Bitcoin przesłany na portfel blockchain pojawia się w historii ale nie ma go w dostępnych funduszach

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin przesłany na portfel blockchain pojawia się w historii ale nie ma go w dostępnych funduszach

Postautor: asapjuniorss » wtorek, 28 lipca 2020, 11:22

Cześć. Wczoraj zleciłem wysłanie dwóch transakcji, jednej malej drugiej większej na ten sam adres. Pierwsza przeszła bez problemu, potem druga pojawiła się na chwile na koncie i zniknęła. Widzę, że btc przeszło bo jest ono w historii i jest potwierdzone, ale nie mogę skorzystać ze środków. Co robić...
nr transkacji: 81e3f6bdd5df3cd78179c836bf975478ce64f65318e7b4236f816b4932e06594

Status: nie wydany

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin przesłany na portfel blockchain pojawia się w historii ale nie ma go w dostępnych funduszach

Postautor: adiqq » wtorek, 28 lipca 2020, 11:30

jaki portfel?
sprawdziłeś, czy sie numer konta(adres) nie zmienił na docelowym portfelu?
Spora część walletów zmienia adres docelowy po każdej transakcji....

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin przesłany na portfel blockchain pojawia się w historii ale nie ma go w dostępnych funduszach

Postautor: asapjuniorss » wtorek, 28 lipca 2020, 11:39

Portfel firmy blockchain. Aktualnie korzystam z telefonu i gdy wchodze w zakładke " aktywność " to pojawiają mi sie obydwie transakcje, obydwie zatwierdzone, jednak jedna jest już na koncie a druga nie. Wcześniej na ten sam adres co tydzień przychodziły transakcje i nie było żadnego problemu.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości