Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 344
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: baggins » środa, 24 kwietnia 2019, 14:01

miluu pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 12:16Jeśli jest złe to pierdolić taką tradycję
co złego jest w zlaniu kijami/spaleniu/powieszeniu kukły zdrajcy? samo dobro i przykład dla potencjalnych chętnych :P
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Reputacja: 560
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » środa, 24 kwietnia 2019, 14:47

baggins pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 14:01co złego jest w zlaniu kijami/spaleniu/powieszeniu kukły zdrajcy? samo dobro i przykład dla potencjalnych chętnych
Jest wiele złego, ale dla Ciebie, jak mniemam katolika, mam taką pierwsza z brzegu złą rzecz. Apoteoza przemocy, która sama w sobie jest zaprzeczeniem chrześcijańskich wartości. Miłujcie waszych nieprzyjaciół - Mt 5, 38-48.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: baggins » środa, 24 kwietnia 2019, 15:08

@miluu rodzic z miłości opieprza dziecko, karę mu daje, a czasem nawet i klapsa da jak to wbiegnie na cienki lód na rzece, stosuje tym samym przemoc w imię miłości.... przemyśl to bo zdaje mi się, że płytko traktujesz cytat o którym wiele papieru zapisano
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Reputacja: 560
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » środa, 24 kwietnia 2019, 15:14

baggins pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 15:08@miluu rodzic z miłości opieprza dziecko, karę mu daje, a czasem nawet i klapsa da jak to wbiegnie na cienki lód na rzece, stosuje tym samym przemoc w imię miłości.... przemyśl to bo zdaje mi się, że płytko traktujesz cytat o którym wiele papieru zapisano
Łobuz kocha najbardziej? Chyba Ty, bo ja nie.

Weteran
Reputacja: 1757
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » środa, 24 kwietnia 2019, 15:16

miluu pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 15:14Łobuz kocha najbardziej? Chyba Ty, bo ja nie.
Lewak kocha mocniej. Wszystkich innych :)
The truth will set You free

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: baggins » środa, 24 kwietnia 2019, 15:23

miluu pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 15:14 Łobuz kocha najbardziej? Chyba Ty, bo ja nie.
przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem?... jakimkolwiek???
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1513
Reputacja postu: 
8

Postautor: domator » środa, 24 kwietnia 2019, 16:08

paszport.JPG
.
https://www.newsweek.pl/polska/minister ... to/gr2e23s
"Znać w tej koncepcji też zapowiedź świętej Faustyny, której rzekł Jezus: „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje”.
Według niego: „idea reewangelizacji Europy” może być realizowana przez rodaków, niosących „ogień wiary”. To zadanie dla Kościoła i państwa, bo przecież „młodzi obywatele, którzy wybiorą się na emigracyjną tułaczkę” zabiorą za sobą „i polskość”."
.
I mozna by sie z tego posmiac gdyby nie to ze on to na powaznie pisal. A zajmuje calkiem eksponowane stanowisko w strukturach - ranga ministra.
To prawacka zaraza, ktora toczy swiat.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » środa, 24 kwietnia 2019, 16:25

@domator Mogłeś dodać chociaż końcówkę
Swoje przemyślenia w zakresie migracji i dokumentu na drogę profesor Krzysztof Maria Szczerski, jeden z najważniejszych intelektualistów „dobrej zmiany” w kwestiach polityki europejskiej, i szef gabinetu prezydenta RP, zawarł w opasłym tomie „Utopia europejska. Kryzys integracji i polska inicjatywa naprawy”, wydanym w 2017 roku przez wydawnictwo „Biały Kruk”.
Bez tej adnotacji, można pomyśleć, że te durne piśdzielce coś takiego przygotowują, jak tytuł szczuja lisweeka sugeruje. Także to nie jego propozycja, a przemyślenia, jakie sobie zawarł w książce. Nikt tego w życie nie zamierza wprowadzić, a sam news jest sprzed dwóch lat - także odgrzewamy kotleta, by wywołać negatywne emocje. Można się rozejść.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1513
Reputacja postu: 
4

Postautor: domator » środa, 24 kwietnia 2019, 16:29

@Harmony Ja nie napisalem ze to propozycja. Newsweek tez nie. Ale jesli w czyims chorym umysle w ogole zrodzil sie taki pomysl tto warto wiedziec kim ta osoba jest. A niestety nie jest cieciem w podstawowce tylko ministrem.
BTW: material nie jest newsweekowy - mozna go znalezc w kazdym medium dzisiaj. W wp tez:
https://wiadomosci.wp.pl/katolicki-pasz ... 430767233a
Ostatnio zmieniony środa, 24 kwietnia 2019, 16:30 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3059
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 24 kwietnia 2019, 16:30

Taki mentalny i religijny beton ma budować potęgę Polski :D Śmiech na sali :D Ale po miesięcznicach smoleńskich to w tym kraju można się wszystkiego spodziewać(wielomiesięczne programowanie i indokrynowanie wyborców pod płaszczykiem katolicyzmu robi swoje i odciska trwałe piętno na umysłach) :D Ja nie mam złudzeń, jeszcze chyba jedno pokolenie musi wymrzeć, być może dwa :D
Ostatnio zmieniony środa, 24 kwietnia 2019, 16:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » środa, 24 kwietnia 2019, 16:40

@domator Ty nie napisałeś, pełna zgoda, szacunek i naprawdę nie mam do Ciebie pretensji o to. Natomiast i WP i Lisweek nie popisali się autentycznością, swoimi tytułami sugerując, jakoby takie coś miało nastąpić. Dopiero po kliknięciu w tekst można zrozumieć o co chodzi. Ale jak ktoś (większość) czyta tylko nagłówki, to potem chodzą ludzie zmanipulowani. Chociaż WP jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo napisał "zaskakujący pomysł", z kolei Lisweek sugeruje że to propozycja ministra. Czyli jakby nie patrzeć manipulacja w postaci wyciągania jakiś bzdur sprzed dwóch lat i zwinnego przeinaczania faktów. Skrzętna manipulacja jak zresztą inne, nastawiająca do nienawiści wobec katolików, na których większość z Was bazuje swoje poglądy.
Katolicki paszport dla Polaka. Prezydencki minister zaskakuje pomysłem
Minister Krzysztof Szczerski proponuje wystawianie Polakom katolickich paszportów. To nie żart
Pomysł jest faktycznie idiotyczny. Ale przedstawienie tego w taki sposób, jakby rząd planował takie rozwiązanie to nic tylko jątrzenie społeczeństwa przeciwko sobie. I usprawiedliwianie takiego jątrzenia.

Rozumiem takie tytuły, gdyby rząd szykował nową ustawę odnośnie takich paszportów. Wtedy pełne poparcie.

Ale ten debilizm napisał sobie minister-debil w jakiejś swojej książce i to dwa lata temu, której pewnie nikt nie przeczytał, bo to na bank pisowski chłam i nikt poważny by tego ręką nie dotknął.

Wyraził swoją opinie, a nie projekt ustawy. I to w dodatku dawno.

Tak się właśnie polaryzuje społeczeństwo i nastawia przeciwko sobie.

Weteran
Reputacja: 5742
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » czwartek, 25 kwietnia 2019, 15:55

No i sprawa homoseksualistów rozwiązana!
Obstawiam, że u nas zatwierdzą ten lek w trybie ekspresowym i ze 100% refundacją :D

Początkujący
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwor » czwartek, 25 kwietnia 2019, 23:19

prezes pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 06:51 @iwor ja wyczuwam u Ciebie skrajną manipulację, chyba za dużo telewizji.
jest faktem,że manipulacjami zajmuję się od 30 lat.. jestem ,,plastykiem,, i się z tego utrzymuję.. :oops:
i to nie jest moje ostatnie słowo!
z harcerskim pozdrowieniem
czuwaj!

Dodano po 13 minutach 11 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 24 kwietnia 2019, 16:30 Taki mentalny i religijny beton ma budować potęgę Polski :D Śmiech na sali :D Ale po miesięcznicach smoleńskich to w tym kraju można się wszystkiego spodziewać(wielomiesięczne programowanie i indokrynowanie wyborców pod płaszczykiem katolicyzmu robi swoje i odciska trwałe piętno na umysłach) :D Ja nie mam złudzeń, jeszcze chyba jedno pokolenie musi wymrzeć, być może dwa :D
oż qurfa.. :shock:
aż mi się przypomniało:
(..)Do niewątpliwie zapłodnionych intelektualnie przez marksizm należy urodzony w 1982 r. Michał Nowicki, syn wicemarszałek Sejmu Wandy Nowickiej. Jego matka jest znaną promotorką aborcji i homoseksualizmu. Sam Nowicki – absolwent historii – zasłynął opublikowanym kilka lat temu tekstem pt.: „O Katyniu inaczej”. Pół biedy, że szydził w nim z polskich oficerów którzy według niego „w godzinie próby od razu złożyli broń i zamiast się narażać w walce – woleli bezpiecznie poczekać do zakończenia wojny (…) by wyjść w ostatniej chwili na wolność w aurze bohaterów i wyzwolicieli ojczyzny”. Nowicki postanowił pójść dalej – uzasadnić okrutne ludobójstwo. „Walka klasowa to walka o interesy milionów czy miliardów ludzi na tej planecie. W obliczu szczęścia miliardów ludzi zamordowanie cara i jego rodziny w czasie wojny domowej jest faktem zupełnie bez znaczenia. W tym kontekście podobnie mało istotnym faktem był Katyń. ZSRR miał swoje problemy, które musiał rozwiązać, których nadmiar powodował, że trzeba było mieć jakieś priorytety. (...) ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tysięcy darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili” – napisał.(..)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 25 kwietnia 2019, 23:53

@iwor ciężko Cię zrozumieć, podobnie jak @amneziahaze, chociaż czasem napisze coś mądrego :D Swoją drogą jako patriota coś słabo dbasz o swój oczysty język, piszesz jak pijany :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1392
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 25 kwietnia 2019, 23:55

@anagamidev szczyt chamstwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » piątek, 26 kwietnia 2019, 00:11

@amneziahaze dlaczego? Jestem szczery :P :D

### edited: 2019-04-26 00:32 ###
@amneziahaze i znowu nie wiem o co Ci chodzi :D Ty to zawsze szukasz drugiego dna, a świat nie jest czarno biały :D
Ostatnio zmieniony piątek, 26 kwietnia 2019, 00:32 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1392
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » piątek, 26 kwietnia 2019, 00:22

@anagamidev nie jesteś szczery.
anagamidev pisze: piątek, 26 kwietnia 2019, 00:11@amneziahaze i znowu nie wiem o co Ci chodzi :D Ty to zawsze szukasz drugiego dna, a świat nie jest czarno biały :D
powiesz mi to w trumnie, ok?

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: ekonokomik » piątek, 26 kwietnia 2019, 14:30

https://www.wykop.pl/link/4920109/we-wl ... gram-slub/

"Pieniądze dostaną nowożeńcy narodowości włoskiej, którzy pobiorą się w kościele. Jest to propozycja rządzącej partii Lega."

Weteran
Reputacja postu: 
5

Postautor: ekonokomik » środa, 1 maja 2019, 08:24

I taki przykład prawackiej zarazy z cywilizowanego (podobno) kraju:
https://www.wykop.pl/link/4929825/ambas ... stynskich/

Przyznaję, że jeszcze nie weryfikowałem, ale "The Jerusalem Post" brzmi legitnie.

Orator
Reputacja: 1800
Reputacja postu: 
10

Postautor: BitBoy » niedziela, 5 maja 2019, 08:42

Pozycja która powinna zainteresować tropicieli homoseksualizmu:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4879626/ ... -watykanie

Więcej gejów znajdziecie już chyba tylko w Błękitnej Ostrydze ;)
Spoiler:

Wróć do „Hyde-Park”