Ceny prądu na świecie?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ceny prądu na świecie?

Postautor: adrian92 » środa, 1 marca 2017, 01:20

Witam wszystkich forumowiczów :-D
Chciałem się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś zbiorowe, pewne zestawienie cen prądu w różnych miejscach na świecie. Szukałem trochę, ale dane które znalazłem nie są pewne i nie ma informacji czy przedstawiają ceny dla użytkownika prywatnego czy dla przedsiębiorstw. Chciałbym wyznaczyć poziom opłacalności wydobycia dla różnych lokalizacji i porównaniu do cen w Polsce?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 marca 2017
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ceny prądu na świecie?

Postautor: Kamilson9191 » niedziela, 19 marca 2017, 09:12

Są firmy które robią promocje ze np w pewnych godzinach prad leci za free . Była w Polsce jedna firma co biorac na 3 lata umowe , w 1 roku tylko przez prawie pół dnia masz prąd za darmo a w pozostalych godzinach bylo 12gr/kw/h , w 2 roku 28 gr i w 3 roku 36gr - Czyli darmowy prad byl w 1 roku trwania umowy , mialem to kiedys . Teraz bywam w Anglii to tu nie place za prad bo domek mam taki ze wszystko w cene jest wliczone rachunki w czynsz . W Anglii jest prad za free jak znajdziesz chate z jednym rachunkiem z wszystkim wliczonym w czynsz . A jak masz rachunki oddzielnie to karte musisz doladowywac...

Wróć do „Generowanie monet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości