Wychodzenie z Bitcoina na "fiaty"

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wychodzenie z Bitcoina na "fiaty"

Postautor: fodo » czwartek, 22 czerwca 2017, 14:39

BTC-m pisze: @Lamar Daj Pan spokój, próbowałem wyjść z bitfinexa przez wypłatę przez Tether i lipa, od momentu zablokowania Bitfinexa nie można nic wypłacić. Tether jest teraz płynny i kosztuje tyle ile na Polo.
A gdzie zlecałeś wypłate - na portfel omni na pc? Czy ktoś z Was go uzywa, bo sporo widziałem ostrzeżeń przed błędnym wysłaniem z róznych giełd. Już pomijam koszty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wychodzenie z Bitcoina na "fiaty"

Postautor: BTC-m » czwartek, 22 czerwca 2017, 19:29

Chciałem wypłacić bezpośrednio ze strony tethera.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wychodzenie z Bitcoina na "fiaty"

Postautor: fodo » czwartek, 29 czerwca 2017, 14:49

BTC-m pisze: Chciałem wypłacić bezpośrednio ze strony tethera.
Ok, a ta ich strona wymaga weryfikowania się? Jakie sa koszty i limity wpłat/wypłat?

I takie bardziej ogólne pytanie - czym w zasadzie rożni sie handel na parze usdt/btc od zwykłego usd/btc na giełdach nie mających tethera (poza płynnością oczywiście).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wychodzenie z Bitcoina na "fiaty"

Postautor: BTC-m » poniedziałek, 10 lipca 2017, 17:09

@fodo
Strona wymaga weryfikacji, proces przypomina bardzo weryfikację na BF. Niestety Tether nie odpowiada na emaile, tickety, nie weryfikuje kont od momentu zablokowania Bitfinexa. Raczej bym się nie zajmował teraz Tetherem, mogą wygłosić komunikat że zwijają interes lub uwalniają cenę i dupnie o glebę. Sam pomysł jest świetny, pozwala na przesyłanie USD pomiędzy giełdami, to bardzo pomocne przy arbitrażu (a tym się właśnie zajmuję). Gdyby jakiś duży bank wypuścił swojego tethera i go gwarantował, byłby to hit.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości