Koparka Asics

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka Asics

Postautor: aktimel » wtorek, 5 listopada 2013, 12:07

Witam.
Jestem nowy w temacie bitcoinów dowiedziałem się o tym w kwietniu tego roku i w końcu doszedłem do wniosku że chcę w to zainwestować.
jaka waszym zdaniem koparkę najlepiej wybrać zastanawiam się pomiędzy koparką Sierra od hash fast, a terra miner od cointerra, z tego co wyczytałem to ta pierwsza firma już jakieś koparki sprzedała działają i wszystko jest ok, druga rozpoczyna wysyłkę pre-orderów dopiero w styczniu.
Co wybrali byście na moim miejscu i czy podłączenie takiej koparki i jej bierząca obsługa są bardzo trudne ?
z góry dziękuję za pomoc

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Koparka Asics

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 5 listopada 2013, 12:18

Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Re: Koparka Asics

Postautor: gorlik » wtorek, 5 listopada 2013, 12:19

Wielu doświadczonych górników sprzedaje sprzęt gdy na horyzoncie nie widać perspektywy zwrotu inwestycji. Jest to swoista ruletka. Osobiście preferuję handel BTC i czerpanie z tego zysków niż inwestycja w sprzęt który być może nie osiągnie ROI. Polecam lekturę forum oraz przycisk szukaj. Wiele tematów podobnych do Twojego zostało poruszanych. Inwestycja w sprzęt po aktualnych cenach i przy aktualnej wydajności się nigdy nie zwróci. Każdy podejmuje decyzję samodzielnie określając ryzyko inwestycji i czas zwrotu jaki oczekuje.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości