Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: soulnecturn » piątek, 22 września 2017, 14:28

Wymazywanie pisze:
soulnecturn pisze: pewnie znowu czeka na dołek :/
On nie kupował tylko szarzy klienci jego banku, tamta afera że kupuje to był chyba hype/no-brainer. :)
Czy to on bezpośrednio kupował nie ma znaczenia tutaj ;) Jego klienci pewnie ponownie dokonają zakupu w odpowiednim czasie - a on o tym pewnie wie (debilem nie jest). Dodatkowo fakt, że jego działania narażają wielu na straty - o czym też pewnie wie wyprowadzając tak odważne zdania z własnych ust - powodują kary które na jego bank/i są i będą nakładane.
Słaba sprawa dla niego - w bagnie już siedzi - bo nie ważne co zrobi i tak będzie liczył raczej straty - tak mi się to wydaje przynajmniej - ale może ja inaczej pojmuje niektóre sprawy tylko ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 22 września 2017, 14:33

soulnecturn pisze: Czy to on bezpośrednio kupował nie ma znaczenia tutaj Jego klienci pewnie ponownie dokonają zakupu w odpowiednim czasie - a on o tym pewnie wie (debilem nie jest).
O czym Ty mówisz? :) Wyobraź sobie dyrektora PKO, który mówi w wywiadzie dla gazety "Rzeczpospolita", że kryptowaluty to bańka i oszustwo. Wyobraź sobie potem screen z jakiejś giełdy kontraktów/instr.pochodnych od BTC, z jawną listą zakupów i na niej m.in. zakupy klientów banku PKO.

Dyrektor kupuje BTC? Nie bardzo. Podobnie było z JP Morgan.
soulnecturn pisze: Jego klienci pewnie ponownie dokonają zakupu w odpowiednim czasie - a on o tym pewnie wie (debilem nie jest)
Jeśli dyrektor ogromnego banku by wiedział o pojedynczych transakcjach jego setek tysięcy jak nie milionów klientów, to byłoby to absurdalnie głupie. On jest od znacznie ważniejszych spraw. To tak jakby Minister Edukacji znała stopnie uczniów z dzienników.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: soulnecturn » piątek, 22 września 2017, 14:41

@Wymazywanie, mówię o tym o czym napisałem :) Nie twierdzę i nie stwierdziłem, że to ON kupował - jakby tak było i by wyszło to raczej bardziej niż drastycznie się dla niego skończyło :/ Ale jak napisałem - nie o to chodzi i to nie ma znaczenia!
Jego słowa - to ma znaczenie - znaczenie dla jego banku oraz strat - do tego się odnoszę. Według mnie dla niego dalsze wypowiadanie się o BTC to całkowicie obusieczna broń - dlaczego? Bo:
soulnecturn pisze:
Jego klienci pewnie ponownie dokonają zakupu w odpowiednim czasie - a on o tym pewnie wie (debilem nie jest). Dodatkowo fakt, że jego działania narażają wielu na straty - o czym też pewnie wie wyprowadzając tak odważne zdania z własnych ust - powodują kary które na jego bank/i są i będą nakładane.
Ale to wszystko to ciekawostki (szczerzę to nie chce mi się więcej na ten temat zastanawiać :P) - nie sądzę nawet, że po pierwszym incydencie (tydzień temu) jego słowa będą miały większe znaczenie na kurs ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 22 września 2017, 14:45

@soulnecturn, No to się zdecyduje, nie mozna najpierw pisać:
soulnecturn pisze: Szkoda nawet komentować działania tego człowieka... pewnie znowu czeka na dołek :/
Potem przyznać, że nie kupował i pisać, że:
soulnecturn pisze: Czy to on bezpośrednio kupował nie ma znaczenia tutaj
soulnecturn pisze: nie o to chodzi i to nie ma znaczenia!
O pierwsze zdanie mi chodzi najbardziej. Skoro nie gra, raczej nie czeka na żaden dołek. A to pogrubione zdanie sugeruje, że gra, czemu potem sam zaprzeczasz. :P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: soulnecturn » piątek, 22 września 2017, 14:54

Wymazywanie pisze: ewnie znowu czeka na dołek :/
"Bosze" @Wymazywanie, serio?
to:

Kod: Zaznacz cały

pewnie znowu czeka na dołek :/
Dla ciebie oznacza, że twierdzę, że kupował i do tego pijesz?
Nie, nie miałem tego na myśli w ogóle - może bardziej fakt, że w odpowiednim momencie znowu się wypowie ze swoimi bzdurami.
Jeszcze raz nie ważne. Przedstawiłem newsy które wydawały mi się znaczące - nie zamierzałem wchodzić nawet w dyskusję bo - nie obchodzi mnie to nawet i jeszcze raz - nie mam nawet zamiaru tego drążyć!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 22 września 2017, 14:58

@soulnecturn, SPOKOJNIE. Tak, "czeka na dołek" sugerowało mi raczej, że może grać i stąd moje posty, nie bierz nic do siebie, spokojnie. Dyskusja normalna sprawa. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: amneziahaze » piątek, 22 września 2017, 20:56


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: BitHub.pl » sobota, 23 września 2017, 03:13

Przełożony Hard fork Ethereum https://bithub.pl/altcoin/ethereum-hard ... rzelozony/

Ethereum należy do jednej z najpopularniejszych kryptowalut, bywa nawet nazywane „Bitcoinem 2.0”. Tak jak Bitcoin niedawno przeszedł hard fork, tak Ethereum również miało podążyć w jego ślady. Jednakże pełne wprowadzenie forka zostało przesunięte o około tydzień. Dodatkowy czas ma być wykorzystany na kolejne testy.
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: ergorg » sobota, 23 września 2017, 12:11

Sequoia Capital i IDG Capital inwestują w Bitmain.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ning-giant

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Gregj » niedziela, 24 września 2017, 11:49

Witam. Tytułem nadchodzących wydarzeń w Listopadzie, co o tym sądzicie? Wersja niestety tylko ang.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ting-again

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 24 września 2017, 17:52

1. Satoshi DICE - sławna i ogromnie popularna niegdyś strona hazardowa pozwalająca grać z użyciem blockchaina Bitcoina w sposób, który umożliwia potwierdzenie uczciwości kasyna (provably fair), powraca. Ta strona to praktycznie legenda, istniała od 2012 roku aż do 2014 lub 2015 gdy opłaty starej sieci Bitcoin stały się tak wysokie, że przestała byc opłacalna.

https://satoshidice.com/


Z powodu zbyt wysokich opłat transakcyjnych w sieci Bitcoin, SatoshiDICE używa jednak tylko sieci BitcoinCash.

2. Whitepaper sieci Bitcoin Cash został opublikowany:

Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: BitHub.pl » poniedziałek, 25 września 2017, 01:02

https://bithub.pl/biznes/wolumen-rynku- ... oty-apple/

Jeden z analityków w wywiadzie dla CNBC twierdzi, że dzienny obrót na rynku kryptowalut może wkrótce przebić poziomy znanego światowego koncernu Apple. Podczas gdy dzienne transakcje opiewają na ok. $3 mld to dzienny wolumen akcji Apple wynosi $4 mld. Rozwój branży kryptowalut jest jednak dużo szybszy niż znanego koncernu z nadgryzionym jabłkiem, co może szybko skutkować zamianą miejsc.
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Clinic » poniedziałek, 25 września 2017, 07:45

Ktos wrzucił dzis na FB takiego newsa (link do stronki https://upbit.com/home) niestety wszystko po Koreańsku
W Korei KakaoStock (firma za komunikatorem którego używa 99% kraju i bankiem internetowym Kakao) właśnie otworzyła ogromną giełdę w partnerstwie z Bittrex! nazywa się Upbit,
111 coinow, obiecują niespotykaną do tej pory stabilność i profesjonalizm..
Czyżby koniec bear market i napływ CNY w postaci KRW?

(1 film po newsie wyżej)
(2 film po jakimś czasie... chłopak się nakręcił)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 września 2017, 09:45 przez Clinic, łącznie zmieniany 2 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: BitHub.pl » poniedziałek, 25 września 2017, 08:04

https://bithub.pl/biznes/operator-bitbe ... akcji-btc/

Platforma Shoper wprowadza funkcjonalność, która umożliwi e-sklepom błyskawiczne dodanie kanału płatności Bitcoinem. Kilka tysięcy sklepów internetowych w Polsce ma możliwość kilkoma kliknięciami akceptować kryptowalutę Bitcoin. Czy to początek drogi do powszechnej płatnośc w BTC w Polsce?
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 25 września 2017, 11:58

BitHub.pl pisze:Kilka tysięcy sklepów internetowych w Polsce ma możliwość kilkoma kliknięciami akceptować kryptowalutę Bitcoin. Czy to początek drogi do powszechnej płatnośc w BTC w Polsce?
Niestety nie, bo jeżeli kilka tysięcy sklepów zaczęłoby w Polsce używać Bitcoina jednocześnie a klienci faktycznie zaczęliby coś kupować, to sieć Legacy-BTC natychmiast by się zapchała a opłaty stałyby się za wysokie żeby biznes był opłacalny.

Co innego Bitcoin Cash...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: mecenas » poniedziałek, 25 września 2017, 12:05

ShadowOfHarbringer pisze: Co innego Bitcoin Cash...
Albo DASH ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 25 września 2017, 13:39

mecenas pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Co innego Bitcoin Cash...
Albo DASH ;)
No, tylko że DASH to nie bitcoin.

Bitcoin(Cash) to wciąż Bitcoin. Ta sama technologia, ten sam genesis block, oryginalne założenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: ergorg » poniedziałek, 25 września 2017, 18:13


Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 25 września 2017, 18:20

Dziś miało miejsce bardzo nietypowe wydarzenie :) Słoweński bank LON, wprowadził w swoich oficjalnych bankomatach usługę.... zakupu bitcoinów :) To się narobiło ;)

http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/146 ... ankomatach

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 25 września 2017, 22:50

Kilka twitów o tym na ich twiterze :-)
https://mobile.twitter.com/LONslovenija

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości