RX 580 17mh/s

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RX 580 17mh/s

Postautor: sivven1 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:38

Witam zainwestowałem w 4 szt. ASUS Radeon RX 580 Dual OC 4GB. Podłączyłem jednego do swojego komputera aby sprawdzić jak to wszystko działa jak wgrać biosa itp. Udało mi się po wgraniu biosa i zainstalowaniu sterowników osiągnąć moc obliczeniowa 25mh/s (po podkreceniu w afterburnerze 29mh/s) wiec postanowiłem zrobić to samo na swojej koparce podpoiłem jedna kartę te same sterowniki ten sam bios elegancko znowu osiągnąłem 25mhs(po podkręceniu 29mh/s) elegancko stwierdziłem ze jak już takie osiągi fajne są to trzeba kolejne karty podpiąć kupiłem drugi zasilacz ponieważ mój miał wejście tylko na jedną , podpoiłem 2 kolejne karty pod drugi zasilacz uruchomiłem wszystko ładnie pięknie biosy pozmieniałem w wszystkich kartach sterowniki zainstalowałem wszystkie ustawienia te sam co poprzednio (w koparce i w komputerze ) leczy gdy odpaliłem kopanie to karty pokazywały 17mh/s ma ktoś może pomysł dlaczego tak się stało (dodam jeszcze ze tak jak poprzednio na afterburnerze umiałem kręcić corevoltage mV tak po podpięciu 3 nie mam takiej opcji )
tutaj zdjęcie i screeny
-jak podpięte są te karty
-jak kopia 3
-jak jedna
z góry dziękuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RX 580 17mh/s

Postautor: sivven1 » wtorek, 27 lutego 2018, 18:41

Poradziłem sobie jak by ktoś miał podobny problem wypiołem dwie karty zostawiłem jedna hdmi podpiłem pod kartę lecz dalej pokazywało 17 mh/s na jednej, przeinstalowałem windowsa zainstalowałem sterowniki i tu już elegancko 25mh/s podłączyłem kolejne dwie wszystkie ślicznie 25/mhs podkręciłem w afterburnerze wszystkie 28.5/29 mh/s przy temperaturze 69/70C

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RX 580 17mh/s

Postautor: Czarnymwkp » wtorek, 17 kwietnia 2018, 17:37

Witam. Ja mam inny problem. Mianowicie mam koparke na 11 rx 580 8gb msi na Samsungach. zmieniłem bios na 2 z nich i obie pracują stabilnie (30 mhs na karte ).. gdy zacząłem zmieniać go na pozostałych ( te same karty , ta sama pamięć ) wydobycie na 3 , 4, 5 itd. zmalało do 24 i szło w dół... do 12 mhs... Szukałem wszędzie i nie wiem co robić. Sterowniki najnowsze , zmienione na computa. Proszę o pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

RX 580 17mh/s

Postautor: adam1226 » środa, 18 kwietnia 2018, 00:15

problem z napieciem/taktowaniem przy tym zmienionym biosie... nic wiecej "z fusow nie wywroze" :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 6 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

RX 580 17mh/s

Postautor: bars33 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:48

Czarnymwkp pisze:Witam. Ja mam inny problem. Mianowicie mam koparke na 11 rx 580 8gb msi na Samsungach. zmieniłem bios na 2 z nich i obie pracują stabilnie (30 mhs na karte ).. gdy zacząłem zmieniać go na pozostałych ( te same karty , ta sama pamięć ) wydobycie na 3 , 4, 5 itd. zmalało do 24 i szło w dół... do 12 mhs... Szukałem wszędzie i nie wiem co robić. Sterowniki najnowsze , zmienione na computa. Proszę o pomoc.
Na tych kartach na których są spadki musisz zmniejszyć taktowanie pamięci. Jeżeli masz 2100 Mhz daj na 2000 Mhz.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RX 580 17mh/s

Postautor: Czarnymwkp » wtorek, 24 kwietnia 2018, 22:10

Dzieki za pomoc... próbowałem wszystkiego... i co dziwne okazało sie że po zmianie listwy wszystko działa bez spadków... bardzo mnie to zadziwiło no ale teraz dziala idealnie... stabilne 30 mhs na wszatkoch kartach:)

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości