zawieszajaca sie koparka asus z270p

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zawieszajaca sie koparka asus z270p

Postautor: tomek146 » niedziela, 4 lutego 2018, 19:57

Witam, jak w temacie, mam problem z zawieszajaca sie koparka.
koparka na kartach 1x r9 280x, 4x r9 280 i 2x hd 7950,
plyta asus z270p
procesor pentium 7 gen
4gb ram
dysk to pendrive 16 gb na ktorym jest postawiony simplemining

zasilacz 700wat zasila plyte+ karte graficzna wpieta w pci16x
1000wat serwerowy zasila 4 szt kart i 4 risery molex
800wat serwerowy zasila 2 szt hd 7950 i 2 szt riser na pcie
Kopie na programie simplemining.net, kopałem na 6 gpu bylo wszystko ok, koparka bez zadnych restartow chodzila cale tygodnie czy miesiace,
dokupilem kolejna karte (7szt) i pojawily sie problemy, program sie odpala i kopie jakies 10-15 minut po czym zawiecha systemu, pomaga reset fizyczny zasilania, bios najnowszy, wszystko w biosie dobrez ustawione, pcie na gen1, oczywicie adobe 4g enabel,
na poczatku myslalem ze kupiłem wadliwa karte, jednak podmiana na ktora kolwiek powoduje ze koparka na 6 kartach smiga super, problem pojawia sie po wpieciu 7 karty w obojetnie ktory riser,
log programu nic nie pokazuje bledngo, kopanie normalnie leci po czym nagle sie zawiesza wszystko, zadnych error itp,
juz mialem ochote wszystkie risery wymienic(bo jak zauwazyliscie nie sa takie same) ale koparka dziala poprawnie na 6 kartach nawet gdy risery sa mieszane
Prosze o pomoc:)
PS nie pytamy o oplacalnosc koparki ;p koparka stoi w serwerze w firmie , wiec tak oplaca sie ;D

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości