/u/SendGame - prześlij grę ze Steam za Bitcoin

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

/u/SendGame - prześlij grę ze Steam za Bitcoin

Postautor: Phobos » niedziela, 30 listopada 2014, 23:09

http://bitmon.pl/aktualnosci/item/1309- ... ormy-steam

system działa w obrębie reddit - w skrócie, można napisać komentarz, wymieniając /u/sendgame oraz nazwę gry, dostać prywatną wiadomość od bota, zapłacić, podać nazwę użytkownika, a on dostanie kod pozwalający na odebranie gry na platformie Steam, która swoją drogą jest chyba w chwili obecnej najbardziej popularną platformą gier na świecie. Moim zdaniem ciekawa inicjatywa, obrazująca jak można połączyć protokół Bitcoin, popularny serwis społecznościowy oraz oddzielną platformę.
bitmon.pl - serwis o kryptowalutach

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: /u/SendGame - prześlij grę ze Steam za Bitcoin

Postautor: lenny » niedziela, 30 listopada 2014, 23:24

Ja i tak czekam, aż Valve łaskawie zaakceptuje Bitcoin do swojego systemu płatności Steam. To dopiero będzie przełom. :]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: /u/SendGame - prześlij grę ze Steam za Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 17:36

lenny pisze:Ja i tak czekam, aż Valve łaskawie zaakceptuje Bitcoin do swojego systemu płatności Steam. To dopiero będzie przełom. :]
Sądzę, że po czymś takim może wygenerować się zupełnie nowy, totalnie międzynarodowy rynek handlu grami na Steam...

No ale jak będzie, to zobaczymy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości