Satsback V2 - polacy potrafią w Bitcoina

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: VooCash » sobota, 15 stycznia 2022, 01:03

Satsback - polski projekt który oferuje cashback za zakupy online, z tym że otrzymujemy satoshi zamiast fiatów. Prosta zasada:
1. Robisz zakupy online (allegro, mediamarkt, pyszne.pl itd itd) poprzez Satsback
2. Dostajesz satoshi na swoje konto satsback.
3. Wypłaty są na Lightning Network

Zero opłat, zero haczyków, zero problemów. Czyste bitcoiny (satoshi).
Odpowiedzi na pytania znajdziecie w dziale FAQ.

Będzie miło za skorzystanie z linka poniżej, a jeśli nie to wystarczy wejść na satsback.com bo naprawdę warto :)

https://satsback.com/register/R2gAxaVAw9PzrwmO

https://bitcoinmagazine.com/business/bi ... 2-launches
Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 stycznia 2022, 20:10 przez VooCash, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: VooCash » wtorek, 18 stycznia 2022, 00:18

Polecanko :)

Obrazek

Dyskutant
Reputacja: 350
Reputacja postu: 
0

Postautor: garlonicon » wtorek, 18 stycznia 2022, 07:29

Zero opłat, zero haczyków, zero problemów.
Korzystałem kiedyś ze starszej wersji i o ile na początku było w porządku, o tyle później się tylko męczyłem: a bo to wtyczka od przeglądarki nie działa, a bo trzeba ręcznie szukać szczegółów płatności i je wpisywać, a bo to kwota za mała (lub za późno zgłoszona) i się coś nie nalicza, i tak dalej. Coś tam działało, bo trochę wpłat się udało dostać, ale przez długi czas nie działało nic i mnie to trochę zniechęciło. Czy nowsza wersja jest lepsza od tego, na co trafiłem poprzednim razem? W sumie mógłbym to nieco potestować, ale jak ostatnio patrzyłem na regulamin, to trzeba było dość wysokie kwoty wykręcić, aby dostać cokolwiek, więc nie wiem, czy się w to łapię.

Edit:
6. The Satsback.com Service
...
6.5. The maximum Satsback Reward paid out on a one-off basis may amount to the equivalent of EUR 500.
6.6. The maximum amount that the User may receive on a one-off basis as the Satsback Reward during a single transaction is the amount of bitcoin equivalent to EUR 500.
Kiedyś widziałem zapis o kwocie minimalnej. Czy takowa istnieje w obecnym systemie? Jeśli tak, to ile wynosi? Bo rozumiem, że to, co znalazłem, dotyczy kwoty maksymalnej.

Aktualizacja: przetestowałem i opłata jest już oczekująca, może faktycznie sytuacja się poprawiła. Dodatkowo widać nawiązywane połączenia ze stronami, a wtyczka pokazuje po wejściu, że w danym sklepie może zostać użyta. Pierwsze wrażenia są pozytywne, potestuję to nieco i w najbliższych dniach opiszę, co z tego wyszło.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: VooCash » wtorek, 25 stycznia 2022, 14:13

garlonicon pisze: wtorek, 18 stycznia 2022, 07:29
bo to wtyczka od przeglądarki nie działa, a bo trzeba ręcznie szukać szczegółów płatności i je wpisywać
Wygląda na to że wersja V2 jest o wiele lepsza, nie mam żadnych problemów ani ze stronką ani rozsrzerzeniem do przelgądarki (ostatnio zmienili Stakker na ich natywną Satsback) Wszystko śmiga jak należy.
Obrazek

ale jak ostatnio patrzyłem na regulamin, to trzeba było dość wysokie kwoty wykręcić, aby dostać cokolwiek
Wartość zamówienia w sklepie online nie ma znaczenia. Zamawiałem pizze i wszystko jest git.
Obrazek

Kiedyś widziałem zapis o kwocie minimalnej. Czy takowa istnieje w obecnym systemie? Jeśli tak, to ile wynosi? Bo rozumiem, że to, co znalazłem, dotyczy kwoty maksymalnej.
Nie wiem nic o wypłatach minimalnych, wypłaciłem ostatnio kilkaset satoshi bez żadnych problemów.
Obrazek

Dyskutant
Reputacja: 350
Reputacja postu: 
0

Postautor: garlonicon » wtorek, 25 stycznia 2022, 15:27

Pierwsze wrażenia są pozytywne, potestuję to nieco i w najbliższych dniach opiszę, co z tego wyszło.
Obecnie wszystkie wypłaty są w stanie "Pending", zakładam, że za parę dni będę mógł to wypłacić. Póki co wygląda to lepiej niż poprzednim razem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: VooCash » wtorek, 25 stycznia 2022, 17:41

garlonicon pisze:
Pierwsze wrażenia są pozytywne, potestuję to nieco i w najbliższych dniach opiszę, co z tego wyszło.
Obecnie wszystkie wypłaty są w stanie "Pending", zakładam, że za parę dni będę mógł to wypłacić. Póki co wygląda to lepiej niż poprzednim razem.

Tak, pending moze potrwac 1 dzien, albo kilka dni albo nawet dluzej. Zalezy wszystko od sklepu, jak szybko dadza feedback do satsback. Gdzie mi mignelo na telegramie ze moze to trwac dosyc dlugo czasami. Na moje zakupy jedzeniowe w sumie z reguly 1-2dni i juz zatwierdzone.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
W FAQ napisali:
How long do I have to wait to receive my satsback?
You should see your transaction in the history tab of your account within 48 hours after you've paid for your order. Its status will be pending until the seller approves it. Transactions typically get approved within 90 days. It depends on the store you are shopping in. The seller needs time to verify your order and ensure that it has not been returned. Once approved, your sats will transfer to your available balance, which you can payout to your wallet. There is no minimum amount of sats that you need to earn before withdrawing.
Wiéc chyba to jedyna rzecz która moglaby byc lepiej ogarnieta, a po za tym nie ma sie do czego przyczepic :)

Wróć do „Bitcoin”