Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: skolopendra » piątek, 11 listopada 2022, 00:02

Cześć Wszystkim,

o BTC dowiedziałem się w roku 2010 siedząc na znanym chyba wszystkim dinozaurom forum peb.pl. W tamtym czasie poszukując informacji na temat tej nowinki (zaglądając również tutaj) czułem, że może być to wielki przełom. Niestety nie zrobiłem wtedy żadnych poważniejszych kroków w tym kierunku oprócz wykopania ok. 0.5 BTC (oczywiście seed po latach nie odnalazłem, klasyka gatunku :lol: ). Później nadszedł czas studiów, pracy zawodowej. I tak oto po latach jestem z powrotem.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: damiozii » czwartek, 22 grudnia 2022, 12:12

szukam rozwiązania problemu i was znalazłem

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0

Postautor: gkucmierz » wtorek, 13 czerwca 2023, 02:43

skolopendra pisze: piątek, 11 listopada 2022, 00:02 Cześć Wszystkim,

o BTC dowiedziałem się w roku 2010 siedząc na znanym chyba wszystkim dinozaurom forum peb.pl. W tamtym czasie poszukując informacji na temat tej nowinki (zaglądając również tutaj) czułem, że może być to wielki przełom. Niestety nie zrobiłem wtedy żadnych poważniejszych kroków w tym kierunku oprócz wykopania ok. 0.5 BTC (oczywiście seed po latach nie odnalazłem, klasyka gatunku :lol: ). Później nadszedł czas studiów, pracy zawodowej. I tak oto po latach jestem z powrotem.
Naprawiłeś swój błąd?
1grzes2zcfyRHcmXDLwnXiEuYBH7eqNVh
BTC Average | Web Tools | Crypto Links

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0

Postautor: baranzii » wtorek, 13 czerwca 2023, 10:45

Hello world!

Nazywam się Patryk, mój pierwszy styk z terminem 'kryptowaluta' miałem w okolicach 2011-2012. Dla starszych fanów gier via www. był taki tytuł - erepublik. Gra "ekonomiczna" w przeglądarce. Któregoś dnia wyskoczyło mi powiadomienie o evencie. Trzeba było się gdzieś zarejestrować (bodajże w XTB) i w zamian otrzymywało się 0,1 (lub 0,01) BTC. Siłą rzeczy zacząłem zgłębiać temat tej kryptowaluty. Wówczas jednak wydawało mi się to zbyt enigmatyczne, podejrzane, niezrozumiałe i temat porzuciłem aż do 2017 roku kiedy to zacząłem poważniej podchodzić do tematu dywersyfikacji kapitału, inwestycji etc. Obecnie do tego światka podchodzę z wielkim zainteresowaniem - raczej jarają mnie projekty idące za technologią blockchain niż spekulacje, giełdy etc. Seed do moich pierwszych BTC na XTB oczywiście przepadł bezpowrotnie :lol:

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: michal456 » środa, 20 grudnia 2023, 13:02

mój znajomy, ktory jest juz bardziej w temacie, zaczal mi opowiadac o potencjale, jaki niesie za sobą bitcoin. wytlumaczyl mi to i owo, ale to wcale nie jest taki fatwy temat. polecil mi wlasnie to forum i przyznam, ze jak sobie czytam, tym więcej rozumiem. ale zanim sam zaczne się w to bawic tak jak mój kumpel, to mysle ze minie jeszcze chwila :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wisnia6 » poniedziałek, 22 stycznia 2024, 18:26

Moja historia jest na miarę dobrego dreszczowca. Kumpel powiedział mi o Bitcoinie w lutym 2013r. Był to okres pierwszej bańki, o czym wtedy oczywiście nie miałem pojęcia. Widząc jak , z dnia na dzień BTC rośnie w kosmicznym tempie, zacząłem go skupować za kredyt na budowę poddasza. Oczywiście gdy na Bitcurex przy pęknięciu bańki padły serwery zostałem z 30% kapitału bo budowę trzeba było rozpocząć. Pamiętam, że wtedy musiałem sprzedać auto, żeby dokończyć budowę. Przez te 10 lat jeszcze wiele razy przepuściłem Bitcoiny, jednak nigdy więcej nie były to środki potrzebne na życie lub zapożyczone.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: zabkazabka » piątek, 2 lutego 2024, 10:52

Cześć,

O kryptowalutach dowiedziałem się od kolegi który inwestuje już kilka lat. Mówił że sporo na tym zarobił ale mnie zaciekawiła bardziej ta technologia :)

Wróć do „Bitcoin”