Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Początkujący
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: iwory » środa, 15 maja 2019, 23:17

ale o co Ci chodzi konkretnie kolego @miluu??
jakimasz problem ?
wysłucham i pomogę.. :o

Wygadany
Reputacja: 560
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » środa, 15 maja 2019, 23:24

@iwory
Napisałem konkretnie o co mi chodzi. Czytaj mój poprzedni post do skutku, aż zrozumiesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2021
Reputacja postu: 
0

Postautor: prezes » środa, 15 maja 2019, 23:30

@miluu dla prawakow czytanie ze zrozumieniem to niestety ciezki kawalek chleba.
Kanał na YouTube - przeglądy rynku kryptowalut, analizy techniczne, poradniki
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, ranking giełd i kantorów kryptowalut
Kryptowaluty.info.pl - codzienne informacje ze świata kryptowalut. ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1392
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » środa, 15 maja 2019, 23:33

miluu pisze: środa, 15 maja 2019, 19:40 Nasi też potrafią.

Pijani księża odprawiali mszę. Jeden z nich zwymiotował na ołtarz.

Szacun.
Każdemu się może zdarzyć. Jezus też pił wino.

Dodano po 5 minutach 54 sekundach:
anagamidev pisze: wtorek, 14 maja 2019, 20:18 Wg. mnie Kościół Katolicki w Polsce już dawno upadł. Jedno, dwa pokolenia i umrze śmiercią naturalną :D
I tu jesteś w ogromnym błędzie, bo nie bierzesz pod uwagę elektoratu kościoła oraz postępu imbecylizacji. Teraz tylko pomyślisz, a już komputer podpowiada czego szukasz, tj. ma Ciebie za statystyczną większość na tej planecie.

Druga sprawa, kobiety są głupsze i liczniejsze, a socjaliści najczęściej wspierają słabość, kobiety dłużej żyją, dziedziczą majątki mężów(krwawicę), wszystko układa się w logiczną całość. a pozniej lambo do trwam od bezdomnej. Miłosierdzie się to zowie. Teraz jeszcze ulgi prorodzinne, Matka ma zawsze rację i jest tylko jedna - no i trzeba nadwyżkę zrobić w produkcji dzieci, bo nie ma komu za...ć na goldbauma i jeszcze konkurentki ze wschodu. Oj chłopie, życia nie znasz. :)

Najwięcej przechodzi z biedy do bogactwa poprzez emigrację, a to że tam przez pół wieku nie było zasad humanitarnych i ogółem gorzej, bez romantyzmu i uczuć, tylko produkcja, nadprodukcja to ciemniaki już nie zdążyli po drodze ogarnąć. Ale zawsze jest dobry socjalista, i dobry prawak sprawiedliwy i on wskrzesi prawo i sprawiedliwosc tak by kazdy menel mogl miec wiecej i dac wiecej rąk i glosow. Proste.

Dlatego warto być menelem, a najlepiej listonoszem, międzynarodówka najlepiej.

Początkujący
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » środa, 15 maja 2019, 23:48

anagamidev pisze: środa, 8 maja 2019, 03:44 @iwor ale to mnie ani ziębi, ani grzeje :D A tak to od strony artystycznej całkiem, całkiem :D Chociaż nie wiem co tutaj chciałeś wyrazić, łatwopalny Tenzin Gjaco, hmm? :D
użyłeś nazwy :Tenzin Gjaco ,zamiast powszechnej nazwy Dalajlama..
o tzw. sztuce to tutaj raczej tutaj nie podyskutujemy intelektualnie.. :cry:
jak mawiał mój znajomy z Austrii na węgierskiej wsi : schamiało nam społeczeństwo :mrgreen:
no to tak na koniec coś może bardziej przystępne .. chociaż jak kiedyś lewakom zapodałem na tzw. zachodzie to była jakaś konsternacja i cisza jak makiem zasiał.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
z harcerskim pozdrowieniem
czuwaj !
ps.
tytuł : bez tytułu (spray na kartonie z telwizora)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3061
Reputacja postu: 
5

Postautor: anagamidev » środa, 15 maja 2019, 23:59

@amneziahaze hehehe, ale Ty masz stereotypowe, zacofane i staroświeckie myślenie :D

Jeśli chcesz wolności to sam musisz zadbać o filtrację danych, które do Ciebie spływają :D Jeśli nie chce Ci się myśleć i nie umiesz odcedzić papki to jazda do Chin czy gdzieś tam tam Ci wszystko ładnie odfiltrują, żebyś myślał jak masz myśleć - "prawilnie" :D

Kobiety wcale nie są głupsze :D To jest kwestia edukacji :D Poza tym skoro kobiety muszą zajmować się dziećmi przez pół życia, to jasne, że niekoniecznie mają czas na pogłębianie wiedzy :D Zresztą skoro taki jesteś mądry to wychowaj samotnie kilkoro dzieci bez pomocy kobiety :D Zobaczymy jak Ci minka zrzednie :D Plus jeszcze będziesz musiał pracować w normalnej pracy :D Poza tym sama inteligencja, wysokie IQ i szeroka wiedza nic nie daje :D Popatrzmy np. na takiego Brauna, dobrze wyedukowany gość, niesamowicie pięknie się wypowiada, duży zasób słownictwa, a głupi jak trąba, wierzy w jakieś spiski i pierdoli takie głupoty, że aż żal :D Sam intelekt nic nie znaczy jeśli nie ma się ogłady, samokrytyki i odrobiny zdrowego rozsądku :D

Co do meneli, to oni są zarówno w kaptialiźmie jak i socjaliźmie, niektórzy ludzie mają taką mentalność, a szczególnie jak wpadną w nałóg to nic innego ich nie interesuje poza tym, żeby zapić, zapalić, zawąchać, zakłuć :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 maja 2019, 00:03 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 00:02

anagamidev pisze: środa, 15 maja 2019, 23:59@amneziahaze hehehe, ale Ty masz stereotypowe, zacofane i staroświeckie myślenie :D
przeciez zycie na kredyt stada naiwniakow, po czym napasc-kradziez i splata zapoczątkował 3krotny człowiek roku "time", z nominacją również do nagrody nobla. 4 Rzesza poszła po prostu tym samym śladem, niedaleko pada jabłko od Rzeszowa.
anagamidev pisze: środa, 15 maja 2019, 23:59Jeśli chcesz wolności to sam musisz zadbać o filtrację danych, które do Ciebie spływają :D Jeśli nie chce Ci się myśleć i nie umiesz odcedzić papki to jazda do Chin czy gdzieś tam tam Ci wszystko ładnie odfiltrują, żebyś myślał jak masz myśleć - "prawilnie" :D
no dobrze, nie musisz bredzic i wystarczy czytac ze zrozumieniem. w skrocie mialem na mysli, ze was nie ma. mam rosyjsko-żydowskie korzenie, i germanskie dalsza rodzina, takze wyraznie wskazuje ze juz dawno tego swiata juz nie ma i nie odwrocisz statystyki w sensie socjalistyczna komuna dawno zrobila demokratow w konia i teraz udają ze jest fajnie, a demografia da odpowiedz. Co lepiej znam goscia co na 5ke dzieci placi 8.800zl zasądzone alimenty miesiecznie wiec sam sie moze ogarnij co jest naprawde staroswieckie i jest porażką.
anagamidev pisze: środa, 15 maja 2019, 23:59Zresztą skoro taki jesteś mądry to wychowaj samotnie kilkoro dzieci bez pomocy kobiety :D Zobaczymy jak Ci minka zrzednie :D
dupa jasiu, wychowanie dziecka i koszta to naprawde żałosne tak myslec, dziecku nalezy sie wychowanie, mądrość życiowa to jest podstawa, niestety nie ten czas, nie tem swiat jest za pozno, a Ty sie oszukujesz.

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 15 maja 2019, 23:59Poza tym sama inteligencja, wysokie IQ i szeroka wiedza nic nie daje :D
no wlasnie, w tym swiecie juz nic nie daje, zobacz jak malo kumasz, raz sobie przeczysz, raz sobie potwierdzasz to co pisze, choc niby sie nie zgadzasz. tacy sa dzisiejsi ludzie w europie. zgubieni.

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 15 maja 2019, 23:59Co do meneli, to oni są zarówno w kaptialiźmie jak i socjaliźmie, niektórzy ludzie mają taką mentalność, a szczególnie jak wpadną w nałóg to nic innego ich nie interesuje poza tym, żeby zapić, zapalić, zawąchać, zakłuć :D
i mają najwyzsze rodziny a w glupich spoleczenstwach zdegenerowanych etycznie - "pomoc" od uczciwie pracujących kawalerow w firmach. bo wiadomo albo dzieci albo biznes. no przykre dno. ale takie zycie.

Wygadany
Reputacja: 560
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » czwartek, 16 maja 2019, 00:20

@amneziahaze
Pijesz? Bo nie wierzę że na trzeźwo takie "złote myśli" Ci przychodzą do głowy... Złorzeczysz jak jakiś zgorzkniały dziad, który przegrał swoje życie i szuka tego przyczyn wszędzie tylko nie w sobie. Uspokój się, bo umrzesz marudząc.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 00:24

@amneziahaze ulegasz błędom poznawczym, świat cały czas idzie do przodu :D To, że nagle dowiadujesz się, że tyle idiotów jest na świecie to tylko dlatego, że masz szeroki dostęp do myśli wielu ludzi za pośrednictwem Internetu :D Te wszystkie odchyły były od zarania dziejów, ale nie było takiego przeplywu informacji, żyłeś w błogiej nieświadomości, a teraz jak dowiadujesz się pewnych rzeczy to projektujesz to na całe społeczeństwo :D Bullshit :D Ludzie jako masa są coraz mądrzejsi, coraz lepiej wyedukowani :D
amneziahaze pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:07no dobrze, tylko nie musisz bredzic i wystarczy czytac ze zrozumieniem. w skrocie mialem na mysli, ze was juz nie ma. ja mam rosyjsko-żydowskie korzenie, i germanskie dalsza rodzina, takze wyraznie wskazuje ze juz dawno tego swiata juz nie ma i nie odwrocisz statystyki w sensie socjalistyczna komuna dawno zrobila demokratow w konia i teraz udają ze jest fajnie, a demografia da odpowiedz. Co lepiej znam goscia co na 5ke dzieci placi 8.800zl miesiecznie wiec sam sie moze ogarnij co jest naprawde staroswieckie i jest porażką.
No tak nas nie ma. I nie ma dla nas ratunku :D Nic tylko się utopić :D Niekótrzy w ogóle nie zastanawiają się nad takimi rzeczami, interesują się własnym życiem, jakoś przeżywają go do później starości i umierają szczęśliwi :D Świat to jeden wielki wolny rynek idei i różnych systemów :D Nie ma idealnego systemu my cały czas go odkrywamy, ulepszamy, przekształcamy :D Na pewno historia się jeszcze nie skończyła :D Ale nigdy wcześniej ludzie nie mieli tylu możliwości i swobód jak teraz :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 00:31

Te bajki i langusty z palmą i pieprzniete katoliczki co nie mają co w zyciu robic tylko wspierac chemtrailsy i przewalac pieniadze zamiast gromadzic na dzieci nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że AMEYKA ŁACIŃSKA to ŚMIERĆ - MORDERSTWA - KATOLICYZM.

Te same stare babcie i lambo rydzyk taki rebus. Z pieniędzy górników biznesmenów i lat ciezkiej tyry.

Co ty mi agadminew bajki chcesz opowiadac. szanuje twoje zdanie, ale to ja jestem prawdziwym księdzem. Nawet nie, ja jestem prorokiem, co ginie właśnie na krzyżu. Kiedyś zakumasz. O ile nie zginiesz w demencji starczej albo nie dostaniesz alzheimera tudziez schizofrenii. Bóg zapłać.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
miluu pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:20Złorzeczysz jak jakiś zgorzkniały dziad, który przegrał swoje życie i szuka tego przyczyn wszędzie tylko nie w sobie. Uspokój się, bo umrzesz marudząc.
Najpierw zdycha chomik, później rybki akwariowe, później kot, pies, umiera prababcia, babcia, mama, tata a pozniej umierasz ty, o ile sam sie nie unicestwisz. Zostałeś oszukany przez świat. Nie miałeś wpływu na narodziny, nie masz wpływu na śmierć, i jeszcze cię okradną albo zamkną. Okradli Cię, wykorzystali i umrzesz na demencję starczą, gdzie miłosierny pakistanczyk sie zaopiekuje za 50zł dniowka, bo rodzina nie ma czasu, kariera, dzieci, kredyty. Super jest.

nie jest wazne czy pije czy nie. wazne jest czy mam rację.

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:24@amneziahaze ulegasz błędom poznawczym, świat cały czas idzie do przodu :D To, że nagle dowiadujesz się, że tyle idiotów jest na świecie to tylko dlatego, że masz szeroki dostęp do myśli wielu ludzi za pośrednictwem Internetu :D
zaraz ci udowodnię. czekaj musze znalezc plik

Dodano po 6 minutach 4 sekundach:
https://www.sendspace.com/file/mqgf7l

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 00:44

@amneziahaze bo widzisz, większość ludzi boi się myśleć samodzielnie, potrzebują przewodnika, jakiegoś bożka, do którego będą się modlić i uciekać myślami przed brutalną rzeczywistością. A rzeczywistość wcale nie jest taka brutalna, jest taka jaka jest, czasem przyjemna, czasem nieprzyjemna :D To trudy życiowe i wysiłek kształtują charakter, jakby wszystko było takie idealne, to byłbyś zblanowany i też w sumie pewnie narzekałbyś, że tylko śmierć i zniszczenie :D Dziwnym trafem to ameryka łacińska wyznacza trendy i reszta globu to kopiuje :D W ogóle zauważyłem, że dużo ludzi takich jak Ty widzi wszystko jako jeden moment, jedno wydarzenie, a nie potrafi zuważyć całego procesu, całego łańcucha przychynowo-skutkowego, dylatacji, fluktuacji, zakrzywień :D No jeśli świat się stoczy, to później będzie miał z czego się wzbić w górę :D Jeśli lewacy zmierzają rychło ku upadkowi, to po co cokolwiek robić, niech świat się oczyści z nich, a zostaną tylko prawilni prawakowie i odbudują świat, idealny, nieskazitelny na gruncie KK, który uzurpuje sobie prawo do zbawienia dusz :D O ile istenieje dusza i o ile trzeba kogoś zbawiać :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 maja 2019, 00:46 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 00:46

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
4

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 00:48

@amneziahaze trolololo :D W dupie Ci się przewraca i tyle :D

@iwory sorry, że pomyliłem nazwę, a i nie wiadomo, który dalailama jest prawdziwy :D Zresztą ja jestem antyklerykałem, uważam, że prawda jest powszechna i dostępna dla każdego, a jakiś kult przewodników duchowych i nauczycieli jaśnie oświeconych uważam za bałwochwalstwo, bo to zwalnia z samodzielnego myślenia :D Ale jak ktoś chce być owcą to spoko :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 00:59

anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:44Jeśli lewacy zmierzają rychło ku upadkowi, to po co cokolwiek robić, niech świat się oczyści z nich, a zostaną tylko prawilni prawakowie i odbudują świat, idealny, nieskazitelny na gruncie KK, który uzurpuje sobie prawo do zbawienia dusz :D
Najgorsze jest to, że w internecie trzeba wszystko tłumaczyć mądrzejszym od siebie. Kiedyś internet służył do żartów, rozrywki, dziś ciągle trzeba tłumaczyć mądrzejszym, że może jednak nie są tacy mądrzy jak im się wydaje. Sprawdź sobie statystyki demograficzne na świecie. Tego świata nie odbudujesz. Sprawdź sobie średnią wieku elektoratu KK i przede wszystkim płeć - dom miłosierdzia. Sprawdź sobie ilość rozwodów, umierających dzieci w Indiach, znieczulicę w Azji, wysokość datków na kościół w Polsce, dzietność, jezu człowieku wyłącz YT, wyłącz FORUM, zacznij czytać ksiązki, sprawdzać tabelki, statystykę, przecież to jest dramat.

jedź rowerem na biwak na dziko a jak cie nie stac to sprobuj chociaz samolotem.

I nie przeczę, że stajemy się jako cywilizacja coraz bardziej dostosowani=mądrzejsi? Napisalem że to świat białego człowieka, dokladnie te obszary to swietne terytoria dla moich dzieci i ibrahima, ale nie jestesmy pewni czy smidt czy kowalki po tylu latach pracy zasluzyli zeby miec tu jakiekolwiek prawa, jak nie kumasz tego żartu uchodzcy w EU ktos wkleil niedawno film.
anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:44 Dziwnym trafem to ameryka łacińska wyznacza trendy i reszta globu to kopiuje :D
Tutaj to już po prostu odlot intelektualny, ale nie powiem lubię też przewalać swoje życie na nic nie warte dyskusje.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:48@iwory sorry, że pomyliłem nazwę, a i nie wiadomo, który dalailama jest prawdziwy :D Zresztą ja jestem antyklerykałem, uważam, że prawda jest powszechna i dostępna dla każdego, a jakiś kult przewodników duchowych i nauczycieli jaśnie oświeconych uważam za bałwochwalstwo, bo to zwalnia z samodzielnego myślenia :D Ale jak ktoś chce być owcą to spoko :D
bla bla kwa kwa wlasnie bomba spadła na wioskę syryjską. Zabiła rodzinę i niewinne dzieci. Popiszmy o sobie więcej, swoich przekonaniach, po czym obrzućmy się błotem, tj. ci mądrzejsi niech cisną z tych głupszych, że przeciez mojsza jest racja.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 01:10

@amneziahaze taki jest świat, dzisiaj jesteś, jutro Cię nie ma, ale skoro czas nagli, to w Twojej gestii jest jak najszybciej dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi :D Ale nie Ty wolisz narzekać, tworzyć jakieś problemy z dupy i pozwalasz swoim myślom prowadzić Cię na manowce, gdzie nic poza pomieszaniem i poplątaniem nie znajdziesz, stając się takim lelum polelum :D W jednym masz rację, nie kumam Cię kompletnie :D Dziwne, żeś się uchował jeszcze :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 01:13

anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 01:10to w Twojej gestii jest jak najszybciej dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi :D
Dobrze w takim razie oświeć mnie, o co może chodzić w świecie i egzystencji człowieka dawno podbitego przez produkcję cywilizacji i towarów z Azji.
Spoiler:
Obrazek
Po czym palnął sobie w łeb.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2176
Reputacja postu: 
2

Postautor: vjankuv » czwartek, 16 maja 2019, 01:23

miluu pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:20@amneziahaze
Pijesz?

Zwariowałeś? Nigdy będąc na koksie.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 01:32

@amneziahaze duża moc, to duża odpowiedzialność :D Ja Ci wskzuję na Księżyc, a Ty patrzysz na palec :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2176
Reputacja postu: 
3

Postautor: vjankuv » czwartek, 16 maja 2019, 01:38

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 ... 35900.html

Zobaczcie co tu się wyrabia.
Walka z pedofilią jest obowiązkiem państwa. Natomiast walka z pedofilią w Kościele jest obowiązkiem władzy kościelnej - uważa Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta
To jest naganne co oni wyrabiają.
No brać pały i lać po łbie aż zmądrzeją i przestaną działać na korzyść kleru.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 02:23

anagamidev pisze: czwartek, 16 maja 2019, 01:32 Ja Ci wskzuję na Księżyc, a Ty patrzysz na palec :D
Od 16 roku życia patrzę tylko tam. Skończy się tak, że będę zmuszony fundować charytatywnie dzieci meneli, i tak wszystko przepadnie i nic nie będzie znaczyć w momencie mojego zejścia. Jestem Żydem. Tego się nie da naprawić.

Zobacz jakie piękne kropelki spadają z nieba, jak fajnie jest pooddychać świeżym powietrzem w środku nocy, pojechać do tesco całodobowego, zaliczyć jakiegoś mutanta. To wszystko jest. Tylko niestety lepszy jest biwak solo. Planuję biwak na dachu zbankrutowanych nieruchomości w Hiszpanii, może nawet w tym roku.

Przecież się nie oszukam, że biwak w szambie czy smród gnoju w Azji ubogaci moje doznania odnośnie tej super cywilizacji. I to jest dramat. A najgorsze to siedzieć short czy dt przy wykresach aż do trybu zombie, jezu jak ja tym ludziom współczuję. To jest gorsze od zamiatania ulic.

Dziwne tylko że Tobie się wydaje, że mi się wydaje, że wszystko jest do dupy. Owszem jest, ale dlatego tu jesteśmy, by niby nie było. Z wiekiem siano jest coraz mniej istotne, z moich obserwacji tak wynika, jakoś tego nie potrzebuje. Dla mnie ucztą kwartalną są skrzydełka bez chleba z biedronki, a tutaj zaś marnujemy tylko czas.
vjankuv pisze: czwartek, 16 maja 2019, 01:38To jest naganne co oni wyrabiają.
Ale Ty też jesteś taki jakiś nieludzki. Kto bogatemu zabroni?

No fakt, mają przechlapane, bo zmuszeni są podporządkować się tradycji, parafii, są ewidencjonowani, a mogli wybrać inaczej. Ty nie rozumiesz jaką oni muszą odczuwać presję. :ugeek:

Dodano po 56 minutach 5 sekundach:
Chcecie poznać prawdę? Ja dam Wam prawdę: Obrazek

Wróć do „Hyde-Park”