Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1905
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: domator » wtorek, 2 kwietnia 2019, 05:20

@ekonokomik Glownie do Ciebie pytanie bo uwazasz mnie za ojkofoba.
https://www.bbc.com/news/world-europe-47771706
Czy to jest okjofobia czy moge sie jednak wstydzic tego co sie dzieje w PL a o czym pisza w newsach na swiecie, o tym ze jestesmy idiotami z XVI wieku?
Co mam odpisac znajomym, ktorzy do mnie pisza i pytaja o co chodzi? Bo normalni ludzie tego nie rozumieja. Pytal mnie wczoraj niemiec, anglik i hindus z Kenii. Wszystkich znam dobrze i wszyscy widzieli jakis news na ten temat. I mnie pytaja czy u nas NAPRAWDE pala ksiazki?
Co mam im powiedziec? Ze to pierwsze kroki w strone wielkiej, narodowej Polski?
No wiec nie, odpowiadam im prawde a to czyni mnie ojkofobem.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
7

Postautor: baggins » wtorek, 2 kwietnia 2019, 07:09

domator pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 05:20I mnie pytaja czy u nas NAPRAWDE pala ksiazki?
Zadzwoń do kogoś z Nowej Zelandii i zapytaj czy u nich naprawdę sportem narodowym jest strzelanie do muzułmanów w meczetach...
Jednostkowy przypadek oszołomstwa, a lewactwo już normalnie szczytuje uogólniając :(
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3397
Reputacja postu: 
1

Postautor: Bit-els » wtorek, 2 kwietnia 2019, 09:57

@domator a nie był to subwersyjny lewacki happening?
A gdyby napatoczyl się tam nergal i spalił Biblię to nie miałbyś już pretensji?

Po prostu wyrazili swoje oburzenie syfem zawartym w tych kniżkach.

Wiesz co mawiają lewusy- nie ma tabu, wszystko możemy obrzygać.
No więc tu tylko skorzystano z tej dobrej rady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: domator » wtorek, 2 kwietnia 2019, 10:36

hk.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Reputacja: 328
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » wtorek, 2 kwietnia 2019, 10:43

domator pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 05:20Pytal mnie wczoraj niemiec, anglik i hindus z Kenii. (...) I mnie pytaja czy u nas NAPRAWDE pala ksiazki?
Poważnie masz takich wspaniałych znajomych, którzy spać nie mogą bo w Polsce spalili parę książek? Płakali? Czytali Konstytucję? A może to był happenning artystyczny? Lewacy mogą, księża nie?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » wtorek, 2 kwietnia 2019, 10:45

@mudol
Powaznie mam. Mysle ze moga spac. Ale pytaja bo mnie lubia.
Wiem ze dla prawakow znajomi spoza PL to jest skandal absolutny no ale nic na to nie poradze.
Ale w sumie wogole nie chodzi o moich znajomych. Chodzi o to ze w w powaznych mediach swiatowych o tym pisza a my - a przynajmniej je - musimy sie wstydzic. Obciach na maxa. Rozumiem ze wy tego nie widzicie bo dla was zwyciestwo to 27:1 ale trudno.

Weteran
Reputacja: 328
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » wtorek, 2 kwietnia 2019, 11:03

@domator Jak się przejmujesz co napiszą "w poważnych mediach światowych" to Twoja sprawa, podejrzewam, że jakieś 99% Polaków ma to tam gdzie Biedroń lubi. Próbujesz ukręcić kolejną WIELKĄ AFERĘ na g*wnie.

A dzwoniliście już do Niemca?
Sylwester w Kolonii. Seksualni napastnicy bezkarni
Wydarzenia w noc sylwestrową w 2015 roku w Kolonii, podczas której doszło do seksualnego molestowania kobiet przez migrantów, były szokiem dla niemieckiej opinii publicznej. Większość sprawców uniknęła kary
Niemcy. Udaremniono zamach terrorystyczny
Podczas akcji w Hesji oraz Nadrenii-Palatynacie aresztowano 11 osób. Główni podejrzani to 21-latek z Offenbach oraz dwaj 31-letni bracia z Wiesbaden - podała prokuratura we Frankfurcie. Wszyscy trzej mieli ścisłe związki z salafitami.
A to jest najlepsze:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 20760.html

Anglik cały? Sprawdzałeś? Wyszedł z pierdla?
Krzyczał na nią, bo mówiła po polsku: "F*ck off to your country!". Wszystko zostało nagrane
Mężczyzna wykrzykiwał rasistowskie hasła i obrażał kobietę, ponieważ rozmawiała po polsku, w jednym z brytyjskich marketów. Całe zdarzenie zostało nagrane, a agresywny mężczyzna stanął przed sądem.
Cztery osoby zostały w weekend ranione nożem w północnej części Londynu. Policja nie wyklucza, że ataki były ze sobą powiązane. W gronie poszkodowanych jest kobieta i trzech mężczyzn, dwójka z nich znajduje się w stanie krytycznym. Jak wynika z raportu londyńskiej policji, ofiary zostały wybrane przypadkowo. Wszystkie szły samotnie przez dzielnicę Edmonton. (http://www.tvn24.pl)

Weteran
Reputacja: 2288
Reputacja postu: 
1

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 2 kwietnia 2019, 11:42

domator pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 10:45 Wiem ze dla prawakow znajomi spoza PL to jest skandal absolutny no ale nic na to nie poradze.
@domator, jak się żyje w oblężonej twierdzy? :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2762
Reputacja postu: 
2

Postautor: akos » wtorek, 2 kwietnia 2019, 12:56

baggins pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 07:09Zadzwoń do kogoś z Nowej Zelandii i zapytaj czy u nich naprawdę sportem narodowym jest strzelanie do muzułmanów w meczetach...
Jednostkowy przypadek oszołomstwa, a lewactwo już normalnie szczytuje uogólniając
Czy rzecznik rządu NZ mówił po zdarzeniu, analogicznie jak rzecznik kurii [1], że "może nie była to odpowiednia forma, ale zagrożenia duchowe istnieją"?
Niestety, ale to "oszołomstwo" nie spotkało się z potępieniem ze strony władz kościoła a z usprawiedliwieniem, więc nie za bardzo można tu mówić o oszołomstwie, raczej o wyrazistym zaprezentowaniem oficjalnego stanowiska, mającego zresztą długą tradycję [2], która chyba zaczyna odżywać nie niepokojona nawet policją nie mającą śmiałości wlepić mandat za palenie śmieci.

No i jak to mawia @Bit-els, okno Overtona, te sprawy, dziś jeden stos, jutro w całej Polsce a pojutrze oprócz książek "lewusy" i "pedały" z których trzeba wypędzić diabła :]

[1] http://wyborcza.pl/7,75398,24606870,rze ... 4-L.1.duzy
[2] https://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja
In cryptography we trust

Orator
Reputacja: 945
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » wtorek, 2 kwietnia 2019, 13:56

Najpierw się pali książki, potem się pali ludzi.
Jeśli to jednorazowy incydent - spoko, nie ma co kręcić afery. Jeśli instytucja której pracownik to zrobił, nie wywala go z roboty, to już czysta autodestrukcja. Ja tam się cieszę, niech KK podąża dalej tą ścieżką to za 20 lat będzisemy tu mieli drugą Irlandię.

Weteran
Reputacja: 2824
Reputacja postu: 
2

Postautor: Harmony » wtorek, 2 kwietnia 2019, 14:07

Ale jak palili książki Trumpa, wylewali ciechana, to nie było oszołomstwa, prawda, było wszystko git ? :)
miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 13:56Najpierw się pali książki, potem się pali ludzi.
Podziel się co bierzesz, bo nie wierzę że na trzeźwo można takie coś napisać.

W Polsce nigdy nie palono na stosach.

No cóż. Radykalne katolyky palą Harrego Pottera, lewaki oburzeni. Radykalni muzułmanie palą całe kościoły z ludźmi, lewaki zachwyceni.

Oszołomstwo jest wszędzie. Czy jeden zły policjant będzie równoznaczny z tym, że każdy policjant jest zły ?

Także nie staczajcie się niżej niż już się stoczyliście.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: domator » wtorek, 2 kwietnia 2019, 14:18

Harmony pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 14:07W Polsce nigdy nie palono na stosach.
WOT?
https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/3101 ... rodow.html

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2762
Reputacja postu: 
2

Postautor: akos » wtorek, 2 kwietnia 2019, 14:36

domator pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 05:20Co mam odpisac znajomym, ktorzy do mnie pisza i pytaja o co chodzi?
Krótkie streszczenie zrobione na potrzeby osoby patrzącej na wydarzenia z dystansu, geograficznego i kulturowego.

W XXI wieku, epoce wysyłania łazików badawczych na Marsa oraz sond na komety, epoce prac nad komputerami kwantowymi, sieciami neuronowymi, robotyką i sztuczną inteligencją grupka ludzi w pewnym kraju w środkowej Europie, powołując się na teksty powstałe pod koniec epoki brązu (Księga Powtórzonego Prawa) postanowiła spalić współczesne książki fantastyczno-przygodowe oraz zabawki :shock: Wyczyn ten spotkał się ze zrozumieniem hierarchów kościelnych reprezentujących największą i najbardziej wpływową instytucję religijną w tym kraju.

Brzmi to trochę śmiesznie, trochę strasznie. Niech mi ktoś teraz powie, że religia nie robi wody z mózgu...

https://natemat.pl/268565,swiatowe-medi ... -w-gdansku
In cryptography we trust

Orator
Reputacja postu: 
7

Postautor: miluu » wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:47

@Harmony
życzę Ci, żebyś się jednak kiedyś doedukował zarówno z historii jak i z j. polskiego (ze szczególnym uwzględnieniem czytania ze zrozumieniem).

Jesteś bardzo dziwnym rozmówcą. Wolałbym się mylić, ale mam wrażenie, że po prostu nie da się z Tobą dyskutować w sposób logiczny, racjonalny.
Żebyś mnie dobrze zrozumiał, nie chodzi mi o Twoje poglądy, tylko o Twoje możliwości w zakresie przekładania własnych myśli na tekst. Twój przekaz to jeden wielki chaos przeplatany emocjonalnymi docinkami rodem z podstawówki.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:59

@miluu Moją cechą szczególną jest dostosowywanie się do poziomu rozmówcy. Także nie do mnie miej pretensje ;)

Zawsze też mogłem być bardziej dosadny i bezpośredni i jeszcze lepiej sformułować swoją wypowiedź i sparafrazować Twoją:
miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 13:56Najpierw się pali książki, potem się pali ludzi.

Najpierw się wprowadza LGBT w przedszkolach, a potem ładuje się małe dzieci w dupkę.

Dopóki nie dostrzeżecie, że indoktrynacja oszołomów z LGBT jest takim samym rakiem jak indoktrynacja KK, to dyskusja z Wami będzie pozbawiona sensu i zawsze kończyć się będzie na docinkach i lekceważeniu adwersarza.

Jakoś po prawej stronie nie widzę bezkrytycznej obrony KK. Większość prawaków potrafi się z Wami zgodzić w temacie oszołomstwa Kościoła.
Z kolei w drugą stronę to już ciężko o samo-krytyczność.
;)

Orator
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:20

@Harmony
Mam wrażenie, że Ty nie rozmawiasz ze mną tylko z jakimś udającym mnie, wykoślawionym wytworem Twojej wyobraźni.
Nie wygląda to dobrze. Zachęcam, żebyś zainteresował się samym sobą. I nie mówię tego, żeby Cie obrazić, tylko poważnie coś jest na rzeczy.

Dodano po 5 minutach 18 sekundach:
a tak poza tym to EOT, bo nie jest to wątek o nas, tylko o cholernej prawackiej zarazie która czyni świat ponurym, strasznym miejscem pełnym cierpienia, zabobonów i tępoty.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:36

miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:47Wolałbym się mylić, ale mam wrażenie, że po prostu nie da się z Tobą dyskutować w sposób logiczny, racjonalny.
Przyznaj się, że po prostu jesteś tchórzem i boisz się każdego dla Ciebie zbyt męskiego przeciwnika słownego.
Nie martw się, nikt Ci tu krzywdy nie zrobi i nie spali Cię na stosie.
miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:26Mam wrażenie, że Ty nie rozmawiasz ze mną tylko z jakimś udającym mnie, wykoślawionym wytworem Twojej wyobraźni.
Rozmawiam z Tobą. Reprezentantem lewej strony. Do czego sam przyznałeś.
miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:26, bo nie jest to wątek o nas, tylko o cholernej prawackiej zarazie
Jak zauważysz. Ja próbuję i staram się prowadzić z Tobą dyskusję. Jestem otwarty na rozmowę i na Twoje poglądy, wyrażam wręcz chęć ich poznania i merytorycznej wymiany. A Ty od razu mnie szufladkujesz "A z nim nie gadam bo jest taki i taki". Takie zachowanie to dla mnie tchórzostwo i uciekanie właśnie przed dyskusją. Jestem dla Ciebie za mocnym oponentem. Szczególnie wtedy to widać, kiedy kończą Wam się merytoryczne argumenty i zaczynacie swoje prowokacje bądź odwracanie kota ogonem.
;)

Orator
Reputacja postu: 
6

Postautor: miluu » wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:52

jeszcze kończąc, wytłumaczę Ci o co chodziło z tym paleniem. Nie uważałeś na lekcjach historii to Cie uświadomię.

1933 - na terenie III Rzeszy i Austrii rozpoczyna się kampania palenia książek
1940 - zapłonął pierwszy piec krematoryjny w Auschwitz.

wspólnym mianownikiem tych zdarzeń są ludzie o podobnym światopoglądzie.

To są fakty, dlatego użyłem tej historycznej analogii. Bo tak było - najpierw paliło się książki a potem ludzi. Ludzkość już to przerabiała.

Teraz ty wskaz mi historyczne fakty, świadczące o tym, że po wprowadzeniu zaleceń WHO w życie wzrosła liczba gwatłów na nieletnich, skoro sam podałes taki przykład jako kontrargument. Swoją drogą idiotyczny i nie na temat.

Weteran
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0

Postautor: AdamM » wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:59

miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:52wspólnym mianownikiem tych zdarzeń są ludzie o podobnym światopoglądzie.

Serio?
Przeciwko nieniemieckiemu duchowi!
1. Język i literatura mają swoje korzenie w Narodzie. Obowiązkiem narodu niemieckiego jest zapewnić aby jego język i literatura były czyste i bez domieszek jako wyraz tradycji narodowej.

2. Obecnie istnieje przepaść pomiędzy literaturą i tradycją niemiecką. Ta sytuacja jest hańbiąca.

3. Jesteś odpowiedzialny za czystość języka i literatury! Twój Naród powierzył Ci obowiązek wiernego zachowania języka.

4. Naszym najniebezpieczniejszym przeciwnikiem jest Żyd oraz ten, kto mu się podporządkowuje.

5. Żyd może myśleć tylko po żydowsku. Jeżeli Żyd pisze w języku niemieckim – kłamie. Niemiec, który pisze w języku niemieckim, ale myśli nieniemiecko jest zdrajcą! Student, który mówi i pisze nieniemiecko jest dodatkowo bezmyślny i porzuca swe obowiązki.

6. Chcemy wykorzenić kłamstwa, chcemy napiętnować zdradę, chcemy instytucji dyscypliny i edukacji politycznej dla nas studentów, nie bezmyślności.

7. Chcemy uważać Żyda za „obcego” i chcemy poszanowania tradycji Narodu.

Dlatego żądamy od cenzury:
[Aby] Dzieła żydowskie publikowane były w języku hebrajskim.
Jeżeli dzieła te ukazują się w języku niemieckim, muszą zostać oznaczone jako tłumaczenia.
[Żądamy] ostrzejszych interwencji wobec nadużywania pisma niemieckiego.
[Żądamy, aby] pismo niemieckie było dostępne wyłącznie dla Niemców.
Duch nieniemiecki musi zostać wypleniony z bibliotek publicznych.
8. Żądamy od studentów niemieckich chęci i zdolności do samodzielnego rozumienia i podejmowania decyzji.

9. Żądamy od studentów niemieckich chęci i zdolności do utrzymania czystości języka niemieckiego.

10. Żądamy od studentów niemieckich chęci i zdolności do przezwyciężenia żydowskiego intelektualizmu i związanych z nim oznak liberalnego upadku ducha niemieckiego.

11. Żądamy wyboru studentów i profesorów według kryterium zapewnienia bezpieczeństwa myślenia w duchu niemieckim.

12. Żądamy by niemieckie uniwersytety były ostoją niemieckiej tradycji narodowej i miejscem walki siły ducha niemieckiego.

Niemiecki Związek Studentów.
BTW, dyskusja na tym forum strasznie obniżyła poziom przez ostatnich kilka lat. miluu nie piję tutaj do Ciebie. Moja ogólna refleksja. Forum czytam z doskoku i ostatnio bardzo rzadko. Ale za każdym razem coraz mniej ochoty mam żeby tu wracać. Wartościowych tematów jest coraz mniej.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 2 kwietnia 2019, 17:03

@miluu KK i Niemcy zawsze były rakiem drenującym Europę. Kościół palił pogańskie dzieła od początku, kiedy tylko przybył na nasze tereny. I też między innymi z tego powodu go nienawidzę, bo niszczyli naszą tożsamość, kulturę i tradycję, po części przeinaczając ją w swoje żydowskie święta.
miluu pisze: wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:52Teraz ty wskaz mi historyczne fakty, świadczące o tym, że po wprowadzeniu zaleceń WHO w życie wzrosła liczba gwatłów na nieletnich, skoro sam podałes taki przykład jako kontrargument. Swoją drogą idiotyczny i nie na temat.
O historyczne to będzie cieżko, bo WHO nie ma za długiej historii, tak samo jak ruchy LGBT. Poza tym ten przykład to nie był kontrargument, tylko parafraza. Taka mała prowokacyjka :)

Pozdro, uciekam, bo mnie gonią z pracy, wieczorem jeszcze tu wpadnę :)
;)

Wróć do „Hyde-Park”