EOS - zdecentralizowany system operacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: koparki » sobota, 16 czerwca 2018, 23:59

Kiedys , jeszcze zanim był popularny eth, przez przypadek zobaczyłem plany-przykłady projektów na tą sieć i mi się oczy otworzyły czym to jest zanim dowiedzieli się o tym inni (nie było wtedy jeszcze wtedy gotowych projektów na tą siec).... a EOS to juz w ogóle kosmos ! szkoda ze nie byłem tego świadom przy 3$ za EOS-a.
potem news że bitfinex zrobi dex-a na eosie mnie zdopingował do zakupu w fajnej jeszcze cenie, ... niestety załapała się tylko mała cześć zlecenia...
Jesli ktos obserwuje jakis bardzo obiecujacy projekt na EOS - proszę wrzucić linki lub przynajmniej nazwy
SPRZEDAM KARTY RX480/470 za 875zł ! : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=81&t=29340

Weteran
Reputacja: 613
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » niedziela, 17 czerwca 2018, 00:06

Poki co wiekszosc projektow wybrala tokenizacje w formie airdrop'ów
Z ciekawych projektow swego czasu kojarze Oracle Chain(ale nie jestem w stanie niestety powiedziec na jakim etapie sa aktualnie) po wiecej musialbym poszperac w zakamarkach pamieci :-P

Jesli chodzi o ICO to póki co nieoficjalnie moge napisać, że bedzie polskie ICO ;)

Początkujący
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
1

Postautor: kajetan » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 19:51

Jeszcze nie mają uchwalonej konstytucji, ale już uchwalili w jej duchu w drodze telekonferencji zamrożenie środków na siedmiu kontach. Niezły jest ten ekosystem. 12 błędów w tydzień, spamer wywalający paroma tysiącami transakcji sieć która ponoć wytrzymuje ich setki tysięcy, polityka, kruczki prawne i konfiskaty decyzją plenum komitetu centralnego. Wow. Z tego będzie świetny materiał na powieść sensacyjną. https://steemit.com/eosio/@eos42/eos42-statement-on-block-producer-decision-to-freeze-7-eos-accounts

Początkujący
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
1

Postautor: kajetan » sobota, 23 czerwca 2018, 16:35

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitHub.pl » sobota, 23 czerwca 2018, 18:36

Na Bithubie dodaliśmy opis EOS - gdyby były jakieś uwagi to prosimy o komentarze

EOS opis kryptowaluty

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 18:48

Skoro kryptowaluty zorientowane na wolnościowe podejście raczej nie osiagna sukcesu to to moze jest wlasnie metoda? Rozwoj ekostemu projektu we wspolpracy z wladzami?
No bo, że 21 imiennych zarzadcow bedzie niezaleznych to raczej juz srednio wierze.

Początkujący
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0

Postautor: tu83 » niedziela, 24 czerwca 2018, 16:50

Pytanie o radę: czy warto wypłacać EOS-a teraz (24.6.2018) z Bitfinexa na własny wallet?

Snapshoty do airdropów już bowiem w sporej części miały miejsce na początku 1/2 czerwca - ja zaś nie śledziłem na bieżąco sytuacji i nie wypłaciłem EOS-a z Finexa na czas.

Polecacie wypłacić EOS-a (niewielka wartość obecna - około 150 dolarów) i męczyć się z walletami, rejestracjami, poznawaniem tego itd. czy lepiej trzymać to na Bitfineksie?

Dodam, że zdecydowaną większość swoich crypto trzymam na prywatnych walletach, ale po prostu nie wiem czy opłaca mi się zabawa dla ~~150 dolarów. Zwłaszcza, że czytam o jakimś przepadaniu tokenów po 3 latach nieaktywności, a ja generalnie jestem tylko hodlerem i wolałbym unikać takich niespodzianek... Z drugiej strony żal mi "darmowych pieniędzy" z airdropów - a któryś z tych projektów może wypalić, także cenowo. Finex zaś coś tam ma wspierać, ale nie wiadomo jak i co dokładnie.

Co więc byście zrobili na moim miejscu?

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » niedziela, 24 czerwca 2018, 22:44

REKT BitmexRekt Twitter.png

Shorty na EOS strzelaja, niestety kurs wciaz duuuuzo ponizej oczekiwan

@tu83 wejdz najlepiej na telegram https://t.me/eospl bo jednak warto zeby sie potem nie obudzic z niczym , juz tyle bylo problemow z gieldami, ostatnio chocby kradziez bithumb, nic nie gwarantuje ze finex nie bedzie nastepny...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: adam1226 » wtorek, 26 czerwca 2018, 11:27

EOS jest PIERWSZY!:
https://cointelegraph.com/news/china-s- ... t-btc-17th

Dodano po 2 godzinach 51 minutach 40 sekundach:
https://steemit.com/eos/@tokenika/token ... rbitration

Spojrzenia na "zamrażanie kont" - czyli tak na prawdę kwestia arbitrażu w EOS

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
I jeszcze o EOSowych Dapps'ach: https://101blockchains.com/eos-dapps-la ... lete-list/

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: januszzbych » czwartek, 28 czerwca 2018, 06:06

Mnie sie wydaje jak w Chinach nr 1 to wart zainwestwoac tymbardziej ze to paczatek, przypomina mi sie btc jak kopalem na kontrakty i sprzedawalem po pare dolcow, jakbym wiedzial ze tak podskczy napewno bym trzymal do ostaniej chwili, mysle ze do grudnia tego roku bedzie warte jakos 30$ ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 2207
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 czerwca 2018, 07:43

noisy pisze:Podczas konferencji Consensus miała miejsce prezentacja na temat EOS: First Blockchain Operating System

CTO projektu jest Dan Larimer, twórca Bitshares oraz Steem. EOS ma być oparty o silnik Graphene, a co za tym idzie, również EOS nie będzie miał opłat transakcyjnych (koszt operacyjny sieci pokrywany będzie z inflacji, jak w każdym DPOS).
Przepraszam, ale dlaczego posty o jakichś altcoinach (właściwie shitcoinach) są od roku w dziale Bitcoin->Bitcoin ?

Zgłoszono do moderacji.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core i SegWit powinny zostać zniszczone"

{{ Bitcoin.pl Elite Member, Bitcointalk ★Legendary★ [1344] }}
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » czwartek, 28 czerwca 2018, 09:01

Właśnie, EOS powinien mieć swój dział na forum!

Wróć do „Pozostałe”