Jakie karty graficzne i płyta główna do koparki do 5-7tysiecy

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie karty graficzne i płyta główna do koparki do 5-7tysiecy

Postautor: Szef901 » niedziela, 18 lipca 2021, 00:58

Witam Panów ;) mam kilka pytań chciałem sobie zbudować koparkę mam okazję kupić 4 karty asusa rtx570 4gb ale z tego co wyczytałem są problemy z kopaniem eth na nich jaki model kart polecacie do kopania w rozsądnych pieniążkach wydajności do ceny i do tego płytę główną jaką kupić mam na dzień dzisiejszy na to max 10 tysięcy ale preferował bym wydać 7^^ I ile mocy obliczeniowej da setup;) dziękuję i pozdrawiam

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie karty graficzne i płyta główna do koparki do 5-7tysiecy

Postautor: Bult » niedziela, 18 lipca 2021, 23:16

Na twoim miejscu przeczytał bym najpierw kilka wątków... Wszystko masz opisane dla czego karty 4 GB nie kopią już ETH itd...
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 111
Rejestracja: 8 czerwca 2020
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie karty graficzne i płyta główna do koparki do 5-7tysiecy

Postautor: GameBoy » poniedziałek, 19 lipca 2021, 14:44

@Szef901
Szczerze wolałbym wydać te pieniądze bezpośrednio na krypto którą chciałbym kopać (oczywiście też w odpowiednim momencie). IMO biznes koparkowy jest dla ludzi którzy mają dostęp do tańszego prądu, sprzętu + najlepiej jakieś dobrze chłodzone pomieszczenie/a.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie karty graficzne i płyta główna do koparki do 5-7tysiecy

Postautor: MichalRS » niedziela, 21 listopada 2021, 17:19

Witam , poskładałem koparkę na płycie Asus Prime B365-Plus do tego karty RX 6600 XT .
Koparka odpaliła ale niestety nie kopią wszystkie karty i sama się restartuje , czy ktoś zna ustawienia Biosu ? bo wydaje mi się ze tutaj jest błąd .
Proszę o pomoc.

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości