Uwaga na zagrożenia !!!

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 21 marca 2023, 21:44

Jeżeli to nie fake to grubo:


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: CzarnaOwca » środa, 19 kwietnia 2023, 20:05

Kompletnie nie wiem gdzie to umieścić, ale próbuję tutaj. SUSHI zrobiło same sobie niezłego psikusa, wprowadzili jakis nowy procesor, który miał lukę i "parę" WETH zostało skradzionych (1800), nie mam w sumie nic z tego ale kogoś może to zainteresuje:



https://www.sushi.com/blog/routeprocessor2-post-mortem <- cały opis co się stało
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: mpyciu » środa, 20 września 2023, 18:19

Pytanie o możliwe oszustwo na Trust Wallet
Witam, chciałbym prosić o Waszą pomoc odnośnie portfela Trust Wallet.
Dostałem propozycje na grupie dyskusyjnej na Watsupie ( grupa niby Binance Polska& Trust Wallet) dołączenia do puli wydobywania płynności SUI/USDT i wpłaciłem do Trust Wallet pieniądze. Trust Wallet jest bezpiecznym portfelem więc się nie wahałem. Środki zostały zablokowane w puli (zniknęły z portfela). Wydobywanie trwało 40 dni,zysk dzienny 10%, suma znacznie wzrosła, ale na koniec żeby odblokować środki itrzeba zapłacić niby podatek w dziesiątkach tys USD. Śmierdzi mi to oszustwem. Co myślicie o takich pulach płynności? czy podatek nie powinien byś pobierany z zarobionych pieniędzy? Czy ktoś cię spotkał z takimi działaniami ? i jak to możliwe że na Trust Wallet mogą być takie oszustwa? no i czy kasa jest do odzyskania?
pozdrawiam i proszę o pomoc, bo nie wiem do kogo mam się zwrócić.
Marcin

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: dvdx95 » środa, 20 września 2023, 23:57

mpyciu pisze: środa, 20 września 2023, 18:19 proszę o pomoc, bo nie wiem do kogo mam się zwrócić.


Jak to się potocznie mówi "musztarda po obiedzie" , wpłaciłeś i straciłeś, tyle Ci mogę powiedzieć.
Nauczka na przyszłość, to o czym piszesz to skam, proszę sobie wygooglować znajdziesz tam masę przykładów takich jak twój.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: mpyciu » czwartek, 21 września 2023, 13:15

Jak to możliwe że takie incydenty się dzieją na tak niby bezpiecznym portfelu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 21 września 2023, 14:56

@mpyciu a skąd mamy pewność, że korzystasz z bezpiecznego portfela?! Tyle błędów po drodze zrobiłeś, że aplikacje akurat najmniej bym winił.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: nrth » czwartek, 21 września 2023, 16:21

Mnie zawsze bawi jak już ktoś dostanie wałka i straci kasę to wszyscy chcą lecieć do tej przecież złej pisowskiej i faszystowskiej policji

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: mpyciu » czwartek, 21 września 2023, 16:42

no właśnie nie chce lecieć do policji, bo wiem że to jest nie do odzyskania, tylko jak przestrzec innych, bo cała sprawa wyglądała bardzo wiarygodnie.
A co do błędów to dostałem linka do puli wydobywczej i w przez aplikację Trust Wallet do niej wszedłem, licząc że w Trust Wallet nie dzieją się takie rzeczy.
Chciałem się coś więcej dowiedzieć jak to możliwe, a nie hejtu.

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: adamu79 » piątek, 22 września 2023, 13:10

mpyciu pisze: czwartek, 21 września 2023, 16:42dostałem linka do puli wydobywczej i w przez aplikację Trust Wallet do niej wszedłem, licząc że w Trust Wallet nie dzieją się takie rzeczy
W skrócie:
1) dostałeś link do scamerskiej strony przez whatsapp
2) podpiąłeś swój portfel trustwallet do scamerskiej strony
3) dokonałeś transakcji ze swojego portfela "dołączając do puli płynności" - egro wysłałeś złodziejom swoje krypto.

Trust wallet nie miał z tym nic wspólnego, to była Twoja wolna wola. Wysłać możesz komu chcesz, transakcja jest nieodwracalna. Popełniasz błąd tracisz kasę.

Trust wallet nie ma wylistowanych scamerów blokując transakcje do nich, mam nadzieję że to rozumiesz ;)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: mpyciu » poniedziałek, 25 września 2023, 13:45

Dziękuję za szczegółowe wytłumaczenie, rozumiem i niestety bardzo ubolewam nad swoją naiwnością i niewiedzą.
szkoda że nie da się ostrzec innych przed takim scamem, bo wiem że takich grup na whatsapie jest dużo.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: Andrzej_xyz » poniedziałek, 25 września 2023, 21:52

Hey,

Założyłem konto bo chcialbym się Wami podzielić swoim doświadczeniem. Od jakiegoś czasu złapałem się na „przyjaciela” który doradzał mi w jak łatwy sposób można dorobić się $$$. Chodzi o to że ta babeczka nakłoniła mnie do tego abym rozpoczął inwestowanie w poprzez trust wallet w staking mining. Byłem nico sceptyczny co do tego ale jednak mnie skusiło.tak wiem ludzka naiwność robi swoje. Zainstalowałem trust wallet i wklepałem adres podany przez nią - być może ktoś z Was zna ehbih.top . Na samym początku mała kwota, raptem 30$ i rosła 2% dziennie, zwiększyłem do 100 i widać było dzienny utarg z każdym dniem coraz wielszy i większy… Jak to mówią aplety rósł w miarę jedzenia i doszło do 1000$ az w nagle spadl air drop15eth. Aby uzyskać trzeba wpłacić 10k USDt. Jak się domyślacie udało się jakoś uzbierać i kwota urosła do 34k usdt…

Oczywiście szlag mnie trafił bo nie moglem tego wypłacić bo trzeba uiścić 25% kosztów weryfikacyjnych - już wiem ze to oszustwo na który stary kon dał się nabrać.

Pytanie do Was takie:
1) rozumiem ze pieniędzy się da się odzyskać w żadne sposób ?
2) czy ta osoba mogła być w jakiś sposb z tym powiązana ?
Chodzi mi o to ze mam jej numer telefonu- oczywiście zagraniczny z Niemiec - wiec tam musi być on zarejestrowany.
3) jeśli pkt 2 jest na tak to czy jest warto zgłosić sprawę na policję ? Być może będą ja jakoś ścigać za oszustwo i naciąganie pieniędzy - mam screeny z whatsuppa.
4) czy moje pozostałe środki w banku są bezpieczne (mbank revolut)

Dziękuje za odpowiedz.

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: adamu79 » wtorek, 26 września 2023, 09:01

Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:521) rozumiem ze pieniędzy się da się odzyskać w żadne sposób ?
Jeśli uzyskasz uprawnienia admina do portfela złodzieja to jesteś w stanie odzyskać te pieniądze. ;)
W pozostałych przypadkach 0,00% prawdopodobieństwa.
Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:522) czy ta osoba mogła być w jakiś sposb z tym powiązana ?
babeczka mogła być prawdziwa lub sztuczna, działająca na prowizji od naiwnych lub zaprogramowana do wyłudzania - powiązanie jest bezapelacyjne
Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:523) jeśli pkt 2 jest na tak to czy jest warto zgłosić sprawę na policję ? Być może będą ja jakoś ścigać za oszustwo i naciąganie pieniędzy - mam screeny z whatsupp
sztuka dla sztuki - sprawa zakończy się niewykryciem sprawcy
Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:524) czy moje pozostałe środki w banku są bezpieczne (mbank revolut)
Jeśli nie zainstalowałeś specjalnego programu na komputer, który udostępnia pulpit zdalny to pozostałe środki powinny być bezpieczne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 26 września 2023, 10:21

Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:52 Zainstalowałem trust wallet
Skąd to zainstalowałeś? Z oficjalnej strony? Ze sklepu google? Z jakiegoś linka podanego przez nich?
Andrzej_xyz pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 21:52trust wallet w staking mining
Może ktoś z was wstawić screeny z tego niby miningu? Gdzie to wybieracie?

e: właśnie przeglądałem swój TW i nic o żadnym miningu nie ma, prawdopodobnie lewa apka albo jakaś nakładka, może przez ten dziwny adres, który udaje TW.
Nie ogarniam jak ludzie mogą klikać w coś co ktoś przez whatsapa wysłał (!!!) i to k***a nieznajomi ale cyce na zdjęciu :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: mpyciu » wtorek, 26 września 2023, 10:38

Witam,
u mnie była bardzo podobna sytuacja jak u Andrzej_xyz , tylko że na początku chcą tylko 1,5% podatku, ale i tak są to kwoty w tys USD. Pewnie zaraz będzie 30% opłaty manipulacyjnej itd. Andrzej_xyz to że masz telefony na Whatsupie no nic nie daje, u mnie na grupie było 80 osób, wszystkich obdzwoniłem i wszyscy podstawieni, albo boty, albo podstawieni chwalący się screenami ile zarobili i jak wpłacili podatek to im wypłacono. Tylko że na żaden numer nie można się dodzwonić, wszystkie głuche. Z jednej strony sam dziwię się naszym naiwnością, a z drugiej strony mają niezłą fantazje i skuteczność we wkręcaniu ludzi. Szkoda że nie ga się jakość ostrzec innych. pozdrawiam

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: nrth » wtorek, 26 września 2023, 11:47

Jak to wszytko czytam to się zastanawiam czy samemu takich wałków nie kręcić hehe. Niesłychane to jest, zresztą analogicznie do żołnierzy USA którzy wyłudzają kasę od naiwnych polskich starych babek 😀 Ja myślałem, że społeczność krypto jest bardziej ogarnięta życiowo ale bardzo się myliłem

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: enjoyek » poniedziałek, 23 października 2023, 17:03

Cześć, piszę z pewną sprawą i potrzebuję się doradzić..
Początkiem zeszłego tygodnia po poznaniu się z pewną osobą na Whatsapp która przypadkowo do mnie napisała i potem zaczęliśmy rozmawiać podpytałem czym się zajmuje i napisała że ma jakiś swój sklep w Niemczech. Pisaliśmy kilka dni, dopiero po kilku dniach doszliśmy do tego, że oprócz sklepu inwestuje w krypto na smart kontrakcie. Zapytałem skąd to ma, czy się tego nie boi. Napisała, że jej wujek jest analitykiem finansowym na Wall Street i że teraz jest świetny moment aby pójść w Blockchain Ethereum. Napisała, że wpłaciła na start 500,000 USDT i dostawała z tego niezłą kasę.
Tak w ogóle to najpierw napisała do mnie z angielskiego numeru, czy jestem przewodnikiem po Polsce bo dostała numer od koleżanki. Potem podała swój niemiecki numer i tam pisaliśmy.
Napisała, że wystarczy 30$ żeby wejść, potem można dostać 88$, które zaczynają pracować.
I faktycznie tak było. Dostałem linka, którego wklepałem w Naboxie - plpcvd.top
Trzeba było za te 30$ zapłacić opłatę za wejście do smart kontraktu i dostałem 88$, które faktycznie przynosiły te 1-2$ dziennie.
Potem ta osoba zaproponowała, abym wpłacił więcej kasy, bo większe przychody będą. Byłem meeeeega sceptycznie do tego nastawiony, ponieważ nie ufałem nigdy takim rzeczom. Dostałem parę screenów i szczegółów i to wszystko wydawało się spoko.
Wpłaciłem 2000USDT. Po tej wpłacie na tym kontrakcie wyskoczyło mi info że dostałem airdropa - 10ETH, natomiast żeby otrzymać tę nagrodę musiałem mieć 8000USDT na koncie. Nie miałem takiej kasy. Część zorganizowałem, a 2000USDT ta osoba mi zaproponowała, że mi pożyczy.
Po ogarnięciu 8000USDT na wallet ballance dostałem 10ETH. Po 24 godzinach dopiero mogłem zlecić wypłatę tych środków, ponieważ wcześniej rano już robiłem inną wypłatę, dużo niższą, aby sprawdzić czy to wszystko działa - i te małe środki normalnie wpłynęły mi na Binance.
Kolejnego dnia zleciłem wypłatę tych środków. Ta osoba polecała mi żebym wypłacił tylko 10000USDT. Byłem przekonany, że chodzi jej o wypłatę z Naboxa na Binance, a nie o wypłatę z puli wydobywczej do portfela, dlatego zleciłem wypłatę wszystkich środków (23000USDT).
Wypłata ma status Under Review i napisałem wtedy do tej osoby co mam zrobić. Napisała, że zleciłem zbyt dużą wypłatę jak na tak nowe konto i że muszą mnie teraz zweryfikować. Powiedziała, żebym odezwał się do Customer Service. Tak też się stało, dostałem nr do customer service na telegram. Odezwałem się do nich. Napisali, że żeby dokonać weryfikacji i odblokować środki pula wydobywcza musi zweryfikować moje konto. Muszę wpłacić 30% wartości z tych 23000 USDT i wtedy nastąpi weryfikacja i będę mógł wypłacić wszystko.
Ogarnąłem te środki, o których oni pisali. I wpłaciłem te środki. Cały czas myślałem, że wpłacając kilka USDT więcej będzie lepiej, ponieważ lepiej żeby było więcej niż żeby brakło.
Wpłaciłem 5USDT więcej i dostałem informację, że moje konto nie może zostać zweryfikowane, ponieważ nie jest na koncie dokładnie taka kwota, jaką mi napisali, że wpłaciłem za dużo i pula wydobywcza zakończyła weryfikację nieudanie.
Teraz aby znowu dokonać poprawnej weryfikacji, muszę wpłacić kolejny raz tę 30%. W dalszym ciągu wszystkie środki są zamrożone. Mam czas do końca października.
Customer Service pisze że musi być idealna kwota, ponieważ ponownie nie przejdzie weryfikacji.
Co Wy o tym myślicie? Czy to jest scam? Ktoś brak udział w tym Smart kontrakcie?
Nie mam pojęcia co robić. Nie chce popłynąć jeszcze bardziej, ale jednocześnie szkoda mi tego wszystkiego co już zostało wpłacone.
Dużo czytałem ostatnio o tym wszystkim i w sumie jestem zdeterminowany by to zrobić, natomiast ciągle się waham i proszę Was o opinie w tej sprawie.
Czy tego typu weryfikacje są normalne? Czy tak się robi? Że pula wydobywcza musi dokonać weryfikacji? Jeśli tak, to czy faktycznie to wszystko musi być idealnie?
Muszę przyznać, że w tym momencie sam na sobie się zawiodłem, ponieważ nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy a teraz popłynąłem na grubo i nie wiem co robić - czy pchać się w to dalej czy mam się pogodzić i odpuścić.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 23 października 2023, 17:34

Czasami mam wielką nadzieję, że takie historie jak ta powyżej się nie wydarzyły - że tak naiwni ludzie nie istnieją. A jednak...

Naprawdę, ludzie uświadomcie sobie, że jedyna rzecz, która jest "za darmo" to ser w pułapce na myszy.
Pozostaje żałować, że oszukani NAJPIERW wpłacają pieniądze oszustom a dopiero POTEM czytają fora.

@enjoyek dostałeś drogą lekcję, pozostaje Ci tylko wyciągnięcie wniosków bo odzyskanie jakiejkolwiek części tej kasy graniczyć będzie z cudem.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: kemot80 » wtorek, 24 października 2023, 15:07

Spoiler:
enjoyek pisze: poniedziałek, 23 października 2023, 17:03 Cześć, piszę z pewną sprawą i potrzebuję się doradzić..
Początkiem zeszłego tygodnia po poznaniu się z pewną osobą na Whatsapp która przypadkowo do mnie napisała i potem zaczęliśmy rozmawiać podpytałem czym się zajmuje i napisała że ma jakiś swój sklep w Niemczech. Pisaliśmy kilka dni, dopiero po kilku dniach doszliśmy do tego, że oprócz sklepu inwestuje w krypto na smart kontrakcie. Zapytałem skąd to ma, czy się tego nie boi. Napisała, że jej wujek jest analitykiem finansowym na Wall Street i że teraz jest świetny moment aby pójść w Blockchain Ethereum. Napisała, że wpłaciła na start 500,000 USDT i dostawała z tego niezłą kasę.
Tak w ogóle to najpierw napisała do mnie z angielskiego numeru, czy jestem przewodnikiem po Polsce bo dostała numer od koleżanki. Potem podała swój niemiecki numer i tam pisaliśmy.
Napisała, że wystarczy 30$ żeby wejść, potem można dostać 88$, które zaczynają pracować.
I faktycznie tak było. Dostałem linka, którego wklepałem w Naboxie - plpcvd.top
Trzeba było za te 30$ zapłacić opłatę za wejście do smart kontraktu i dostałem 88$, które faktycznie przynosiły te 1-2$ dziennie.
Potem ta osoba zaproponowała, abym wpłacił więcej kasy, bo większe przychody będą. Byłem meeeeega sceptycznie do tego nastawiony, ponieważ nie ufałem nigdy takim rzeczom. Dostałem parę screenów i szczegółów i to wszystko wydawało się spoko.
Wpłaciłem 2000USDT. Po tej wpłacie na tym kontrakcie wyskoczyło mi info że dostałem airdropa - 10ETH, natomiast żeby otrzymać tę nagrodę musiałem mieć 8000USDT na koncie. Nie miałem takiej kasy. Część zorganizowałem, a 2000USDT ta osoba mi zaproponowała, że mi pożyczy.
Po ogarnięciu 8000USDT na wallet ballance dostałem 10ETH. Po 24 godzinach dopiero mogłem zlecić wypłatę tych środków, ponieważ wcześniej rano już robiłem inną wypłatę, dużo niższą, aby sprawdzić czy to wszystko działa - i te małe środki normalnie wpłynęły mi na Binance.
Kolejnego dnia zleciłem wypłatę tych środków. Ta osoba polecała mi żebym wypłacił tylko 10000USDT. Byłem przekonany, że chodzi jej o wypłatę z Naboxa na Binance, a nie o wypłatę z puli wydobywczej do portfela, dlatego zleciłem wypłatę wszystkich środków (23000USDT).
Wypłata ma status Under Review i napisałem wtedy do tej osoby co mam zrobić. Napisała, że zleciłem zbyt dużą wypłatę jak na tak nowe konto i że muszą mnie teraz zweryfikować. Powiedziała, żebym odezwał się do Customer Service. Tak też się stało, dostałem nr do customer service na telegram. Odezwałem się do nich. Napisali, że żeby dokonać weryfikacji i odblokować środki pula wydobywcza musi zweryfikować moje konto. Muszę wpłacić 30% wartości z tych 23000 USDT i wtedy nastąpi weryfikacja i będę mógł wypłacić wszystko.
Ogarnąłem te środki, o których oni pisali. I wpłaciłem te środki. Cały czas myślałem, że wpłacając kilka USDT więcej będzie lepiej, ponieważ lepiej żeby było więcej niż żeby brakło.
Wpłaciłem 5USDT więcej i dostałem informację, że moje konto nie może zostać zweryfikowane, ponieważ nie jest na koncie dokładnie taka kwota, jaką mi napisali, że wpłaciłem za dużo i pula wydobywcza zakończyła weryfikację nieudanie.
Teraz aby znowu dokonać poprawnej weryfikacji, muszę wpłacić kolejny raz tę 30%. W dalszym ciągu wszystkie środki są zamrożone. Mam czas do końca października.
Customer Service pisze że musi być idealna kwota, ponieważ ponownie nie przejdzie weryfikacji.
Co Wy o tym myślicie? Czy to jest scam? Ktoś brak udział w tym Smart kontrakcie?
Nie mam pojęcia co robić. Nie chce popłynąć jeszcze bardziej, ale jednocześnie szkoda mi tego wszystkiego co już zostało wpłacone.
Dużo czytałem ostatnio o tym wszystkim i w sumie jestem zdeterminowany by to zrobić, natomiast ciągle się waham i proszę Was o opinie w tej sprawie.
Czy tego typu weryfikacje są normalne? Czy tak się robi? Że pula wydobywcza musi dokonać weryfikacji? Jeśli tak, to czy faktycznie to wszystko musi być idealnie?
Muszę przyznać, że w tym momencie sam na sobie się zawiodłem, ponieważ nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy a teraz popłynąłem na grubo i nie wiem co robić - czy pchać się w to dalej czy mam się pogodzić i odpuścić.
a nie udało siętrafić na ten wątek?
viewtopic.php?f=129&t=37545

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 24 października 2023, 15:17

enjoyek pisze: poniedziałek, 23 października 2023, 17:03ponieważ nie ufałem nigdy takim rzeczom.
Zobaczyłeś cycki i screeny spreparowane i nagle zaufałeś?

Ja się zastanawiam czy te historie są prawdziwe czy to jakieś legendy miejskie, bo ciągle ten sam schemat :?
enjoyek pisze: poniedziałek, 23 października 2023, 17:03plpcvd.top

No bardzo wiarygodny adres :roll:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na zagrożenia !!!

Postautor: nrth » środa, 25 października 2023, 22:10

Mam nadzieję że to prawda. Za głupotę się płaci

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości