Pomaganie jest darmowe... pomysł

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomaganie jest darmowe... pomysł

Postautor: zawial21 » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:53

Wpadł mi do głowy taki pomysł i proszę ludzi doświadczonych o zbicie mnie z tropu jeśli jest on głupi :) Generalnie szukam ludzi do pomocy, mogloby to działać na zasadzie 10 % zysku od całości co było by jasno powiedziane. Powiedzmy coś jak WOŚP XI wieku. Proszę o jakieś komentarze. Wydaje mi się iż technicznie nie jest to trudne do zrobienia. Nie brakuje tu na forum ludzi ktorzy zjedli zęby na Crypto i maja szeroką wiedze. Skoro w Krypto jest potencjał i góra kasy dlaczego nie pomoc innym ? tym bardziej ze co to nas kosztuje nic...

Wiec tak:
Świat ogarnął szał kryptowalut
https://coinmarketcap.com/ ----> ta strona pokazuje ze dziennie jest Market Cap: $481 060 078 059 ( czterysta osiemdziesiąt miliardów - nasza całą giełda papierów wartościowych w Polsce to 80 MLN Dolarów dziennie. Tyle kasy ludzie inwestują w Crypto. Na giełdę w Ameryce wszedł BitCoin do obrotu tak samo jak akcje appla, Microsoftu itp...waluta która nie istnieje, która może zniknąć gdy tylko ktoś wyłączy Internet a ludzie maja w tej walucie miliardy dolarów.
Wiec nie da się zaprzeczyć ze świat ogarnął szał nawet jeśli w PL jest to mało popularne i mało kto się tym interesuje.
Ale zmierzam do senna sprawy...
system działania tworzenia kryptowalut jest prosty. Aby stworzyć kryptowalute potrzebna jest moc obliczeniowa czyli albo procesory albo karty graficzne tak jak w koparce tak...?

A wiec dlaczego nie otworzyć strony internetowej ogólnoświatowej nazwijmy ja na razie www.cryptohelping.com
która działa w prosty a za razem genialny sposób....
ale od początku... Przeczesując Internet znalazłem taki artykuł

https://cryptonews.pl/starbucks-buenos- ... nia-walut/

tak, tak bardzo dużo stron ( bez naszej wiedzy ) wykorzystuje nasz sprzęt pc do kopania kryptowalut...ja już zainstalowałem specjalnego Błocka który to blokuje ... Jeden komp. raczej ma mała moc ale 100 , 1000 albo milion PC to już jest mega moc. W Polsce jest bardzo dużo takich stron... oglądasz serial na kąpie wydaje ci się ze on się ładuje dlatego czekasz a to nie prawda... Czas jaki czekasz na swój serial wykorzystany jest to zabrania mocy twojego pc do kopania kryptowalut dla właściciela strony....

i teraz zmierzam do senna....

Otworzyć taka stronę internetowa która będzie zbierała kasę dla potrzebujących... dla ludzi w ciężkiej sytuacji, na operacje, na protezę dla chorych dzieci które potrzebują kasy na operacje by żyć... i teraz najbardziej genialne ludzie Beda pomagać całkowicie za darmo... nic ich to nie będzie kosztować... Wystarczy ze Beda mieli włączoną stronę albo aplikacje w swojej przeglądarce i zgodzą się na to ze ta strona będzie wykorzystywać ich PC do kopania Kryptowalut. Ich komputer nawet tego nie poczuje bo będzie wykorzystany powiedzmy w 10 % swojej mocy Beda korzystać tak jak zawsze ale w tle będzie generować się kasa dla potrzebujących... mało tego... sami zdecydują dla kogo chcą przeznaczyć moc swojego kompan... może to być weteran wojenny... a może to być umierające dziecko... porostu wejdzie na jego profil i kliknie pomagam i wtedy jego moc PC będzie kopać kryptowalut. Na stronie http://www.siepomaga.pl pomagamy przelewając kasę... a tu pomagamy nic nie robiąc...

Ktoś wymyślił cos takiego ze "Stworzył " kryptowalute cos jak cegiełka która jak kupisz to pomagasz... ale tu musisz wyłożyć prawdziwe pieniądze...
http://www.charitytimes.com/ct/cryptocurrency.php

A mój pomysł nikogo nic nie kosztuje...
Oczywiście stworzenie takiej strony to jest pewien koszt... pokryć go to nie problem ale reklama promocja itp to już inna bajka... wiec myślałem zęby opisać wszystko na kickstarter. (tylko nie wiem dlaczego jak mieszkam w PL nie mogę dodać ogłoszenia)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomaganie jest darmowe... pomysł

Postautor: wraith » czwartek, 14 grudnia 2017, 12:23

Pomysl fajny cos jak SETI dawno temu szukalo sygnalow z kosmosu :D Jest to do zrobienia tylko nikt ci nie zaufa ze nie znikniesz sobie po wykopaniu :D ja bym zniknal

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomaganie jest darmowe... pomysł

Postautor: zawial21 » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:30

Niby uwaga słuszna... tylko tyczy sie to i tradycyjnych zbiorek pieniedzy... skad wiesz ile kasy z siepomaga.pl idzie na potrzbujacych a ile na dzialanie programu...

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 maja 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomaganie jest darmowe... pomysł

Postautor: zjaranyjoe » piątek, 22 grudnia 2017, 13:00

Najlepiej to zarejestrować jakąś fundację, z kase z dotacji zrobić stronę z oprogramowaniem (u znajomego developera który odda ci połowę kasy z faktury pod stołem) Zatrudnić ze 2 stażystów z Powiatowego Urzedu Pracy oni zajną sie marketingiem w internecie (spam do rożnych firm, portali z branży IT o darmowa reklamę charytatywnej fundacji. A Ty jeszcze na nich zarobisz z PUP. Dla nich też + bo dostana 980zł netto na miesiąc i bedą mieli lekką pracę. A Ty będziesz patrzył jak krypto sie kopie. W statucie napiszesz że 85% idzie na wybrane cele charytatywne a 15% będziesz miał na "prowadzenie fundacji"
Może za 2 lata zaprszą Cię do Dzień dobry TVN a Ty tam podjedziesz oklejonym reklamą Dodgem Hellcat'em w leasingu na fundację.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomaganie jest darmowe... pomysł

Postautor: zawial21 » piątek, 22 grudnia 2017, 20:05

ale generalnie pomysl nie jest glupi powiem wam :)

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości