AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 7 marca 2017, 13:23

Chancellor pisze: Nadal pięć bloków, jakby zaczęli kopać BU pełną mocą, byłoby już znacznie więcej.
Nie koniecznie.
Jako duża kopalnia mają zapewne więcej niż jeden demon i wymieniają na próbę/po kolei.
Gdyby "tylko" BU dawało automatyczną regulację po podniesieniu i segwit w pakiecie 75%...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: ArekW » wtorek, 7 marca 2017, 13:29

ShadowOfHarbringer pisze: Jest to popierdolona, ultra-patologiczna sytuacja. Gdyby chińscy minerzy byli rozumnymi ludźmi , którym zależy na wizji Satoshiego, to już 1,5 roku temu wykopali by Core w pizdu. No ale tak nie jest bo mają generalnie w dupie wszystko poza własnym zyskiem. I to tylko w krótkim okresie. Bo w długim na tym tracą.
Minerzy są rozumni, współczesny mining jest w rękach korporacji. Korporacje nie są zainteresowane cudzymi wizjami, tam są akcjonariusze, zarząd i rada nadzorcza a jedynym celem jest maksymalizacja zysku.
Nie zgadzam się, że korporacje niningowe stracą w długim okresie czasu. Zarządzający zdają sobie sprawę jak łatwo jest manipulować i sterować uczesnikami rynku. Właśnie w tym uczestniczymy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: Dopełniacz » wtorek, 7 marca 2017, 15:16

Ja osobiście bym nie zainstalował klienta unlimited, dla tego że mam większe zaufanie dla programistów core (mają wieloletnie doświadczenie w programowaniu). Dla mnie unlimited to tylko banda polityków w czystej postaci, przekupstwa, obiecanki złotych gór, próby sił (AntPool). Jest tam nawet samozwańczy "bitcoin Jesus" Roger Ver (Swoją drogą niech dopłaca do tej utopijnej wizji unlimited, innym bardziej się przydadzą).
Słyszałem nawet że rozgarnięci programiści z unlimited chcą sobie pożyczyć trochę kodu z klienta core, bo ten core ostatnio coś zaczął szybciej ściągać bloki od unlimited. Żaden z "polityków" od unlimited nie wpadł jeszcze na pomysł jak ulepszyć swojego klienta tylko planują ściąganie od innych. Coś tam kiedyś próbowali sami ulepszyć
https://themerkle.com/bitcoin-unlimited ... ol-losses/
ale im nie wyszło, ale czego można się spodziewać po politykach...

ps. Jedynie co mnie cieszy w tej całej sytuacji to przyspieszenie prac w core. Ile to już czasu zajęło im przyspieszenie działanie klienta core? Jest to liczone w latach. Więc nawet dobrze że taki "objawiony" Roger Ver Jesus ich popędza.
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: marrw » wtorek, 7 marca 2017, 15:21

ShadowOfHarbringer pisze:
marrw pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
EDIT:
Aczkolwiek Roger Ver coś tam pisał że będzie dopłacał do biznesu, bo on ma chyba 150k BTC, więc może jednak dopłaca.
Innymi słowy, Ver kupuje sobie hashrate, by przepchnac forka unlimited? Wiec tak to wygląda 'poparcie społeczności' dla BU? :lol:
Innymi słowy Core kupiło sobie społeczność aby tymczasowo przepchnąć swój chory wymysł - 1MB.

Udawało się im to przez 1,5 roku, no ale ile można ?

Fajne angielskie przysłowie na tą okazję: "Możesz oszukiwać wszystkich przez jakiś czas, możesz oszukiwać niektórych przez cały czas, ale nie możesz oszukiwać wszystkich przez cały czas".
Argument do bani, na zasadzie 'a u Was biją murzynów'. No ale skoro już się wysiliłeś by mi to napisać, to proszę rozwiń co masz na myśli - w jaki sposób Core 'kupiło' społeczność? Płacili coś komuś za to, by korzystali z ich oprogramowania? Dowody proszę.
A jeśli Ver faktycznie dopłaca do interesu, to ni mniej ni więcej tylko kupuje sobie hashrate bo społeczność nie myśli tak jak on chce. Oczywiście ma do tego prawo, no ale to dużo mówi o tym rzekomym 'poparciu społeczności' dla BU :lol:
ShadowOfHarbringer pisze:
marrw pisze:Decyzja antpoola wynika z bardzo prostej przyczyny, Jihan Wu (od antpoola) przestraszył się za bardzo koncepcji UASF i idzie na wojenkę z Core. W to że bitcoin na serio hardforkuje do BU raczej wątpię - nie sądzę by minerzy ryzykowali aż tak dużo hardforkując do czegoś, co:
1) nie zostało porządnie przetestowane
2) (prawdopodobnie) nie działa poprawnie
3) pisane jest przez bandę amatorów
Kolejna opinia zasponsorowana przez 1,5 roku ciągłej manipulacji i patologicznej cenzury.

Wiesz w ogóle o czym mówisz ?

- "Hard-fork jest niebezpieczny": wymysł cenzurowanej i zmanipulowanej społeczności. Było kilka hard-forków w samym w BTC. W ETH był niedawno hard-fork, bardzo kontrowersyjny (contentious), waluta podzieliła się na 2 i co ? I NIC. Dzisiaj ETH jest warte 2,5 raza tyle.
- "BU nie zostało porządnie przetestowane...." Skrajny debilizm. Bitcoin też nie został porządnie przetestowany gdy został wypuszczony, a mimo to trwa do dzisiaj. Ile niby tego testowania ma być ? Przecież BU działa już rok w sieci i na testnecie i wielu minerów go używa. Jakie testy jeszcze chcesz ?
- "Pisane przez bandę amatorów" Po czym dokładnie niby wnosisz ? A Core to nie jest banda amatorów skoro nie potrafią przez 2 lata dojść do prostej decyzji zmiany jednego ustawienia (1 linia kodu), co było przewidziane przez twórcę i nawet twórca napisał jak to zrobić w kodzie ? Niby skąd wiadomo że Core to nie jest większa banda amatorów - masz jakieś badania przeprowadzone do tego ?

Twoje argumenty są inwalidami.

Kolejna opinia zasponsorowana przez 1,5 roku ciąglej manipulacji Vera i heretyków z Unlimited i r/btc*

1. Nie pisałem nic o tym, że hardforki są ogólnie niebezpieczne. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
2. Na serio nie widzisz różnicy między tamtymi czasami a obecnymi? Przypomnę, że trochę się zmieniło od tamtego czasu jak np prawie 20mld marketcap. Dziwi Cię to że wymagam wyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa wdrażania nowego oprogramowania? Teraz jest znacznie więcej do stracenia. Jak widać dla BU korzystanie z testnetu nie po drodze, skoro wypuszczają swoje oprogramowanie na produkcję z banalnym błędem który od razu by wyszedł gdyby sprawdzili to pierw na testnecie i który mógł mieć fatalne skutki dla bitcoina. I właśnie dlatego uważam ich za amatorów.
3. I znowu 'a u Was biją murzynów'. Ehh...
Brak decyzji co do zmiany 1 linijki nie wynika z ich domniemanego amatorstwa a raczej z ich wizji rozwoju bitcoina. Porównanie totalnie bez sensu.

* jakbyś się nie połapał - to był sarkazm. Na przyszłość daruj sobie te głupie wstawki w stylu 'OOO ulegles podlej propagandzie blokstrim-szatan-core' albo 'OOO patrzcie jaki ja wielce oświecony wyznawca Unlimited a Wy wszyscy wokół nic nie wiecie i jesteście tacy zmanipulowani'. To forum ma 'trochę' wyższy poziom niż circlejerki w stylu /r/btc/ więc prosiłbym bardziej się wysilić i pisać merytorycznie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 7 marca 2017, 15:43

Wiecie co, na siłę nikogo tutaj nie przekonam.

Jak już wielokrotnie pisałem, dyskutowanie w internecie nigdy nie powoduje przekonania do niczego bezpośrednich przeciwników, czego jesteście kolejnym przykładem (ile ja już razy to przeżyłem ?).

Uważajcie sobie co uważacie, ja będę uważał co będę uważać.

Już niedługo czeka nas podział Bitcoina, każdy dostanie to czego będzie chciał i nie będziemy musieli się więcej kłócić.

Peace.

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
PS.

Chyba zrezygnuję z dyskusji na tym forum, będę tutaj wklejał najnowsze informacje ze świata i poza tym nie odzywał się.

Dawanie się wciągać w wielodniowe dyskusje, które do niczego nie prowadzą i tak mija się z celem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 7 marca 2017, 15:55

ShadowOfHarbringer pisze: Jak już wielokrotnie pisałem, dyskutowanie w internecie nigdy nie powoduje przekonania do niczego bezpośrednich przeciwników, czego jesteście kolejnym przykładem (ile ja już razy to przeżyłem ?).
To działa w Twoją stronę nawet i bardziej. Tzn. nie ma nawet najmniejszej szansy przekonać Cię w najdrobniejszej sprawie, że się akurat mylisz. Jesteś zamknięty nie tylko na inne punkty widzenia, ale nawet nie przyznajesz im racji bytu: wszystko okazuje się być propagandą core/niewiedzą/gówno-argumentami itd. Wszystkich oponentów traktujesz jako niemających tak wielkiej wiedzy jak Ty. Jesteś Monolitem Shadow, Ty nie potrzebujesz żadnych dyskusji bo Ty masz zawsze rację. Masz rację, że osobie Twojego typu bardziej wypada pisać oświadczenia/artykuły niż dyskutować. I o ile w krytyce Core masz sporo racji, to odlatujesz i z małych wiadomości typu bloki dla BU przez Antpool ogłaszasz dosłownie nowe Zmartwychwstanie. Wcześniej to samo pisałeś o chińskim planie "Terminator", który był chyba plotką. Sam więc ulegasz euforii/wyolbrzymianiu małych spraw do swoich pragnień co do rozwoju BTC, polaryzacji, że wszystko co nie Core to na pewno dobre itd.

Chciałbym, żebyś był developerem BTC i bardzo ciekawe co wtedy byś robił. Dziwne, że z tak wielką wiedzą i takimi umiejętnościami programowania itd., i będąc w BTC chyba od 2010 nie włączyłeś się jako Dev. Ale chyba za późno by się wkręcić.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 7 marca 2017, 16:09

ShadowOfHarbringer pisze: Już niedługo czeka nas podział Bitcoina
Mam nadzieję, że "tylko" hardfork z dużą przewagą.
ShadowOfHarbringer pisze: będę tutaj wklejał najnowsze informacje ze świata i poza tym nie odzywał się.
Chociaż tyle albo aż tyle.
ShadowOfHarbringer pisze: Dawanie się wciągać w wielodniowe dyskusje, które do niczego nie prowadzą i tak mija się z celem.
Wytocz tylko argumenty i niech się gryzą.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: 91az » wtorek, 7 marca 2017, 16:13

ShadowOfHarbringer pisze: Wiecie co, na siłę nikogo tutaj nie przekonam.
True.
Można prezentować poglądy i przedstawiać argumenty, a następnie liczyć na to, że ktoś zastanowi się nad nimi i wyciągnie własne wnioski. W końcu chyba liczysz na inteligencję czytających. Ewangelizacja i siła są dla inteligentnych ludzi niczym płachta na byka, postawią kontrtezę, choćby po to, żeby powiedzieć "sprawdzam" dla argumentów strony przeciwnej. Więc o ten hałas ? ;-) Chciałeś dyskusji czy przekazać objawienie :-) ? Jeśli to pierwsze to nieźle Ci IMO idzie. Jeśli to drugie to nie ma o czym dyskutować, jesteś w okopach których nikt nie sforsuje ;-)
Przeczytałem Twojego pierwszego posta, wyciągnąłem wnioski (poniekąd pokrywają się z Twoimi, choć może z większą dozą dystansu), śledziłem wątek i widzę, że im więcej siły i emocji w argumentach tym poziom dyskusji mniej interesujący.
Pisz o faktach, pozwól czytającym na własną ocenę, a czas zrobi swoje. Może się okazać, że nikogo nie musiałeś przekonywać :-)

/edit raven_pl mnie ubiegł :-)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 1 lutego 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: edek biodro » wtorek, 7 marca 2017, 16:17

rav3n_pl pisze: Mam nadzieję, że "tylko" hardfork z dużą przewagą.
Masz nadzieję? Większosć inwestorów w BTC jest bardziej odpowiedzialna i chce zamiast nadziei mieć bezpieczenstwo i profesjonalizm.
rav3n_pl pisze: Wytocz tylko argumenty i niech się gryzą.
Kolejny w okopach. My się tutaj nie gryziemy, @Shadowa ktos ugryzł chory na wścieklizne i jak widać zaraża innych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 7 marca 2017, 16:18

Pytanie czy gdyby BU przejęło stery, to jest do tego technicznie, mentalnie, menadżersko czy jako to nazwać itd. itd. gotowe. Bo że Core z tym trzymaniem 1MB robi źle, to się zgodzi pewnie 99% ludzi. Ale pytanie, czy BU nie odwaliłoby kaszany takiej, że ludzie z chęcią i szybko by wracali do stabilnego ale wstrzymującego limit bloku Core... :roll:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 7 marca 2017, 16:21

Ja widzę to tak: BU zyskuje przewagę, wchodzi HF, Core robi pulla zmian z BU i jedziemy dalej.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: 91az » wtorek, 7 marca 2017, 16:23

edek biodro pisze: i chce zamiast nadzieji mieć bezpieczenstwo i profesjonalizm.
Ale piszesz o BTC, czyli o projekcie w fazie głębokiej bety ? Bo jakoś tak dysonansem to zabrzmiało, żeby nie powiedzieć oksymoronem.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 1 lutego 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: edek biodro » wtorek, 7 marca 2017, 16:29

Wymazywanie pisze: gdyby BU przejęło stery, to jest do tego technicznie, mentalnie, menadżersko czy jako to nazwać
Sam możesz sobie odpowiedzieć na to pytanie. Znasz kogoś z BU? Kogokolwiek? Z developerów, PR, kogoś kto się udziela na niezależnych forach czy githubie? Znasz jakiekolwiek ich osiągnięcia oprócz skopiowania kodu Core, dodania jednej linijki kodu '1mb zmien na 2mb' i nazwania tego BU? Kojarzysz jakiekolwiek ich propozycje? Aktywność na twitterze?

Chyba już wiesz do czego zmierzam. Mówienie o BU jako możliwości prowadzenia tego projektu to jest nonsens i upośledzenie. Na szczęście do tego nie dojdzie. Chińskie kopalnie patrzą na kasę a oddanie projektu w ręce amatorów to ich także rychłe bankructwo.

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
91az pisze: Ale piszesz o BTC, czyli o projekcie w fazie głębokiej bety ?
To, że projekt jest w fazie początkowej (a nawet bym powiedział, że w fazie alfa) nie znaczy, że można sobie od tak podzielić wszystko i patrzeć co się stanie. Czy już wszyscy zapomnieli jaki burdel był przy hardforku ETH, który miał 10x mniejsze market cap i kilkadziesiąt razy mniej transakcji? Jeśli ktokolwiek chce, żeby BTC podjał to ryzyko to dla mnie życzy projektowi jak najgorzej/ jest pompiarzem altów albo po prostu spekulantem korzystajacym z gwałtownej zmienności kursu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: Dopełniacz » wtorek, 7 marca 2017, 17:16

Jedno z tego wszystkiego jest pewne, prędzej czy później coś musi się wydarzyć.

ps. Według mnie cała ta dyskusja o to czy core czy unlimited to jest zdecentralizowana władza. Czegoś takiego jeszcze nie było.
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: bartek6949 » wtorek, 7 marca 2017, 18:24

Co za spam, ludzie dajcie spokój ja wiem, że niektórzy widzą inną wizje bitcoina, niestety błędną ;) . Nie martwcie się, ja wiem, że część z was zainwestowała grube oszczędności w bitcoina i boi się straty ale dajcie możliwość rozwoju i czas, a na pewno wszyscy na tym zyskamy. Projekt jest młody i mały nie możemy go dusić już teraz. Gratuluje @ShadowOfHarbringer ,każda taka informacja przybliża nas do tego czym miał być bitcoin i bardzo mnie cieszy, że jeszcze jest jakaś nadzieja na zrealizowanie pierwotnych celów. Gratuluje dla tego, że coraz bardziej widać, że masz racje, a mimo dużego oporu spamujących ludzi nie poddajesz się i ciągle działasz, informujesz. Może tego czasem nie widać ale naprawdę sporo osób popiera twoją wizje, ale to wina tego, że forum zmieniło się trochę, więcej gadania o zarabianiu niż o wizji i projektach związanych z bitcoinem, a szkoda.

PS. sory za offtop

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: powered » wtorek, 7 marca 2017, 19:37

ArekW pisze: Mam nadzieję, że nie stanie się jak piszesz. Bardzo dobrze żyje mi się w świecie, gdzie mogę (ciągle) wybierać, czy chce korzystać z banku, gotówki albo krypto. Każda z tych trzech form przechowywania/przelewania pieniędzy (warotści) ma swoje wady i zalety ale to ja mam wybór i wybieram w zależności od okoliczności
Jeżeli nadal będziesz miał możliwość wolnego wyboru i świadomie wybierzesz to co dla Ciebie jest lepsze, to jest tylko kwestią czasu kiedy to właśnie Ty przyczynisz się do upadku banków. Trzeba tylko więcej takich ludzi, którzy sami podejmują decyzję, ale niestety większość ludzi woli żyć w takim świecie gdzie ktoś inny podejmuje za nich decyzje.

ShadowOfHarbringer pisze: Dobrze, ale to nie wina tego poola, że wszystkie inne poole wypłacają 90% i nazywają to wypłacaniem 100%.Zwyczajnie dostosowali się do nazewnictwa obowiązującego w branży.
A ile % będzie wynosić wypłata za ileś tam lat gdy fee będzie większe niż nagroda za blok ? ;)

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 7 marca 2017, 20:24

ArekW pisze: Dyskutowanie to też umiejętnośc, trzeba się tego nauczyć.
Chłopie, Ty się ciesz, że możesz tutaj sobie dyskutować o czym chcesz, na za przeproszeniem, w skali globalnej, nic nieznaczącym forum, w języku nic nieznaczącego kraju.
Bo takiego przywileju nie znajdziesz na największych bitcoinowych mediach społecznościowych, zarządzanych przez theymosa. Będziesz mógł tam jedynie poklepać go po pleckach i pogratulować wspaniałości jego jedynie słusznej wizji dalszego rozwoju Bitcoina.
Weź na to poprawkę jak znowu spotkasz jakiegoś wkurwionego dyskutanta - fana bitcoinowej kryptowaluty.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: 91az » wtorek, 7 marca 2017, 20:33

edek biodro pisze: To, że projekt jest w fazie początkowej (a nawet bym powiedział, że w fazie alfa) nie znaczy, że można sobie od tak podzielić wszystko i patrzeć co się stanie
Projekt w fazie bety oznacza dokładnie to o czym piszesz. Zmiany włącznie z podstawowymi są wpisane w definicję etapu na którym się znajduje.
Kwestia kapitalizacji to już problem ludzi, którzy uwierzyli, że projekt w obecnej postaci nadaje się do zastosowania w środowisku produkcyjnym. Osobiście interpretuję to jako swoistą inwestycję w kolejny start-up (może, ale nie musi wypalić), wszystko zależy od dalszego zarządzania projektu, a to moim zdaniem kuleje na obie nogi. Pytanie czy inwestorzy zdają sobie z tego sprawę? To już inna kwestia.

Obecna sytuacja w której kluczowe elementy rozwoju są dyskutowane czy testowane (core, classic, unlimited) gdzie są jeszcze altcoiny z pierdylionami pomysłów o których autor BTC zapewne nawet nie pomyślał, a mogłyby być włączone w BTC jest właśnie potwierdzeniem stopnia zaawansowania projektu: beta. Nic więcej nic mniej. Reszta jest konsekwencją tego stanu rzeczy.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 1 lutego 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: edek biodro » wtorek, 7 marca 2017, 20:53

91az pisze: Projekt w fazie bety oznacza dokładnie to o czym piszesz. Zmiany włącznie z podstawowymi są wpisane w definicję etapu na którym się znajduje.
Wiem o co Ci chodzi, ale mnie nie zrozumialeś. Niech projekt się rozwija, niech podniosą blok, nawet więcej niż 2mb ( ja bym chciał flexible block adjustment = koniec dyskusji o rozmiarze bloku na zawsze ) niech nawet będzie ten hard - fork ale błagam niech to zrobione będzie przez zespół developerów z potwierdzonymi kwalifikacjami i doświadczeniem a nie przez bandę naprędce zebranych no - nameów których głównym zajęciem jest siedzenie na r/btc i lżenie na resztę społecznośći. Czy ja naprawdę prosze o tak wiele ? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AntPool (największy pool) kopie Bitcoin Unlimited. Ostatnie podrygi Core ?

Postautor: mecenas » wtorek, 7 marca 2017, 20:58

edek biodro pisze: ale błagam niech to zrobione będzie przez zespół developerów z potwierdzonymi kwalifikacjami i doświadczeniem
Na co zatem te doświadczone kwalifikowane czekają? Na zgon pacjenta?

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości