SniFF

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SniFF

Postautor: lenny » niedziela, 9 czerwca 2013, 05:38

Karta użytkownika SniFF: http://forum.bitcoin.pl/member3274.html

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: blasei » niedziela, 9 czerwca 2013, 09:25

Zakupiłem koparkę od użytkownika SniFF z ogłoszenia: http://forum.bitcoin.pl/sprzedam-koparke-t7521.html. Po otrzymaniu przesyłki stwierdziłem brak 2 szt riserów oraz co ważniejsze gwarancji. Poinformowałem o tym fakcie sprzedającego. W odpowiedzi otrzymałem zapewnienie, że druga paczka już została do mnie wysłana. Było to 4 czerwca, więc już powinna u mnie być, niestety nic nie dotarło.
Druga sprawa to modyfikacja metalowych obudów kart: jedna jest wygięta, druga odłamana co skutkuje unieważnieniem gwarancji. O tym fakcie nie zostałem poinformowany przed zakupem.

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: levistobi1 » niedziela, 9 czerwca 2013, 09:31

Zamówiłem u kolesia vtx 7870 xt wto 14 maj 2013 21:57:47
Karta miała być nie używana, hmm może i nie była ( folia bąbelkowa była zaklejona zwykłą taśmą ) nie mam pojęcia jak wygląda zapakowana fabrycznie. Gwarancja.. czekam na nią od kiedy odebrałem przesyłke ,no cóż pan zapomniał włożyć zdarza się. Po moich telefonach wysłał pocztą ,ale niestety list zaginął echh pech. To może email od kilku dni miał wysłać ale nie miał widocznie czasu. Dziś dzwonie sniff siedzi przy komputerze (godz 17:00) mówi że za chwilke wyśle ma fakture, jest niedziela mail nie dotarł. Nie odbiera telefonów.
Karta sprawna kopie już tydzień to tylko jedyny plus

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: Radzio1234 » niedziela, 9 czerwca 2013, 14:19

Ja poprosiłem o wysyłkę używanej Club3D 7870XT, którą sprzedający miał wysłać najpierw 24 maja, później 3 czerwca, a na końcu stwierdził, że nie wyśle, bo jest za granicą i nie ma jej kto wysłać, lecz pozostałe rzeczy, które oferuje na sprzedaż, są w lokalizacjach, z których ma możliwość wysyłki.

Nie chcę siać zamętu, ale sprawa wygląda trochę dziwnie i być może sprzedający na prawdę znalazł się w tak niefortunnym zbiegu okoliczności albo niestety coś kręci, tylko nie wiadomo w sumie jaki w tym cel. Mnie raczej nie oszukał, bo nie ma z tego żadnych korzyści, ale kto wie.

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: levistobi1 » niedziela, 9 czerwca 2013, 15:57

Mi dzis napisał sms że jutro na bank wyśle gwarancje bo ma ją w pracy. A z tego co wiem pracuje w pl. hyba nawet wiem gdzie, poczekam do jutra.....

Rozmowny
Posty: 135
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: SniFF » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:36

blasei pisze:Zakupiłem koparkę od użytkownika SniFF z ogłoszenia: http://forum.bitcoin.pl/sprzedam-koparke-t7521.html. Po otrzymaniu przesyłki stwierdziłem brak 2 szt riserów oraz co ważniejsze gwarancji. Poinformowałem o tym fakcie sprzedającego. W odpowiedzi otrzymałem zapewnienie, że druga paczka już została do mnie wysłana. Było to 4 czerwca, więc już powinna u mnie być, niestety nic nie dotarło.
Druga sprawa to modyfikacja metalowych obudów kart: jedna jest wygięta, druga odłamana co skutkuje unieważnieniem gwarancji. O tym fakcie nie zostałem poinformowany przed zakupem.
Sprzedaży podlegała koparka o określonych parametrach złożona w określony sposób nie pojedyncza część, poproszę o adres email dostarczę brakującą fv, risery zostały wysłane nie paczką lecz listem a to może iść kilka dni. Proszę o sprawdzenie u producenta informacjo o gwarancji, kartę można wysłać bez metalowej obudowy i gwarancja jest honorowana gdybym tego nie sprawdził to nie ruszyłbym karty.
Jeśli już piszemy w taki sposób to należy też zaznaczyć że karty nie zostały pozbawione obudowy "bo tak" - zostało to zrobione dla polepszenia chłodzenia co wyraźnie działa i widać że karta dzięki temu jest dużo lepiej chłodzona.
Po otrzymaniu koparki otrzymałem też od użytkownika informacje że wszystko ok dlatego dziwie się że teraz coś nie pasuje.

Rozmowny
Posty: 135
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: SniFF » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:38

levistobi1 pisze:Zamówiłem u kolesia vtx 7870 xt wto 14 maj 2013 21:57:47
Karta miała być nie używana, hmm może i nie była ( folia bąbelkowa była zaklejona zwykłą taśmą ) nie mam pojęcia jak wygląda zapakowana fabrycznie. Gwarancja.. czekam na nią od kiedy odebrałem przesyłke ,no cóż pan zapomniał włożyć zdarza się. Po moich telefonach wysłał pocztą ,ale niestety list zaginął echh pech. To może email od kilku dni miał wysłać ale nie miał widocznie czasu. Dziś dzwonie sniff siedzi przy komputerze (godz 17:00) mówi że za chwilke wyśle ma fakture, jest niedziela mail nie dotarł. Nie odbiera telefonów.
Karta sprawna kopie już tydzień to tylko jedyny plus
Gwarancja na mailu, karta zapakowana tak jak ją otrzymałem od dostawcy więc oryginalnie.
"Karta sprawna kopie już tydzień to tylko jedyny plus" -> to chyba zasadnicza sprawa? Działa i jest wszystko ok więc nie wiem w czym problem? Doradzałem też jak montować, kopać itp. Nie widzę w tej sytuacji żadnego problemu.

Rozmowny
Posty: 135
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: SniFF » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:42

Radzio1234 pisze:Ja poprosiłem o wysyłkę używanej Club3D 7870XT, którą sprzedający miał wysłać najpierw 24 maja, później 3 czerwca, a na końcu stwierdził, że nie wyśle, bo jest za granicą i nie ma jej kto wysłać, lecz pozostałe rzeczy, które oferuje na sprzedaż, są w lokalizacjach, z których ma możliwość wysyłki.

Nie chcę siać zamętu, ale sprawa wygląda trochę dziwnie i być może sprzedający na prawdę znalazł się w tak niefortunnym zbiegu okoliczności albo niestety coś kręci, tylko nie wiadomo w sumie jaki w tym cel. Mnie raczej nie oszukał, bo nie ma z tego żadnych korzyści, ale kto wie.
"Mnie raczej nie oszukał" ani Ciebie ani nikogo innego, każdy dostał swój sprzęt tak jak obiecałem na drugi dzień.
Faktycznie zabrakło papierów co już nadrobiłem, generalnie jestem ostatnio w bardzo dużych rozjazdach i oczywiscie pracuje w pl, prowadzę wlasną firmę jednak miałem zagraniczny wyjazd i nie byłem w stanie wywiązać się akurat z umowy z Tobą. Myślę że już to wyjaśniliśmy a dokumenty dostarczyłem pozostałym, czekam tylko aż dotrą Risery i będzie temat zakończony.

Jeśli ktoś pomyślałem że mogłem oszukać, zrobić coś nie tak - PRZEPRASZAM. Wydaje mi się że najważniejsze ze każdy dostał sprawny i działający sprzęt a reszta jest zawsze do nadrobienia.

Rozmowny
Posty: 135
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: SniFF » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:44

Jeszcze jedno każdy kupujący ma mój adres domowy, telefon, maila, zapraszam do kontaktu.
Jeszcze raz podkreślam - są to drobne sprawy, sprzęty dotarły, reszta też.

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: levistobi1 » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 20:00

Dostałem email z gwarancją. Przepraszam i zwracam honor.
Pan sniff bardzo zalatany zdarza się.

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: blasei » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 21:46

Ja również otrzymałem fakturę na sprzęt. Teraz tylko czekam na risery. Co do modyfikacji - mam nadzieję, że nie będę musiał skorzystać z gwarancji.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: Radzio1234 » wtorek, 11 czerwca 2013, 22:07

W takim razie również bardzo przepraszam za podejrzenie, ale rzeczywiście czasem może zdarzyć się i taka sytuacja. Dziękuję za wyjaśnienie i jeszcze raz przepraszam, że nie do końca wierzyłem.

Co do gwarancji to czy Club3D czasem jako jedyny nie zakłada plomb na śrubki? Bo mam Vertexa i PowerColora z którego można zdjąć obudowę, a na Club3D mam plombę. Jeśli nie ma ona wpływu na gwarancję to byłoby wspaniale.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: lenny » środa, 12 czerwca 2013, 00:11

@blasei, levistobi1, Radzio1234:

Rozumiem, że wasze transakcje już 100% zakończone i jesteście zadowoleni z zakupów? Proszę uprzejmie o ostateczne potwierdzenie.
Czy ktoś jeszcze dokonywał transakcji z użytkownikiem SniFF?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: Radzio1234 » środa, 12 czerwca 2013, 16:12

Transakcja nie doszła do skutku, lecz kupujący wyjaśnił całą sprawę w prywatnych wiadomościach. Nie mam już żadnych zastrzeżeń.

Rozmowny
Posty: 135
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: SniFF » środa, 12 czerwca 2013, 18:42

lenny pisze:@blasei, levistobi1, Radzio1234:

Rozumiem, że wasze transakcje już 100% zakończone i jesteście zadowoleni z zakupów? Proszę uprzejmie o ostateczne potwierdzenie.
Czy ktoś jeszcze dokonywał transakcji z użytkownikiem SniFF?
Użytkownik blasei czeka na paczkę z Riserami, dziś wezwałem kuriera, bo paczka wysłana pocztą nie doszła, jutro odbiera paczkę numer podaje publicznie - KJ2305237774 na kurjerzy.
Do mnie wracają powoli wszystkie wysłane pocztą polską w ostatnim czasie przesyłki. Będę to reklamował.
W przypadku reszty nie widzę powodów do problemów, każdy dostał to co chciał.

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: levistobi1 » środa, 12 czerwca 2013, 22:49

Pozytyw

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: blasei » piątek, 14 czerwca 2013, 23:02

Dziś dotarły do mnie risery, jako gratis otrzymałem dwa wentylatory. Mimo komplikacji pozytyw.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: SniFF

Postautor: lenny » sobota, 15 czerwca 2013, 02:28

A więc wszystko się wyjaśniło, cieszy mnie to. Na forum trzeba nam tylko uczciwych ludzi.

Pozdrawiam
Lenny

Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości