wypłata zcash z nanopool na giełdę

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wypłata zcash z nanopool na giełdę

Postautor: otter » piątek, 24 listopada 2017, 19:14

Witam,

posiadam oryginalny portfel zcash na Ubuntu, kopię w Kopalni nanopool, do tej pory miałem wszystko skonfigurowane przez kolegę, teraz nie może mi pomócz wypłatą. Chciałbym wypłacić trochę Zcasha na giełdę.

do tej pory dowiedziałem się, że na koparce musze wywolać nowe okno skrótem Ctrl+T i wpisać komendę:

./src/zcash-cli backupwallet my_backed_up_wallet.dat

albo

./src/zcash-cli

wyczytałem, że ta komenda wygeneruje plik backupowy, który potem muszę zgrać na pendrive'a. Moje pytanie: gdzie ten wygenerowany plik po wpisaniu komendy sie znajdzie i jak będzie się nazywał, żebym mógł go znaleźć?

Następnie by przesłać zcash w tym samym oknie dialogowym wpisuję komendę:


$ ./src/zcash-cli z_sendmany "$ZADDR" "[{\"amount\": 2.5, \"address\": \"$FRIEND\"}]"

gdzie ZADDR to mój adres zewnętrzny (?), a FRIEND to adres zcash docelowy na który chcę przesłać tokeny, a 2.5 to przykładowa ilość tokenów które chcę wysłać

Proszę o komentarz, czy taka ścieżka postępowania jest prawidłowa i bezpieczna, by przesłać zcash na giełdę. Czy taka wypłata może odbywać się w trakcie kopania? czy na ten czas zamknąć drugie okno, w którym działa koparka?

Dzięki za każdą pomoc

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości