Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: metric » środa, 28 czerwca 2017, 00:10

Czesc Wam,

Konto założylem bo interesuje mnie inwestycja w kilka koparek i stąd zacząłem szukać firmy, która mi zaoferuje sprzęt. Jestem rozczarowany poziomem obsługi, bo widzę, że ze względu na popyt jaki jest na rynku, pozwalają sobie na olewanie klientów (brak kontaktu, chamskie odzywki itp.). Od razu widać, że nie są to profesjonalne firmy, tylko młode osoby, które akurat chcą zarobić, bo jest na to popyt. Wiadomo, popyt jest to i specjaliści zaraz się rodzą - ale doświadczenia w prowadzeniu firmy od tak się nie zdobywa.

Nie powinienem zaczynać startu na forum od krytyki, ale trudno, niech ludzie wiedzą zanim wydadzą swoje pieniądz na coś co i tak może niedługo pęknąć, do rzeczy:
-Firma Mineflow ( www.mineflow.pl ) - nie polecam - poziom obsługi słaby. Kontaktu telefonicznego nie ma. Na maila jakoś tam odpisali, ale dostałem maila typu "klientów leniwych nie obsługujemy - na stronie wszystko jest". Oczywiście na stronie tego nie ma, bo nawet nie pofatygowali się, aby przeczytać wiadomość. Także, jeśli checie mieć wsparcie po sprzedażowe na zasadzie "masz problem, to twój problem, znajdź sobie w google, bo leniwych nie obsługujemy" to śmiało możecie tam kupować.

Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: tonyxxl » środa, 28 czerwca 2017, 09:28

Napisz może co tam kupowałeś i jaki miałeś problem, bo napisałeś co odpisali ( odpowiedź ofc jest skandaliczna) ale nie wiadomo o co pytałeś. Wtedy będziemy mieli jasność czy mieli choć trochę racji pisząc o Twoim lenistwie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: pietrobito » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 20:53

Tak - potwierdzamy - leniwych klientów, którzy nie czytają oferty a jedynie pytają o wszystko co w niej się znajduje - nie obsługujemy.
To poważny sprzęt i poważne zarobki z niego płynące. Zapomnijmy o micie bezobsługowej maszyny do "drukowania pieniędzy".
Jeśli klient nie potrafi poświęcić chwili na teorię i analizę parametrów jakie oferuje nasz sprzęt - zdecydowanie odradzamy i zniechęcamy do zakupu. To sprzęt dla wszystkich ale nie dla każdego. Taki klient sobie nie poradzi w tym biznesie.

MINEflow Polska - KOPARKI KRYPTOWALUT NIE DLA KAŻDEGO.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: devega » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:04

pietrobito pisze: Tak - potwierdzamy - leniwych klientów, którzy nie czytają oferty a jedynie pytają o wszystko co w niej się znajduje - nie obsługujemy.
To poważny sprzęt i poważne zarobki z niego płynące. Zapomnijmy o micie bezobsługowej maszyny do "drukowania pieniędzy".
Jeśli klient nie potrafi poświęcić chwili na teorię i analizę parametrów jakie oferuje nasz sprzęt - zdecydowanie odradzamy i zniechęcamy do zakupu. To sprzęt dla wszystkich ale nie dla każdego. Taki klient sobie nie poradzi w tym biznesie.

MINEflow Polska - KOPARKI KRYPTOWALUT NIE DLA KAŻDEGO.
Trzeba przyznać - błyskawiczna odpowiedź :)
Zakładając oczywiscie, że została napisana przez tą firmę.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: Harey » wtorek, 12 września 2017, 16:33

devega pisze: Zapomnijmy o micie bezobsługowej maszyny do "drukowania pieniędzy".
A to nie Wasza oferta?

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/koparka-kryptowalut-giant-miner-zec-ether-bitcoin-i6921371260.html
Komputer jest niemal bezobsługowy - konfigurujemy go tak by był obsługiwany zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi i dowolnego urządzenia mobilnego. Ustawiamy też gotowe automatyczne konfiguracje pod wydobycie zleconych do ustawień kryptowalut.

NIE MUSISZ SIE NA TYM ZNAĆ - ZOSTAW TO NAM!

"Klient otrzymujesz „Super komputer” obliczeniowy w standardzie plug&play; wystarczy podłączyć do prądu oraz
internetu i można rozpoczynać pracę.
Taki śliczna kopareczka za 93k, już miałem w koszyku, a tu czytam, że mogę nie podołać ... :mrgreen:
Smuteczek :mrgreen:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: devega » wtorek, 12 września 2017, 21:07

Harey pisze:
devega pisze: Zapomnijmy o micie bezobsługowej maszyny do "drukowania pieniędzy".
To nie jest moja wypowiedź. Proszę mnie poprawnie cytować...

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: Harey » wtorek, 12 września 2017, 21:51

@devega choć dam sobie dwie ręce uciąć, że dochowałem należytej staranności i zaznaczałem poprawnie i to jakiś chochlik to i tak wiem, że to dla Ciebie bez znaczenia a więc przyjmij proszę moje przeprosiny. Biję się w pierś! :oops:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: devega » środa, 13 września 2017, 01:53

Harey pisze: @devega choć dam sobie dwie ręce uciąć, że dochowałem należytej staranności i zaznaczałem poprawnie i to jakiś chochlik to i tak wiem, że to dla Ciebie bez znaczenia a więc przyjmij proszę moje przeprosiny. Biję się w pierś! :oops:
Luzik :)

Początkujący
Posty: 150
Rejestracja: 6 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: owen444 » środa, 13 września 2017, 20:16

Dziwne kupilem od nich koparke 4 sierpnia i do teraz chodzi jak mialem problem to pisalem i odpowiedz była w max 2 godz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 58
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na poziom obslugi firmy MINEFLOW

Postautor: fention » sobota, 16 września 2017, 12:25

Wszedłem na chwilę i za watomierz życzą sobie 2x tego, co można na allegro kupić. Rozśmieszają mnie takie oferty.

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości