USDC coin problem

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

USDC coin problem

Postautor: Guzdziec » czwartek, 19 marca 2020, 20:46

Cześć,

Przez przypadek wymieniłem bitoina na USDC zamiast złotówek na bitbay i nie mogę go w żaden sposób wypłacić, wymienić.
Sprawdzałem kantory krypto ale tam nie ma możliwości wymiany USDC,
Szukałę w google odpowiedzi, ale nie ma nic sensownego, czy ktoś wie jak to wymienić na złotówki bądź na USD

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

USDC coin problem

Postautor: Pierniczek123 » czwartek, 19 marca 2020, 21:43

Witaj.

Na bitbayu jest para USDC/USD tylko 5 centów różnicy.
Tylko musisz policzyć co się bardziej opłaca czy wymienić na usd czy kupić btc i wymienić na pln.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

USDC coin problem

Postautor: domator » czwartek, 19 marca 2020, 21:59

@Guzdziec Ja ci moge wymienic jesli to jest jakas sensowna ilosc.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

USDC coin problem

Postautor: amneziahaze » piątek, 20 marca 2020, 05:19

Guzdziec pisze: czwartek, 19 marca 2020, 20:46Szukałę w google odpowiedzi, ale nie ma nic sensownego, czy ktoś wie jak to wymienić na złotówki bądź na USD
Jeżeli chodzi Ci o brak płynności na Bitbay par usdc/xxx po korzystnym kursie to przesyłasz usdc przykładowo na Poloniex podmieniasz na tańszego alta - np. LTC, którego spowrotem odsyłasz na Bitbay i zamieniasz na złotówki.

Albo łatwej to:
Pierniczek123 pisze: czwartek, 19 marca 2020, 21:43Na bitbayu jest para USDC/USD tylko 5 centów różnicy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: NibLandia

USDC coin problem

Postautor: januszzbych » piątek, 20 marca 2020, 06:24

Dla mnie to BTC stal sie wlasnie wielka manipulacja, co dziwne to wlasnie swiat crypto mial byc wolny, tez mialem tak na Krakenie w poniedzialek, nie mialem mozliwosci sprzedazy zakupionych bitcoinow, spcjalnie blokuja i manipuluja aby nie spadl do zera, wiec jak mi sie udalo sprzedac po pare dzisiatnych bitcoina co trwalo okolo 1,5 g. nie mam zamiaru juz stawiac na zadne crypto, teraz sytuacja o tyle bedzie dziwna przez nastepne tygodnie mysle aby nie upadl, bedzie wzarstalo, jak grube ryby pozbeda sie kasy to pozniej bedzie wielki spadek a reszta bedzie plakac ;) to jest moja opinia nie mowie za kazdy ma sie zgodzic ze mna. Pozdrawiam

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości