Minuta ciszy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Minuta ciszy

Postautor: adam1226 » piątek, 17 czerwca 2016, 12:00

no coz.. minuta ciszy nad krypto.. :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 12:35

ania78 pisze:Poprosze o minute ciszy dla Bitcoinow Shadowa I innych, ktorzy NIE MIELI RACJI / obsrali sie I wyprzedali/ przez ostatni rok siali FUD na tym forum.

Nie oczekuje, ze ktokolwiek z wyzej wymienionych przyzna sie do bledu.
O, późno zauważyłem że mnie tutaj ktoś opluwa.

Kolego, napisz mi proszę gdzie dokładnie nie miałem racji (pomijając kurs) ?

Ba ! Mało tego.

Nawet co do kursu, pomyliłem się właściwie tylko w 50%, bo pisałem 100 razy na tym forum pogrubioną i pokolorowaną czcionką (na pewno pamiętacie), że kurs Bitcoina jest nieprzewidywalny w krótkim okresie.

Cóż, próbowałem przewidywać kurs i przejechałem się. Jak się okazuje, kurs jest całkowicie totalnie nieprzewidywalny, ani w krótkim ani długim okresie. Trzeba zwyczajnie otworzyć popcorn i obserwować.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 12:38

PS.

Inne rzeczy, które pisałem, sprawdziły się w 100%. Przykładowo:

- Segwit (kod) w kwietniu: NIEREALNE. Mamy prawie lipiec i dalej go nie widać.
- Lightning Network w tym roku: NIEREALNE. Mamy prawie lipiec i nawet nie mamy implementacji REFERENCYJNEJ od Core Team. A gdzie testowanie, bugfixy, wdrożenie, popularyzacja ?
- Zapchanie się sieci: Już się stało. Może miesiąc czy dwa później niż oczekiwałem, ale jest.
- To, że Core Team będzie się kompromitować coraz bardziej i bardziej: spełniło się, wystarczy poobserwować ostatnie wydarzenia (publiczne przezywanie się ekipy Core we własnych kręgach)

Jeszcze 5 rzeczy by się znalazło, ale nawet mi się szukać nie chce, bo szkoda mojego czasu.

Podsumowując:
Między 95% a 99% tego co tutaj piszę się sprawdza. Nie powinien się dotykać kursu, bo to nie jest moja dziedzina (spekulacji nie rozumiem). Spróbowałem i się sparzyłem - normalne.

PS2.
@ania78 (a może Anton78 ?)

1. Twoje wywody spływają po mnie jak po kaczce.
2. Czemu dalej udajesz kobietę ? Nie wypadałoby już zmienić płci biologicznej na społeczną ?
3. W sprawie kursu jestem wygrany a nie przegrany. HODLuję jeszcze tyle BTC, że na tym zakładzie więcej zyskałem niż straciłem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 12:46

PS3.

Jeszcze jedno:
Wcale się nie wyprzedałem. Sprzedałem tylko więcej BTC niż sprzedaję zwykle, aby przygotować się na możliwy kryzys.

Zdecydowanie większa część % BTC jakie miałem, odkąd zostałem early adopterem, dalej jest w moim posiadaniu.

jpr pisze:A co sie stalo z Shadowem, ze mowicie, ze "był"? Nie ma go juz?
Wkurzyłem się trochę na Bitcoina, bo myślałem że jestem w stanie przewidzieć przynajmniej w długim okresie jak się zachowa.

A okazało się, że jest całkowicie nieprzewidywalny, irracjonalny, a jego społeczność zachowuje się jak stado baranów - zamiast odpalić Classic albo Unlimited, dalej jedzie na Core.

Bitcoin stracił dla mnie tą "magię", którą miał jeszcze rok temu, bo myślałem że społeczność BTC jest mądrzejsza od reszty.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: MusX » piątek, 17 czerwca 2016, 13:56

Jedyne co pewne to krach petrodolara, a to sie przeklada na mniejsza lub wieksza "banke" (a raczej wyprostowanie obecnie chorej sytuacji) na aktywach malo od niego uzaleznionych. Niestety niepewne jest kiedy to nastapi :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Minuta ciszy

Postautor: adam1226 » piątek, 17 czerwca 2016, 14:02

@Shadow!
Człowieku to jest REWOLUCJA a Ty wymagasz żeby wszystko od razu szlo jak "po maśle"
Nie! To jest niemalże błądzenie po omacku..
Tak na prawdę mamy tylko IDEE a co do technicznej strony ich realizacji będzie jeszcze mnóstwo problemów

@MusX.. jeszcze duuuużo pozostało do zrobienia żeby bitcoin nie został kolejnym chorym aktywem (co z tego, że zdrowszym od Fiatów jak i tak nie wolnym od wad "papierowego" pieniądza)
Także jak ktoś chce "łatwo szybko i przyjemnie" to kryptowaluty nie są dla niego
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 14:32

adam1226 pisze:@Shadow!
Człowieku to jest REWOLUCJA a Ty wymagasz żeby wszystko od razu szlo jak "po maśle"
Nie! To jest niemalże błądzenie po omacku..
Tak, to jest rewolucja, ale u jej steru nie ma żadnych rewolucjonistów, tylko banda oszustów, bęcwałów, spekulantów i "specjalnych dzieci" z problemami społecznymi.

Naprawdę dziwisz się, że jestem zawiedziony ?

Zamiast rewolucji hakersko-cypherpunkowo-anarchistycznej mamy rewolucję spekulacyjno-cwaniacko-wujwiejaką.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: zbiges » piątek, 17 czerwca 2016, 14:35

@Shadow ile ty masz lat, że nie wiesz, że przywódcy każdej rewolucji, to właśnie tacy ludzie.

--edit--

Żałuję, że nie interesuje Was historia :( (nie pisze teraz do @Shadowa ale do wszystkich)
Wszystkie rewolucje do tej pory były kierowane właśnie przez takich ludzi jak napisał @Shadow.
"Nie Boska Komedia" Krasińskiego jest całkiem pouczającą lekturą. Ktoś z Was czytał takiego starocia?

Nawet jeśli ktoś z core na początku był pełen dobrych chęci, to i tak teraz, nie ma już po nich śladu.
Cała ta lewacka propaganda, (lub masońska, jak ktoś woli) która nas otacza, wokół której zostaliśmy wychowani. Na podstawie której tworzyły się w naszej młodości paradygmaty z którymi żyjemy, stara się nam wmówić, że rewolucja to coś fajnego. Jej przywódców przedstawia się jako bohaterów (Ile osób na ziemi nadal podziwia Czegewarę? A to był skurwysyn jakich mało nosiła matka ziemia w historii ludzkości)
Używa się poetyckich przenośni (że to niby takie piękne i ludzkie, prawie humanitarne) że "rewolucja zjada własne dzieci" a co to tak naprawdę znaczy?
Znaczy to, że kumpel zabija swojego kumpla i stara się to zrobić zanim tamten zabije jego.
Każda rewolucja to syf.
Okazuje się, że nawet tak niegroźna rewolucja jak technologiczna nie bardzo różni się od tych wielkich społecznych które miały miejsce w historii i tych które jeszcze nas czekają.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 czerwca 2016, 15:00 przez zbiges, łącznie zmieniany 2 razy.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 14:56

zbiges pisze:@Shadow ile ty masz lat, że nie wiesz, że przywódcy każdej rewolucji, to właśnie tacy ludzie.
Nic nie szkodziło, aby tym razem wierzyć że będzie inaczej.

I z początku było inaczej (pierwsze 4 lata). Ale jak już pokazały się wielkie pieniądze, to prawie wszystkim "wielkim hakerom i cypherpunkom" odbiło.

Co ta władza i pieniądz robi z ludźmi...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: prezes » piątek, 17 czerwca 2016, 16:01

ShadowOfHarbringer pisze: Co ta władza i pieniądz robi z ludźmi...
Jak kogoś interesuje mechanizm jak pieniądze przejmują władzę nad człowiekiem to polecam przeczytać ten post:
http://forum.litecoin.pl/viewtopic.php?f=87&t=424
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Minuta ciszy

Postautor: adam1226 » piątek, 17 czerwca 2016, 16:15

Wciaz nie wszystko stracone
Ale najważniejsze jest mieć swiadomosc jak trudno może być.

Poza tym tu nie chodzi o rewolucje w sensie politycznym wiec troche sie @zbiges rozpedziles
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: ania78 » piątek, 17 czerwca 2016, 20:26

ShadowOfHarbringer pisze: Kolego, napisz mi proszę gdzie dokładnie nie miałem racji (pomijając kurs) ?
.
Straszyles nieodwracalnym zapchaniem sieci kiedy cena podskoczy a czasem inna wersja - ze limit 1mb uniemozliwia pojscie kursu na polnoc. Pomyliles sie. A wypominam Tobie dlatego, ze chamsko sie odnosiles do kazdego, kto tlumaczyl Ci ze mozesz nie miec racji, tak jak to zawsze robisz.


Przyznaj sie do bledu i nie kompromituj sie.

Dzisiejsza akcja z DAO pokazuje, ze konserwatywny i bezpieczny kierunek jaki wybral CORE jest sluszny, wiec jak juz wyjdzie SW i LN to tez Ci wypomne Twoje do znudzenia obrazanie, w mojej opinii, najlepszej grupy developerow w swiecie crypto.

Dzisiaj sie ciesze, ze BTC kieruje Core a nie Classic czy inne ruskie wynalazki w typie Vitalika.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: Bitmar » piątek, 17 czerwca 2016, 20:30

@Aniek, stajesz się zakałą tego forum... Przypominasz mi tych panów: https://forum.bitcoin.pl/group11.html i chyba tam chcesz dojść....
Nie wiem, poczytaj sobie w sieci co to jest dyskusja merytoryczna, bez ataków personalnych, bez nadmiernych emocji. Chyba, że jesteś nastolatkiem to wtedy to jeszcze jest zrozumiałe, ale niekoniecznie tu tolerowane.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: ania78 » piątek, 17 czerwca 2016, 20:33

Bitmar pisze:@Aniek, stajesz się zakałą tego forum... Przypominasz mi tych panów: https://forum.bitcoin.pl/group11.html i chyba tam chcesz dojść....
Nie wiem, poczytaj sobie w sieci co to jest dyskusja merytoryczna, bez ataków personalnych, bez nadmiernych emocji. Chyba, że jesteś nastolatkiem to wtedy to jeszcze jest zrozumiałe, ale niekoniecznie tu tolerowane.
Tak, bo mnie nikt tutaj personalnie nie atakowal :)

Rob co chcesz, mam wyjebane.

#podwojnestandardy

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: Bitmar » piątek, 17 czerwca 2016, 20:39

@ania78, a to są już pisowskie standardy, zwróć pisowcowi na coś uwagę to usłyszysz, że PO robiło gorzej, albo to wina PO. Jak ktoś Cię kiedyś atakował personalnie to nie jest to przyzwolenie na to żebyś robił to samo. Trzymaj poziom chłopie, choćby minimalny.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 20:46

ania78 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Kolego, napisz mi proszę gdzie dokładnie nie miałem racji (pomijając kurs) ?
.
Straszyles nieodwracalnym zapchaniem sieci kiedy cena podskoczy a czasem inna wersja - ze limit 1mb uniemozliwia pojscie kursu na polnoc. Pomyliles sie. A wypominam Tobie dlatego, ze chamsko sie odnosiles do kazdego, kto tlumaczyl Ci ze mozesz nie miec racji, tak jak to zawsze robisz.
Przyznaj sie do bledu i nie kompromituj sie.
Masz jakąś nieumiejętność czytania ze zrozumieniem czy co ? To jakaś dysleksja ? Razem ze zmianą płci Ci się to zrobiło, czy miałeś od zawsze ?

- Ile razy jeszcze mam się przyznawać, że nie miałem racji ? Tylko w tym temacie było co najmniej 2 razy, jeżeli nie 3. W innych tematach też z 1-2.

I nie miałem racji TYLKO I WYŁĄCZNIE CO DO CENY. Wszystko inne albo się sprawdziło, albo może się jeszcze sprawdzić.
ania78 pisze:Dzisiejsza akcja z DAO pokazuje, ze konserwatywny i bezpieczny kierunek jaki wybral CORE jest sluszny, wiec jak juz wyjdzie SW i LN to tez Ci wypomne Twoje do znudzenia obrazanie, w mojej opinii, najlepszej grupy developerow w swiecie crypto.
WOW, nawet mi się nie chce tego komentować.
ania78 pisze:Dzisiaj sie ciesze, ze BTC kieruje Core a nie Classic czy inne ruskie wynalazki w typie Vitalika.
Aha, no to będziesz bardzo zaskoczony.

Wiesz co, nawet mi się nie chce już gadać z zaślepionymi fanatykami takimi jak ty. Siedzę w Bitcoinie od prawie samego początku i nigdy nie było tak jak teraz. To co się dzieje w społeczności i w core-devie to jakaś paranoja.

Powtórzę jeszcze raz: NIGDY nie było tak źle z Bitcoinem jak teraz (mówiąc o wszystkich aspektach poza ekonomicznym - bo na tym się nie znam).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: ania78 » piątek, 17 czerwca 2016, 20:52

Bitmar, powyzej masz przyklad merytorycznego, zrownowazonego I nie obrazajacego podejscia na ktorym mam sie wzorowac? Spoko.
ShadowOfHarbringer pisze: wszystkich aspektach poza ekonomicznym - bo na tym się nie znam).
Widac, slychac I czuc.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 20:55

ania78 pisze:Bitmar, powyzej masz przyklad merytorycznego, zrownowazonego I nie obrazajacego podejscia na ktorym mam sie wzorowac? Spoko.
ShadowOfHarbringer pisze: wszystkich aspektach poza ekonomicznym - bo na tym się nie znam).
Widac, slychac I czuc.
Co Ty chrzanisz.

Napisz jasno, gdzie nie miałem racji.

Podaj dokładny cytat i kontekst. Wtedy mogę się wypowiedzieć czy "miałem rację, czy rzeczywiście nie miałem".

Takie pierniczenie bez konkretów to sobie kolego możesz robić ze swoimi gender-kolegami w gender-piaskownicy.

Konkrety albo zamilcz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Minuta ciszy

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 czerwca 2016, 20:57

PS.

Nie mam czasu na takie bzdury, idę sobie grać w Wiedźmina. Odpiszę jutro jak będę miał czas.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Minuta ciszy

Postautor: ania78 » piątek, 17 czerwca 2016, 21:09

ShadowOfHarbringer pisze:
1. Twoje wywody spływają po mnie jak po kaczce.
.
Wlasnie widze :lol:

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości