Prędkość łącza a kopanie

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prędkość łącza a kopanie

Postautor: truten » czwartek, 27 lutego 2020, 14:44

Witam, zwracam się do wszystkich kopiących i obeznanych z tematem. Jaka powinna być minimalna/przyzwoita jakość łącza do kopania pomniejszych krypto (shitcoinow) jak np byecoin, dogecoin itp. Czy ma ktos jakies wykresy ew empiryczne informacje odnośnie tego? Czy np jakbym swoją nadwyżkę prądową z paneli foto wykorzystał na kopanie (co jest sprytnym sposobem na ominięcie zakazu sprzedaży prądu) to jaki internet minimalnie musiałbym mieć. Zastrzegam że nie ma możliwości podłaczenia "zwykłych dostawcow" czyli po linii tel świałowodzie, wiec zostaje tylko i wyłacznie internet mobilny z dongla. Jakie są wiec wymagania dla koparek jesli chodzi o predkosc łącza? - Nie nie chodzi o kopanie w domu a powiedzmy że na działce ogrodowej gdzie "odbieram" prąd z paneli wytworzony gdzie indziej, a gdzie nic inngo poza netem mobilnym nie pójdzie.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14356
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2645
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Prędkość łącza a kopanie

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 27 lutego 2020, 15:50

Jeżeli łącze jest stabilne a pingi nie są po 1000ms to będzie banglać na mobilce.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prędkość łącza a kopanie

Postautor: czester1994 » piątek, 1 maja 2020, 20:51

Może to komuś pomoże. Ja aktualnie korzystam z Aero2 z pakietu 3gb za 5zł (nieograniczona prędkość). Internet udostępniał z tableta i jest wszystko ok. Koparka chodzi prawie miesiąc bez żadnych błędów jeśli chodzi o połączenie. Tylko że ja mieszkam w mieście i nie wiem jak to będzie działać w mniejszych miejscowościach. W koparce mam kartę wifi pod pci-e

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości