji bezczelnie nazwę. No i 80% premined :mrgreen:, o ile będzie to fork oryginalnego łańcucha z zachowaniem sald.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 10:49

ShadowOfHarbringer pisze: nazwie mnie trollem/idiotą
Już za chwileczkę... już za momencik...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:20

@mecenas, Nigdy nie zrozumiem czemu mimo, że jesteś chyba racjonalną osobą jeśli chodzi o analizę i trading, łykasz jak młody pelikan dyktatorskie, wszechwiedzące wizje Shadowa nt BTC, które głosi od dobrych 2-3 lat i które się nie spełniają za cholerę. Owszem, Core jest zły, ale nie znaczy to, że przez to anything goes.

Shadow już udowodnił, że jest zafiksowany, agresywny, nie szanuje ludzi (wręcz gardzi nimi jeśli nie biją mu braw) ma kompleks Boga-BTC, chwyta jakieś śmieszne plotki i natychmiast podaje na forum jak super przełomowe newsy (terminator lol), wspiera wadliwe i słabe oprogramowanie tylko dlatego, że nie jest od Core (Bu) itp. itp.

Teraz po raz kolejny wciska 100% KIT swą propagandą.

Prawda jest taka, że grunt im się pali pod nogami z powodu Bip91 i dobrze wiedzą, że nic nie ugrają, więc starają się wmówić naiwniakom - takim jak mam nadzieję nie-Ty! - że oto oni mają BTC prawdziwe, a reszta to złom. Chorzy ludzie, nie daj się nabrać.
mecenas pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: nazwie mnie trollem/idiotą
Już za chwileczkę... już za momencik...
Ktoś, kto nie dopuszcza dyskusji i ma poczucie wszechwiedzy jest nie tyle trolem, ale groźnym dyktatorem. A Ty bijesz mu brawo jak JELEŃ.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: jpr » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:30

Jak na tragiczny rozłam cena trzyma nieźle :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:40

Wymazywanie pisze: Nigdy nie zrozumiem czemu mimo, że jesteś chyba racjonalną osobą jeśli chodzi o analizę i trading, łykasz jak młody pelikan dyktatorskie, wszechwiedzące wizje Shadowa nt BTC, które głosi od dobrych 2-3 lat i które się nie spełniają za cholerę.
Tu nie chodzi o Shadowa.
Chodzi o ideologię.
Ale nie ma sensu się zbytnio rozwodzić, bo to taka podobna sprawa jak ze światopoglądem - każdy ma inny i każdemu wolno mieć. Od wielu lat interesuje mnie proces, w którym ludzie wypaczają piękne początkowo ideały, żeby ostatecznie budzić się w coraz bardziej schorowanym i skorumpowanym świecie. Procesy degeneracji i sprowadzania umysłów do wspólnego mianownika zachodzą na wszystkich platformach i płaszczyznach od polityki, poprzez religie aż do pogaduszek na przystankach.
Bitcoin za ileś tam lat nie będzie tym, czym się teraz szczyci... i nie chodzi mi tu o samego stricte bitcoina, ale o proces w którym się zdegeneruje i zredukuje. Element ludzki wraz ze wszystkimi dostępnymi pożądliwościami zniweczy to, o co jeszcze próbują walczyć tacy szaleńcy poza mianownikiem jak Shadow.
Ja nie bronię Shadowa jako człowieka i nie usprawiedliwiam ani Jego cech charakteru, ani Jego expresji na forum... widzę proces i się w tym procesie odnajduję na swój sposób.
Tylko tyle i aż tyle.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:46

@mecenas, Ale żadne BU czy Bitcoin Cash nie jest na to lekarstwem, uwierz mi, to tak jak twierdzić, że doskonałym lekiem na po jest pis i odwrotnie. A on mimo pewnie trafnej krytyki Core forsuje rozwiązania gówniane i słabe na zasadzie "wszystko aby dowalić core" i "JA wiem, wy wiecie g... i nie macie pojęcia o BTC i nie ma żadnej dyskusji". Po prostu chore.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:52

Wymazywanie pisze: żadne BU czy Bitcoin Cash nie jest na to lekarstwem
Nie ma lekarstwa. Jest postępująca, powolna, wyniszczająca choroba oby nie prowadząca do przedwczesnej śmierci. Nie jestem naiwny, Entropia zetrze napis Nakamoto... ale zanim to zrobi wielu takich jak Shadow zamkną w kaftan.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:03

mecenas pisze: ale zanim to zrobi wielu takich jak Shadow zamkną w kaftan.
Co? Represje wobec takich jak Shadow? Odlatujesz kompletnie. Nikogo Shadow nie interesuje. Jakby był takim super programistą, to by działał w BTC od dawna, a pozostają tylko przechwałki i nic poza tym. A jakby był takim super EA od 1 centa jak wspominał nieraz i miał taką super wiarę i wiedzę o BTC dawno by ustawił się jak rpietila (kolo, co kupił sobie np. zamek), a nie pluł od 2-3 lat na wszystkich w środowisku którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż on. Człowieku przecież on zaczął odlot od naganiania że BTC umiera i spada bardzo nisko, jak było 300$ itp. ceny.

Sam wtedy mu uwierzyłem, że wzrost ceny jest niemożliwy i że BTC musi spadać bo jest problem bloku.
Na szczęście w porę przetarłem oczy, że to ściemy i nie mają związku z ceną i wzrostem.

Poszło do góry i wtedy odlot mu się znacznie powiększył... Widzisz, wszyscy tu lub prawie wszyscy są spekulantami/inwestorami i to co piszą ma zawsze związek z zyskiem/chciejstwem, mniejszym lub większym, ale ma. Tu jest główna przyczyna jego odlotu wg mnie.
Zauważ jak z namaszczeniem teraz wspomina:
Generalnie zalecam poczekać z kupowaniem i sprzedawaniem monet z forków aż sytuacja się ustabilizuje i wszystkie forki oprócz nr. 1) zostaną odrzucone lub zmarginalizowane. Może to zająć tydzień, miesiąc lub rok - nikt nie wie ile potrwa to całe zamieszanie.
Co to znaczy? Wzrost ceny po Bip91 BOLI. :mrgreen: Na tyle boli, że wraca na forum na 1 posta, na którym ostatnio każdy powrót kończył tak samo (sprawdź). Pali im się na r/btc pod nóżkami po bip91 i kombinują jak mogą, pewnie spamują w wielu miejscach reklamując tru-BTC czyli Bitcoin Cash (lol, kolejny mem, który zniknie w czeluściach Internetu jak wcześniej terminator i super soft BU i inne).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:14

Wymazywanie pisze: Co? Represje wobec takich jak Shadow? Odlatujesz kompletnie.
Nie w sensie dosłownym, prześladowań itp... :)
Szanuję Twój pkt. widzenia i bardzo się cieszę, że jest w tych kwestiach odmienny od mojego. Dzięki temu mamy różnorodność we wszechświecie i to jest fajne.
Dodam tylko, że nie wszystko i nie wszyscy muszą postrzegać przez pryzmat ceny. Ceny różnych paskudnych gadżetów niosących śmierć i zniszczenie też często rosną, przez co nie są mniej paskudne. To, że BTC rośnie może się mieć nijak do idei a bardziej do chciejstwa i oczekiwań zgodnych z pożądliwością. Tematy filozoficzne i offtopowe raczej, nie sądzę aby był sens rozwijać. Każdy widzi jak jest i każdy jakiś swój komentarz do tego ma.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:02

Prawda jest taka, że grunt im się pali pod nogami z powodu Bip91 i dobrze wiedzą, że nic nie ugrają, więc starają się wmówić naiwniakom - takim jak mam nadzieję nie-Ty! - że oto oni mają BTC prawdziwe, a reszta to złom. Chorzy ludzie, nie daj się nabrać.
Bardzo mnie zaskakuje Twoje podejście do wyżej wymienionej osoby, zauważyłem również że stanowczo się odcinasz od pewnych ludzi, którzy tu działają długo, a mimo to, należąc do powiedzmy podobnej grupy, są tutaj traktowani rzeczywiście jak świadkowie Jehowy u Chrześcijan.

Wybacz, zupełnie tego nie rozumiem, mimo że starałem się wcześniej doczytać swoje zanim powyciągam wnioski, obserwowałem m.in. posty Smoka i schemat był podobny. domyślam się za to, że na bank istnieje coś takiego jak konflikt ideowy między spekulantami, a górnikami , ideowcami a racjonalistami, wyznawcami forexa, a zwolennikami gpw.. ale tutaj nie do końca jestem w stanie to ogarnąć. O co w zasadzie chodzi?
Na tyle boli, że wraca na forum na 1 posta, na którym ostatnio każdy powrót kończył tak samo (sprawdź).
Hm, Shadow albo może ty napisz czy na coś naganiasz, bo sobie coś tam wykopałeś, czy mamy tu do czynienia z jakąś totalnie pogubioną teorią spiskową? Rozumiem, że ostatnim razem dałeś ludziom do myślenia, że Core padnie i tyle. Nic nie kumam, wybacz.
Forka NIE BĘDZIE. Jeżeli forka nie będzie, to lepiej sprzedawaj już swoje Bitcoiny. Bo Bitcoina też NIE BĘDZIE. Ten fork to prawdopodobnie ostatnia szansa Bitcoina na przetrwanie. Jeżeli tym razem się nie uda, to DASH i Ethereum zjedzą Bitcoina na śniadanie.
Dalej trzymasz się swego zdania z 20marca?
Pamiętasz może BU?
ta, nawet chciałem się bardziej przygotować. :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:18 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:14

amneziahaze pisze: Bardzo mnie zaskakuje Twoje podejście do wyżej wymienionej osoby
Ja po prostu pamiętam dobrze akcje z terinatorem, bu i inne, czyli wciskanie czegokolwiek, nawet bardzo słabego, jako rozwiązanie i nie jest to nic dobrego. Teraz bip91 po prostu pali im się pod stopami i znów podobna śpiewka, by spróbować ugryźć kawałek tortu (my to btc, reszta to nie btc). A sam stosunek do Shadowa i tak mam niezły biorąc pod uwagę jak nie szanuje on ludzi, pomiata nim i nie dopuszcza innej formy niż własna dyktatura bo przecież tylko jego zdanie to prawda absolutna, nikt kto się z nim nie zgadza nie może mieć racji itp. klimaty.

Pamiętasz może BU? :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:23

Emmm chyba ten post jest "lekko" spóźniony?
Czy jednak szanse na forka sa >1%??

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze:
Dokładnie tak jak przewidywałem już rok temu (albo ponad rok temu), Bitcoin się dzieli. Jedyne
Z tego co sie orientuje za 7do 17dni bedzie juz po całym zamieszaniu o.0
Ale o szczegoly spytalem w temacie...

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p339109 o tu
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: MelomanBTC » poniedziałek, 24 lipca 2017, 14:26

ShadowOfHarbringer pisze: Bitcoin Cash to jedyna nadzieja dla przetrwania prawdziwego Bitcoina
Fajnie wiedzieć, że syf który będzie w 100% w rękach Chińczyków, z aktualnie ogromnym Premined, w dodatku w pełni stworzony przez JihanaWu - jest przez Ciebie nazywany nadzieją dla przetrwania Bitcoina :D :D!

Fajnie fajnie tam masz z tą propagandą. Przecież Bitcoin Cash niczym się nie różni od wypuszczenia osobistej waluty jakiejś firmy.
A tutaj Bitcoin Cash to dosłownie osobista waluta AntPoola/Bitmaina, a wątpie, że Satoshi chciał żeby Bitcoin był w rękach 1 firemki ;)
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 14:32

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 24 lipca 2017, 14:48

Nie ma opcji żeby skalować on-chain w sposób umożliwiający przejęcie choć niewielkiej ilości światowych transakcji przez btc.
Punkt 1 to bajki z mchu i paproci.
Nie widać możliwości żeby aktywacja segwit się nie udała.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moje wyjaśnienie co do sytuacji forków UASF, SegWit2X, BitcoinCash

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 15:46

rav3n_pl pisze: Nie ma opcji żeby skalować on-chain w sposób umożliwiający przejęcie choć niewielkiej ilości światowych transakcji przez btc.
No, nareszcie ktoś jasno i otwarcie powiedział że on-chain się nie da. To zmienia fundamenty w takim samym stopniu jak początkowe założenia. Jak dla mnie sygnał, który należy wziąć pod uwagę.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości