Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 19:30

dragonalbatros pisze: Jedno jest pewne mając koparke nic nie tracisz bo kopiesz inne waluty jak ta docelowa padnie.
Jesli docelowa padnie i ta docelowa ma 50% sieci to oplacalnsoc pozostalych spadnie mniej więcej o tyle..

@Bit-els, rok temu na upartego zlozylbys koparke ponizej 7k. Teraz za same karty dostalbys spokojnie tyle.
Z drugiej strony:
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwietnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: Galson » środa, 21 czerwca 2017, 19:33

chociaż niech mnie nikt nie zrozumie źle i nie zaczyna teraz od kupowania koparek za kilka k PLN..o To co pisze Bit-els jest doskonałym chłodzeniem głowy,to że można było wyciągnąć z 10k $ w rok nie oznacza że stan będzie trwał wiecznie,a ceny podzespołów teraz nie gwarantują pewnego zwrotu inwestycji...

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: dragonalbatros » środa, 21 czerwca 2017, 19:53

Bit-els pisze:@dragonalbatros, w rok trudność poszła 16 razy. Czyli wydajność koparki spadła 16 razy. 1÷16 = 0.0625.

Kupno 100 eth wtedy, powiedzmy że była to cena 10 $= wartość 1000 $

Dziś te 100 eth sa warte około 32 K $

Kupno koparki za 1000 $ i masz dziś 6.25 eth warte około 2 K $. No i masz kopare, którą pchniesz za połowę ówczesnej ceny, bo karty graficzne zjechane na maxa.

Czyli w pierwszym przypadku masz 32 K $
W drugim około 2500 $

Nie patrzmy na rok wstecz bo padły zarzuty że z koparek długo trwa zysk.

Popatrzym na ostatnie dni ja z r9 280 mam prawie 2,5 dolara plus 1,4 z rx 560. Ile zarobił trader przez ostatnie dni skoro kurs spada? Był prawie po 400 jest po 330 ...

Tyle w temacie co się opłaca. Sprzęt jest darmowy bo bez problemu sprzeda sie karty rx po cenie wyższej niż kupno.

Kupiłem 4 rx 570 z de. Pokopią u mnie 2 tyg i sprzedaje je. Mam kupca na nie po 1300 a zapłaciłem 189 euro... Kto na tym zyskał bo napewno nie trader.

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
Galson nikt nie mówi że kopanie eth i zysk będzie wieczny. Eth nie długo będzie pos i sie skończy. Będzie sie kopać inna nowa walute jak zawsze. Traderzy wybija cene bańką do góry i znowu sie zarobi na walucie innej. Tak jest z każda waluta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 19:56

dragonalbatros pisze: . Pokopią u mnie 2 tyg i sprzedaje je.
za tydzien dajmy na to.. ETH przejdzie na PoS i ceny kart spadna z dnia na dzien o 50% ;>
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » środa, 21 czerwca 2017, 20:01

adam1226 pisze:
dragonalbatros pisze: . Pokopią u mnie 2 tyg i sprzedaje je.
za tydzien dajmy na to.. ETH przejdzie na PoS i ceny kart spadna z dnia na dzien o 50% ;>
na ETH kopanie się nie kończy

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: dragonalbatros » środa, 21 czerwca 2017, 20:16

adam1226 pisze:
dragonalbatros pisze: . Pokopią u mnie 2 tyg i sprzedaje je.
za tydzien dajmy na to.. ETH przejdzie na PoS i ceny kart spadna z dnia na dzien o 50% ;>
Nie spadna bo zcash daje prawie taki sam urobek więc nie stanieją spokojnie. W dodatku sa inne waluty. Powstaja nowe. Ty sie nie bój karty pójda dalej w góre.

Dodano po 49 sekundach:
tonyxxl pisze:
adam1226 pisze:
dragonalbatros pisze: . Pokopią u mnie 2 tyg i sprzedaje je.
za tydzien dajmy na to.. ETH przejdzie na PoS i ceny kart spadna z dnia na dzien o 50% ;>
na ETH kopanie się nie kończy

Kończy bo już dawno zapowiadali pos kwestia czasu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » środa, 21 czerwca 2017, 20:33

pisząc "nie kończy" miałem na myśli że można tym samym sprzętem kopać co innego zamiast ETH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 20:48

az takie macie problemy z logika?
Jesli moc (H) na wszystkich walutach to 100. I waluta ktora ma H=50 przestanie byc kopalna to myslicie, ze co sie stanie?
zeby oplacalnosc zostala zachowana to na pozostale waluty musi przyjsc okolo 2x wiecej kapitalu niz dotad.
Dlaczego?
Poniewaz na nie przelaczy sie mnostwo ludzi, ktorzy dotad kopali ETH*

Tylko nie wiem, czy udzial w mocy calkowitej wszystkich koparke gpu nie jest przypadkiem duzo wiekszy niz te 50% jesli chodzi o ETH..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: jupp82 » środa, 21 czerwca 2017, 20:54

Ceny kart spadną. To prawa rynku. Jest zapotrzebowanie wiec dealerzy/hurtownie/wieksze hurtownie złożyły zamówienia wiec producenci zwiekszą produkcję w efekcie zaleja rynek wiec ceny spadna. Statki płyną wiec myśle koło połowy sierpnie wrócimy do normalności.
No chyba, że Afrus i ZET wszystko wykupia w Europie.
Ostatnio zmieniony środa, 21 czerwca 2017, 20:54 przez jupp82, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » środa, 21 czerwca 2017, 21:09

jupp82 pisze: Ceny kart spadną. To prawa rynku. Jest zapotrzebowanie wiec dealerzy/hurtownie/wieksze hurtownie złożyły zamówienia wiec producenci zwiekszą produkcję w efekcie zaleja rynek wiec ceny spadna. Statki płyną wiec myśle koło połowy sierpnie wrócimy do normalności.
No chyba? Afrus i ZET wszystko wykupia w Europie.
albo wyjdzie vega lub coś nowego od nvidii i pozamiata

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: scryptominer » środa, 21 czerwca 2017, 21:21

@tonyxxl, niech zamiata - zanim to dojdzie do skutku to bieżące gpu się zwrócą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę sugerowane ceny Vegi;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » środa, 21 czerwca 2017, 21:31

prawda to, że ponoć cena ma być na poziomie 1200$ i 1800$ za wersje wc? :shock:

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: azzure » czwartek, 22 czerwca 2017, 08:13

Ale mega dyskusja tu powstała :)!
Obserwuje Bitcoin i to forum od dawna i mi osobiście się wydaje, że każdy - zwolennik tradingu jak i kopacz wypowiada się tu trochę z przymróżeniem oka z "różnych" względów.
Mnie osobiście dziwią Wasze obliczenia ponieważ są one nieobiektywne. - każdy ciągnie w swoją rację.
Osobiście wydaje mi się, że prawda leży po środku a z matematycznego punktu widzenia, każdy rodzaj "zabawy" kryprowalutami obarczony jest sporym ryzykiem.
Równomiernie może stracić górnik jak trader i zarówno jeden jak i drugi nie może założyć, że zbierze zyski.
Dzisiaj mniejszym ryzykiem przy tradingu jest inwestyja w złoto czy diamenty jak handlowanie kryprtowalutami.
Nie mogę się również zgodzić z Prezesem, który mocno stoi na swoim i twierdzi, że górnik zawsze traci lub jest na granicy "0" - wg. mnie nie bierzesz pod uwagę tego co mówią pozostali czyli wartości jaka pozostaje w przypadku krachu. Majątek w postaci materialnej - a w tym przypadku jest to sprzęt - jest gwarantem odzyskania części zainwestowanych środków.
W przypadku inwestycji giełdowej, możesz stracić wszystko i nie oddzyskać nic. Owszem, możesz założyć limit, przy którym wyjdziesz ale musisz być bardzo czujny bo w ciągu nawet 1h możę nastąpić bardzo duży spadek. Jednak nadal nie gwarantuje Ci to, że zyskasz więcej jak górnik bo ten może w tym samym czasie zrezygnować z kopania i sprzedać sprzęt - oczywiście nie tak szybko jak TY wyjdziesz z giełdy ale również nie straci tak szybko na wartości sprzętu jak Ty możesz szybko stracić na giełdzie.
Co do górnika i prędkości zarobku, to tutaj Prezes ma rację. Inwestując równowartość koparki i wchodząc na giełdę, możesz duużo szybciej i więcej zarobić w stosunku do górnika bo ten potrzebuje czasu na wykopanie waluty a w tym czasie występuje wiele zmiennych, które nie muszą mu gwarantować zysków jakie Ty osiągniesz po takiej inwestycji. Dodatkowo, górnik w pierwszej kolejności musi/chce pozyskać równowartość zainwestowanych środków w koparkę jednak tutaj też należy pamiętać, że górnik, nie wchodzi z saldem - 21 K ! Każdy wykopany przez górnika BTC to 21K (w postaci środków trwałych) -strata na wartości sprzętu + każdy wykopany BITCOIN netto ( NIE dyskutujmy tutaj o kosztach prądu itd bo kalkulatory często mówią o ZYSKU po odliczeniu kosztów prądu) .

Ja uważam, że do tego trzeba podchodzić jak do hobby - a hobby sporo kosztuje ale może też przeobrazić się w fajny, dochodowy interes.
A i jest jeszcze jedna kwestia, mnie właśnie takie mega negatywne opinie odrzuciły od bitcoina jakieś 5 lat temu a dzisiaj żałuję, że wtedy nie wszedłem chodziaż na kilka mc dla zabawy bo dzisiaj (o ile bym był wytrwały i zachował walutę) pewnie byłybym bardzo szczęśliwy i wogólne nie żałował bez względu czy w tamtym czasie byłbym górnikiem czy zainwestował w trading.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: novymivo » czwartek, 22 czerwca 2017, 09:33

Jezeli ktos z Was jest dobry z matematyki moze bez wiekszego problemu obliczyc pare przydatnych rzeczy.
Najwazniejsze to :
- kiedy zaczac sprzedawac swoje karty graficzne
Ja wiem ze w 2012-2014 roku tez bylo pieknie a co sie potem stalo to szkoda gadac. Wyprzedzcie rynek, bo jak nagle zaleje Was wysyp kart to sprzedacie je za mniej niz kupiliscie przed fama na kopanie.
Zloty biznes nie trwa wiecznie, a jezeli Kowalskim sie to oplaca to kwestia czasu jest kiedy Bitmain przejmie paleczke. To samo bylo z BTC, historia lubi sie powtarzac.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: soap777 » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:15

Luzne obliczenia na przykladzie inwestycji 20k w tym momencie kopanie vs trading:

Trader

5% dziennie na krypto na poloniexie nie jest zadnym wyczynem biorac pod uwage fluktuacje altow.
5 % z 20k = 1k
Dziennie 1k, tylko to jest procent skladany wiec po pierwszej transakcji masz juz 21k.
5% z 21k = 1050 i tak sie to snowballuje.

Jesli kurs spada masz przewage nad kopaczem - sellujesz alty a potem bitcoiny i jak szybko sie uwiniesz najwyzej kilka % straty. Nawet da sie to zautomatyzowac.

Miner

Inwestujesz 20k w sprzet, mozliwe ze uda ci sie kupic 16x gtx 1060 za mniej niz 1k (juz nie uda) i za 4k zlozyc 2 komputery na 8 kart (raczej mozliwe jak polecisz z zasilaczami serwerowymi).

Zwrot dzienny:
41$ zcash aktualny stan i 58 $ 7 dniowy stan (151,70 - 214 PLN)
51$ ethereum aktualny stan i 57$ 7 dniowy stan (188 - 210 PLN)
Z bardziej ryzykownych i skaczacych monet mozna wycisnac wiecej
70$ LBRY (259PLN)
67$ Mona (247,9 PLN)

Jezeli *kurs spada jestes najbardziej poszkodowany ta inwestycja, ciezko sprzedac tyle fizycznego sprzetu w szybkim czasie a dodatkowo utrudnia to wszystko zalew kart od innych minerow (bedzie tego plaga no i musialbys "nie wspominac" ze na karcie bylo cos minowane).
Mozesz duzo stracic na wartosci na takim sprzecie.

* -
Spoiler:
(lub oplacalnosc, ciezko powiedziec jak bardzo kurs jest zwiazany z oplacalnoscia ale podejrzewam ze w wysokim stopniu - po prostu wraz ze spadkiem kursu moze spasc trudnosc co wcale nie oznacza konca oplacalnosci)
Wniosek

- Dzienny zarobek na koparce wypada 4x gorzej niz ten optymistyczny (realistyczny) na tradingu.

- Ale nawet nie bedac optymistami i zakladajac ze dzieki gieldzie pomnozymy nasz majatek o 5 % dopiero co 3 dzien (mozna zalozyc ze zarabiamy wtedy 333zlotych dziennie, ale mozna sie tez z taka interpretacja nie zgodzic) wciaz wychodzisz lepiej o 74 - 181,3 PLN. Bedac totalnym przecietniakiem i wyciagajac 5% co 4 dzien nasze zarobki sie zrownaja sie z tymi w miningu.

- Odwrotnie do kopania - w tradingu z czasem zarabiamy wiecej, efekt kuli snieznej (albo poczytajcie o procencie skladanym) dziala na nasza korzysc wraz z iloscia inwestycji, po 5 udanych dniach tradowania 5% dziennie mamy juz 25 526 PLN a z tego 5 % to juz 1262 PLN.

- ceny i dostepnosc kart tylko podwyzszaja cale ryzyko, przeplacanie w tym momencie zaboli juz za niedlugo.

- cios w plecy dla kopaczy to fakt ze przez pierwsze 2 - 3 miesiace kopania nie zarabiasz, tylko ja splacasz.


https://scr.hu/w0lBR4 ale patrzac na gielde "zachlanne 5%" nie powinno byc problemem a czesto i wieksze powinno uda sie zrobic.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:31

soap777 pisze:
- Dzienny zarobek na koparce wypada 4x gorzej niz ten optymistyczny (realistyczny) na tradingu.
omg
-nie ma żadnego realistycznego zarobku na tradingu, dzisiaj +15, jutro -15%, to są realia
-koparka jeśli się spłaciła to kopie za cenę prądu (nawet jak karty kiedyś wyrzucisz na śmietnik)
-jak kopie przykładowo te 100zł dziennie to jak Ty chcesz mieć regularnie 4x więcej tradując? raz ci zleci o 20% kapitał to potrzebujesz 25% zysku żeby być na zero. Koparka wykopie jeden dzień 80zł zamiast 100, ale wciąż zarabiasz. Jak kurs wróci to odrobisz z nawiązką. Ty jak wtopisz 2-3 razy po 15-20% to potrzebujesz cudu żeby odzyskać kasę. Do tego życzę powodzenia w utrzymaniu jako takiej kondycji psychicznej i fizycznej tradując regularnie przez dłuższy czas i żyjąc w ciągłym stresie...

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: soap777 » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:35

tonyxxl pisze:
soap777 pisze:
- Dzienny zarobek na koparce wypada 4x gorzej niz ten optymistyczny (realistyczny) na tradingu.
omg
-nie ma żadnego realistycznego zarobku na tradingu, dzisiaj +15, jutro -15%, to są realia
-koparka jeśli się spłaciła to kopie za cenę prądu
-jak kopie przkładowo te 100zł dziennie to jak Ty chcesz mieć regularnie 4x więcej tradując? raz ci zleci o 20% kapitał to potrzebujesz 25% zysku żeby być na zero. Koparka wykopie jeden dzień 80zł zamiast 100, ale wciąż zarabiasz. Jak kurs wróci to odrobisz z nawiązką. Ty jak wtopisz 2-3 razy po 15-20% to potrzebujesz cudu żeby odzyskać kasę.
Jesli bedziesz patrzyl jak spada ponizej 3 - 4 % i nie reagowal, to nie ma zarobku
Istnieje cos takiego jak stop limit, spada mniej niz 2.5% - 3% to uciekasz. Doczytaj moze caly post napisalem tam ze nawet wyciagajac 5% w ciagu 3 dni jestesmy do przodu a w ciagu 4 dni wychodzimy na rowni.

Nie zyjesz w ciaglym stresie bo ulatniasz sie zawsze jak jest 5% + zysku i tyko wtedy obserwujesz i czekasz na wiecej. W ciaglym stresie to jestes jak wrzucisz 20k w koparki i modlisz sie zeby sie w 3 miesiace splacila.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: tonyxxl » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:44

Człowieku, przyjąłeś jakieś swoje 5% dziennie które jest z kosmosu. Równie dobrze możesz sobie tam wpisać -20% albo +20% i też ci coś tam wyjdzie. Poza tym ta Twoja "kula śnieżna" zadziała w dwie strony i będziesz tracił tylko większe kwoty. Takich głupot dawno nie czytałem.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: belmondziak » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:47

soap777 pisze:
tonyxxl pisze:
soap777 pisze:
- Dzienny zarobek na koparce wypada 4x gorzej niz ten optymistyczny (realistyczny) na tradingu.
omg
-nie ma żadnego realistycznego zarobku na tradingu, dzisiaj +15, jutro -15%, to są realia
-koparka jeśli się spłaciła to kopie za cenę prądu
-jak kopie przkładowo te 100zł dziennie to jak Ty chcesz mieć regularnie 4x więcej tradując? raz ci zleci o 20% kapitał to potrzebujesz 25% zysku żeby być na zero. Koparka wykopie jeden dzień 80zł zamiast 100, ale wciąż zarabiasz. Jak kurs wróci to odrobisz z nawiązką. Ty jak wtopisz 2-3 razy po 15-20% to potrzebujesz cudu żeby odzyskać kasę.
Jesli bedziesz patrzyl jak spada ponizej 3 - 4 % i nie reagowal, to nie ma zarobku
Istnieje cos takiego jak stop limit, spada mniej niz 2.5% - 3% to uciekasz. Doczytaj moze caly post napisalem tam ze nawet wyciagajac 5% w ciagu 3 dni jestesmy do przodu a w ciagu 4 dni wychodzimy na rowni.

Nie zyjesz w ciaglym stresie bo ulatniasz sie zawsze jak jest 5% + zysku i tyko wtedy obserwujesz i czekasz na wiecej. W ciaglym stresie to jestes jak wrzucisz 20k w koparki i modlisz sie zeby sie w 3 miesiace splacila.

A jak jest 4,5 % zysku do godz 18, to co? Musisz wytradeować te 0,5% bo tak sobie założyłeś?
Zakładanie sobie konkretnej sumy albo procentu które muszę zrobić dziennie to prosta droga do bankructwa... Nie podpisałeś umowy z rynkiem że obowiązkowo masz 5 % dziennie....
Sorry ale brzmisz jak ktoś kto nie dawno zaczął i ma swoje jakieś "założenia" co do rynku, ale on to bardzo brutalnie zweryfikuje..

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy o czymś nie wiem? Czy to naprawdę takie proste? Pytania odnośnie kopania

Postautor: soap777 » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:52

tonyxxl pisze: Człowieku, przyjąłeś jakieś swoje 5% dziennie które jest z kosmosu. Równie dobrze możesz sobie tam wpisać -20% albo +20% i też ci coś tam wyjdzie. Poza tym ta Twoja "kula śnieżna" zadziała w dwie strony i będziesz tracił tylko większe kwoty. Takich głupot dawno nie czytałem.
A czy nie napisalem pod koniec ze jezeli uda ci sie zrobic te 5% nie w 1 jeden dzien tylko w 3 albo 4 to dalej wyjdzie na to samo? Ktory raz mam to powtorzyc ?

To samo belmondziak. Napisalem pod koniec
Ale nawet nie bedac optymistami i zakladajac ze dzieki gieldzie pomnozymy nasz majatek o 5 % dopiero co 3 dzien (mozna zalozyc ze zarabiamy wtedy 333zlotych dziennie, ale mozna sie tez z taka interpretacja nie zgodzic) wciaz wychodzisz lepiej o 74 - 181,3 PLN. Bedac totalnym przecietniakiem i wyciagajac 5% co 4 dzien nasze zarobki sie zrownaja sie z tymi w miningu.
A co to oznacza? Ze jak kurs zanurkuje i po 3 dniach odbije to dalej wychodzi lepiej a po 4 dniach tak samo.
Nigdzie nie pisalem ze MUSISZ je zrobic dziennie, ale 5% to nie jest kosmos i nie jest niewykonalne dziennie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 czerwca 2017, 16:43 przez soap777, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości