namecoin

Wygadany
Posty: 507
Rejestracja: 28 marca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: namecoin

Postautor: orka » niedziela, 26 czerwca 2011, 02:32

Żeby były widoczne trzeba zmodyfikować plik z dns w systemie, ponoć też są jakieś wtyczki do przeglądarek.
Na razie są domeny .bit ale później można zrobić i .pl, można będzie sklonować wszystkie domeny gdyż to są dwa różne systemy, nie obowiązują tutaj żadne regulacje, czyli będzie można sobie kupić domenę sejm.pl co w razie większej popularności sieci namecoin... no cóż :)
Adresy TORa też są obsługiwane, ale nie bawiłem się jeszcze tym ;)
Frodo pisze:chciałem wypróbować ale coś u mnie nie działa klient namecoin.Ściągnął bloki 70 MB, ale teraz cały czas "bitocin server starting" i nic
Czyli dobrze, wpisz "./namecoind help" to zobaczysz opcje.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 834
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: namecoin

Postautor: Frodo » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:09

orka pisze:Żeby były widoczne trzeba zmodyfikować plik z dns w systemie, ponoć też są jakieś wtyczki do przeglądarek.
Na razie są domeny .bit ale później można zrobić i .pl, można będzie sklonować wszystkie domeny gdyż to są dwa różne systemy, nie obowiązują tutaj żadne regulacje, czyli będzie można sobie kupić domenę sejm.pl co w razie większej popularności sieci namecoin... no cóż :)
Adresy TORa też są obsługiwane, ale nie bawiłem się jeszcze tym ;)
Czyli inflacja systemów DNS
orka pisze:
Frodo pisze:chciałem wypróbować ale coś u mnie nie działa klient namecoin.Ściągnął bloki 70 MB, ale teraz cały czas "bitocin server starting" i nic
Czyli dobrze, wpisz "./namecoind help" to zobaczysz opcje.
Nie działało, teraz z oficjalnej strony ściągnąłem dla Linuxa, nie mam żadnego komunikatu i ściąga mi bloki

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 834
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: namecoin

Postautor: Frodo » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:59

Ciekawe że http://register.dot-bit.org/ koszt domeny jest w BTC a nie w namecoinach, i jest drogo
Pojawienie się namecoina powoduje inflację, docelowo będzie 42 miliony monet zamiast 21 które będzie musiał wchłonąć rynek.

Wygadany
Posty: 612
Rejestracja: 11 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: namecoin

Postautor: pixi » czwartek, 21 lipca 2011, 10:18

Wlasnie instalowalem portfel NMC ,ale zupelnie tego nie czuje http://dot-bit.org/InstallAndConfigureNamecoin
w pkt.4 rpc user i pasword wpisuje co chce?
zrobilem wszystko do pkt.7 wlacznie i napisalo mi jakis adres,to jest moj adres do wplacania nmc? :P
jak tam moge sprawdzic swoj obecny adres do wplat?

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości