Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1688
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: domator » niedziela, 21 kwietnia 2019, 16:27

prezes pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 10:52Taka mnie naszła myśl, jak ktoś się może czuć jednocześnie prawakiem i popierać Bitcoina, który ponoć powstał żeby zastąpić obecny system finansowy, który kierowany jest przez prawaków?
Pisalem o tym juz kiedys w jednym z tych politycznych watkow. Postawilem teze ze Satoshi byl lewakiem bo dal nam bitcoina bysmy mogli walczyc z istniejacym prawackim systemem bankowym. Ale do prawakow ten pomysl nie dociera :-)
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2127
Reputacja postu: 
19

Postautor: prezes » niedziela, 21 kwietnia 2019, 16:33

akos pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 15:54W Pruchniku odżywa uroczy zwyczaj znęcania się nad kukłą Judasza stylizowaną na stereotypowe przedstawienie Żyda: https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/s ... iku/644877

@akos pozostaje zadać sobie proste pytanie czy Ci ludzie są normalni? i drugie co z tych dzieci wyrośnie?

Dodano po 7 minutach 28 sekundach:
domator pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 16:27Pisalem o tym juz kiedys w jednym z tych politycznych watkow. Postawilem teze ze Satoshi byl lewakiem bo dal nam bitcoina bysmy mogli walczyc z istniejacym prawackim systemem bankowym. Ale do prawakow ten pomysl nie dociera
Ja się zastanawiam jak można być jednocześnie prawakiem i antysystemowcem przecież to czysta schizofrenia, a wiele za takich się podaje.

Za Wikipedią:
"Wartościami uznawanymi przez zwolenników prawicy za podstawowe wartości tejże ideologii są: (...) wstrzemięźliwość w reformach społeczno-gospodarczych i politycznych oraz szacunek dla tradycji i istniejącej hierarchii społecznej"

Albo chcę żeby coś się zmieniło i jestem lewakiem albo nie i jestem prawakiem. Nie ma opcji że jestem antysystemowym prawakiem, te pojęcia się wykluczają.

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
Przecież esencją prawacta są banksterzy, czy nikt tego nie dostrzega?
Kanał na YouTube - przeglądy rynku kryptowalut, analizy techniczne, poradniki
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, ranking giełd i kantorów kryptowalut
Kryptowaluty.info.pl - codzienne informacje ze świata kryptowalut. ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2162
Reputacja postu: 
0

Postautor: akos » niedziela, 21 kwietnia 2019, 17:25

@prezes

Cóż, najprawdopodobniej wyrosną z nich ludzie do których pasuje zarzut "wyssania antysemityzmu z mlekiem matki", o który się strasznie będą oburzać :)
In cryptography we trust

Weteran
Reputacja: 200
Reputacja postu: 
0

Postautor: topnetdeal » niedziela, 21 kwietnia 2019, 17:31

Nie wiem o czym dyskusja ? Czyż Jezus i jego Apostołowie (między innymi Judasz) nie byli Izraelitami (Żydami) ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
7

Postautor: akos » niedziela, 21 kwietnia 2019, 17:57

@topnetdeal

Zgadza się, dlatego tym większa jest schiza ludzi okładających kijami kukłę wystylizowaną na stereotypowy obraz Żyda a nie np. na któreś ze znanych przedstawień Judasza po prostu jak np. to:
Spoiler:
Obrazek
Przepraszam za "obrażanie uczuć religijnych" tym szamponem, ale akurat google grafika mi wypluło coś takiego :mrgreen:
In cryptography we trust

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: domator » niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:19

Dodano po 3 minutach 23 sekundach:
Przechwytywanie.jpg
LOL - to jest dopiero schiza.
@topnetdeal daje mi -14 za wrzucenie zdjecia z kosciola argumentujac ze to brak tolerancji dla katolickich wierzacych.
Macie tam zakaz fotografowania czy co?

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
O! Widze ze mamy tez prawacka cenzure na forum. Niezle, niezle....
Ktory z panow moderatorow usuwa posty? Moze chociaz slowo wyjasnienia?

Dodano po 8 minutach 44 sekundach:
prezes pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 16:43Ja się zastanawiam jak można być jednocześnie prawakiem i antysystemowcem przecież to czysta schizofrenia, a wiele za takich się podaje
"Wieksza polowa" tego forum tak uwaza niestety. Stad te idiotyczne dyskusje ze schizofrenikami. Bitcoin to wolnosc i zmiana. Dlatego jestem jego zwolennikiem i anty-prawakiem. Potrzebuje zmian. Konserwa mnie zabija.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:39 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: akos » niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:37

@domator

Mały przypierdzielnik formalny: "większa połowa" to wyrażenie sprzeczne :)
In cryptography we trust

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: domator » niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:38

@akos
Oczywiscie. To bylo specjalnie.
edit: zrobilem " "
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:39 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: akos » niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:39

Aaa spoko, nie skumałem subtelności tego żartu ;)
In cryptography we trust

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: topnetdeal » niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:44

@domator - Twoi "zwolennicy" obdarowali Cię o wiele większą ilością punktów dodatnich w tym poście, natomiast ode mnie otrzymałeś punkty minusowe, ale nie za zdjęcie, lecz za Twój komentarz pod nim. Wszystkie zachowania z symbolicznych napisów na kartonach obrażają uczucia głęboko wierzących katolików i Tobie nic do tego, a już nazywanie tego światopoglądu "prawacką zarazą" i do tego w tym czasie (Wielkanoc), jest poniżej krytyki.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: domator » niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:32

topnetdeal pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:44Wszystkie zachowania z symbolicznych napisów na kartonach obrażają uczucia głęboko wierzących katolików
Szkoda ze o pedofilii zapomnieli. Ładnie by sie kolejne pudeleczko komponowalo. A nie, czekaj. Pedofilia nie obraza uczuc gleboko wierzacych katolikow. Zapomnialem.
Opowiedz mi jak slowo "gender" obraza Twoje uczucia.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: prezes » niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:36

topnetdeal pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:44Wszystkie zachowania z symbolicznych napisów na kartonach obrażają uczucia głęboko wierzących katolików i Tobie nic do tego
Z Tobą na pewno wszystko jest OK? Przecież większość tych zachowań jest praktykowana codziennie przez głęboko wierzących katolików. To jak mogą obrażać ich uczucia skoro to sami robią?

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: topnetdeal » niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:46

@domator - nigdzie nie napisałem, że obraża moje uczucia, bo głęboko wierzącym katolikiem raczej nie jestem, ale przyznasz, że komentarz : "Kościół w Płocku, Wielkanoc 2019. Wylęgarnia..." itd. może urazić każdego obchodzącego święta Wielkanocne. PS. @prezes - przeczytaj moje wyjaśnienie i zacznij myśleć, poza tym - bez komentarza.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4526
Reputacja postu: 
0

Postautor: ergorg » niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:52

prezes pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:36głęboko wierzących katolików
Może nigdy takowych nie poznałeś. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: prezes » niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:57

@ergorg może nie ale znam trochę zachowania ludzkie. Rozumiem różnicę pomiędzy chciałbym żeby tak było, a tak jest. To jest kluczowe w tym co napisałem.

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
topnetdeal pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 19:46przeczytaj moje wyjaśnienie i zacznij myśleć
@topnetdeal jak nie napiszesz dokładnie co miałeś na myśli to nie będę próbował nawet się domyślać, sorry ale jakoś nie bawi mnie czytanie ludziom w myślach, którzy nie potrafią jasno i klarownie w sposób składny i logiczny wyrazić swoich myśli.

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
topnetdeal pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 18:44Wszystkie zachowania z symbolicznych napisów na kartonach obrażają uczucia głęboko wierzących katolików
Może ktoś ma jakiś pomysł co autor miał na myśli?

Dodano po 5 minutach 49 sekundach:
@topnetdeal nie odpowiedziałeś na moje proste pytanie, rozumiem że nie da się z Tobą konstruktywnie rozmawiać. Wyprowadź mnie z błędu jeżeli się mylę.

Wygadany
Reputacja: 609
Reputacja postu: 
4

Postautor: miluu » niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:31

Swoją drogą co to w ogóle znaczy "obraza uczuć religijnych"? Jak można obrazić czyjeś uczucia i co się kryje pod samym pojęciem "uczuć religijnych"? Co za matoł umieścił takiego babola w ustawie? Nie wiem co jest po śmierci, bo jeszcze nie umarłem. Nie wiedzą też tego kapłani i wierni bez względu na wyznawaną wiarę. Nie wiedzą, ale wierzą, że jest tak czy siak. Ja wierzę, że po śmierci nie ma nic, to jest moja religia, będąca owocem życiowych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Czy moje uczucia religijne są wciąż obrażane przez wierzących publicznie kwestionujących moją wiarę lub z niej szydzących?

Weteran
Reputacja: 2081
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:57

@miluu Wiara na tym polega, że się w coś wierzy. Gdyby były dowody na istnienie Boga, wtedy nie można by mówić o wierze, bo każdy by to wiedział, a nie wierzył.

Natomiast nie rozumiem tego rozdwojenia jaźni. Bo jeśli powiem, że homoseksualiści to pedofile albo Mahomet to pedofil, to jest to obraza uczuć religijnych bądź orientacji seksualnej. Ale już z kolei najeżdżanie na chrześcijaństwo we wszelaki sposób to nie obraza, a wolność słowa. Taka schizofrenia paranoidalna.

Obraza to obraza, nie ważne czy obrażę grubego że jest gruby, czy rurkowca, że jest pedałem. Nie może być czegoś takiego, że jednych możemy obrażać a drugich nie. Albo obrażamy wszystkich po równo albo nie obrażamy nikogo. Tu już nawet nie chodzi o kulturę osobistą jaką reprezentujemy, a o pewne cywilizowane zasady. Chyba że chcemy wrócić do średniowiecza i palić czarownice, które teraz teraz będą zakonnicami i zakonnikami oraz kościołami.
The truth will set You free

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » niedziela, 21 kwietnia 2019, 21:03

miluu pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:31Nie wiem co jest po śmierci, bo jeszcze nie umarłem. Nie wiedzą też tego kapłani i wierni bez względu na wyznawaną wiarę. Nie wiedzą, ale wierzą, że jest tak czy siak.
Harmony pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:57@miluu Wiara na tym polega, że się w coś wierzy. Gdyby były dowody na istnienie Boga, wtedy nie można by mówić o wierze, bo każdy by to wiedział, a nie wierzył.
Zaorałeś mnie.

Weteran
Reputacja: 2081
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 21 kwietnia 2019, 21:51

@miluu Naprawdę nie chciałem :mrgreen:

Ale popatrzcie jakie to ciekawe jest. Za krytykowanie Mahometa można pożegnać się z życiem, a radykalne meczety namawiają do mordowania niewiernych.
Z kolei za obrazę Żyda wyciągane są konsekwencje prawne i wiele nie trzeba żeby zostać antysemitą i być za to ukaranym. Często argumentum ad antisemitium wystarczy by zatuszować czyjeś rację i zamknąć mu buzie w imię jedynej prawdy objawionej.
Z kolei za obrazę chrześcijan nikt nikomu nic nie robi, a sami chrześcijanie uczeni są przebaczać innowiercą i obrażającym. A radykalni chrześcijanie palą... Harrego Pottera.

Taki to dziwny ten świat ;)
The truth will set You free

Wygadany
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » niedziela, 21 kwietnia 2019, 22:26

Harmony pisze: niedziela, 21 kwietnia 2019, 21:51@miluu Naprawdę nie chciałem :mrgreen:
Nie wiem co Ty chciałeś, ale zacząłeś tłumaczyć mi czym się różni wiara od wiedzy cytując moje własne słowa.
Ja napisałem że 2+2 = 4, co ty raczyłeś skontrować tłumacząc mi, że 2+2 = 4.
Dlatego odpowiedziałem sarkastycznie - "zaorałeś mnie", czego zdaje się, również nie załapałeś.

Wróć do „Hyde-Park”