Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 876
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: shinya56 » piątek, 4 października 2019, 16:27

Nowy pomysł lewaków na walkę z klimatem "We need to eat the babies!" :shock:

Szpital psychiatryczny to mało.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
0

Postautor: pael » piątek, 4 października 2019, 21:41

Dr. Jason Fung: Financial Conflicts of Interests and the End of Evidence-Based Medicine

Dobrze, ze wszelkie badania klimatyczne sa wolne od takich problemow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: shinya56 » sobota, 5 października 2019, 15:40

"Usuń ze statystyk czarnych przestępców i raptem amerykańskie wskaźniki zabójstw zrównają się z europejskimi." - Peter Baldwin, historyk, ekspert od analizy historycznych trendów w przestępczości z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles
https://www.hoplofobia.info/wp-content/ ... a_2018.jpg

Agenci FBI i naukowcy na Uniwersytetach w USA nadal posługują się terminem ras. To chyba tyle w temacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4035
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » sobota, 5 października 2019, 15:45

BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Reputacja: 1692
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » sobota, 5 października 2019, 16:03

shinya56 pisze: sobota, 5 października 2019, 15:40Agenci FBI i naukowcy na Uniwersytetach w USA nadal posługują się terminem ras. To chyba tyle w temacie.
A co jest dziwnego w używaniu słów "czarni" lub "biali" do statystyk?

Dyskusja z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę. Ja o biologii, że obecne klasyfikacje rasowe to relikt, że teraz to tylko konstrukt społeczny, a Ty, że nadal używany jest termin rasa. No pewnie, że jest używany. Ale nie ma naukowego uzasadnienia.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: shinya56 » sobota, 5 października 2019, 16:07

@nariensi
Tam wspominają o podziale na rasy. Wyluzuj.
nariensi pisze: sobota, 5 października 2019, 16:03Dyskusja z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę.

Mam takie samo wrażenie o Tobie ;)

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » sobota, 5 października 2019, 16:12

shinya56 pisze: sobota, 5 października 2019, 16:07Mam takie samo wrażenie o Tobie
Czy to nie Ty podałeś fragment z książki, w której powoływano się na ewolucyjne różnice "rasowe" między ludźmi? I że "czarne" mózgi są w stadium płodowym niedorozwinięte? To mnie wzburzyło. Argumentowanie o wyższości lub niższości "ras" i genetycznych tego podstawach.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
1

Postautor: pael » sobota, 5 października 2019, 16:17

anagamidev pisze: sobota, 5 października 2019, 15:45
To co robia te osoby, blokujace sklep jest ponizej krytyki. Probuja uzywac 'sily' forsujac swoje zdanie. Jak sie nazywa takie zachowanie moze dokonoczyc ktos z lewej strony, im to/te slowo/slowa latwo przychodza na usta.

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
Polecam swojego poprzedniego posta raz jeszcze wszystkim fanom nauki. Jak pare dolcow zmienia spojrzenie na rzeczywistosc. Raz statyny, raz wegiel. Zalezy kto komu placi ;-)
Spoiler:
pael pisze: piątek, 4 października 2019, 21:41 Dr. Jason Fung: Financial Conflicts of Interests and the End of Evidence-Based Medicine

Dobrze, ze wszelkie badania klimatyczne sa wolne od takich problemow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: shinya56 » sobota, 5 października 2019, 16:20

@nariensi
To wrzuciłem jako informację. I tam chodziło o to, że budowa ciała ma wpływ na to. Takie badania były przeprowadzone i to są fakty. Każdy interpretuje to na swój sposób.
Nie chce mi się już o tym pisać. Poważnie. Koniec tematu.
pael pisze: sobota, 5 października 2019, 16:18To co robia te osoby, blokujace sklep jest ponizej krytyki. Probuja uzywac 'sily' forsujac swoje zdanie. Jak sie nazywa takie zachowanie moze dokonoczyc ktos z lewej strony, im to/te slowo/slowa latwo przychodza na usta.

Tak wygląda tolerancja w wykonaniu lewych.

Weteran
Reputacja: 1048
Reputacja postu: 
2

Postautor: The Real McCoin » sobota, 5 października 2019, 17:46

shinya56 pisze: piątek, 4 października 2019, 16:27 Nowy pomysł lewaków na walkę z klimatem "We need to eat the babies!" :shock:

Szpital psychiatryczny to mało.

Wygląda na to, że to Twoja prawacka koleżanka:

A protester who called for Americans to 'eat the babies' to fight climate change at AOC's town hall was revealed as a member of a pro-Trump fringe group
https://www.businessinsider.com/pro-tru ... 19-10?IR=T

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » sobota, 5 października 2019, 17:48

The Real McCoin pisze: sobota, 5 października 2019, 17:46Wygląda na to, że to Twoja prawacka koleżanka:
Wiedziałam :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: shinya56 » sobota, 5 października 2019, 18:00

The Real McCoin pisze: sobota, 5 października 2019, 17:46Wygląda na to, że to Twoja prawacka koleżanka:

Ja mam wywalone na prawą i lewą stronę. Szach mat lewaki :D
Druga sprawa nie jest potwierdzone, że ta laska jest pro Trump. Ktoś puścił taką famę.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2709
Reputacja postu: 
0

Postautor: akos » sobota, 5 października 2019, 22:24

shinya56 pisze: sobota, 5 października 2019, 18:00Druga sprawa nie jest potwierdzone, że ta laska jest pro Trump. Ktoś puścił taką famę.
Ale jest potwierdzone, że ta grupa LaRouche sama się przyznała do prowokacji nieogarku zaś dumb Trump się zgrał w czasie bredząc jakieś hejty na swoim dumb twitterze przeciwko organizatorce tego spotkania :lol: :lol:

Nie mogę przestać się śmiać z tego jak wy z siebie błaznów robicie. Przecież to z daleka pachniało jakimś dziwnym happeningiem lub prowokacją. Rzadko się widuje (o ile w ogóle) wariatów gadających głupoty, które mają też wypisane na zawczasu przygotowanych koszulkach.

Okazałeś się deklem do N-tej potęgi :D Raz - wrzucasz taki bullshit i się nim jarasz nie mając nic do powiedzenia merytorycznego w kwestii zmian klimatycznych, dwa - nie przychodzi ci do głowy najprostsza możliwość wyjaśniająca to zajście czyli ściema / prowokacja, trzy - mając już podane na tacy wyjaśnienie nadal go nie rozumiesz, cztery - bredzisz non stop coś o "lewakach", ale twierdzisz, że masz wywalone na obie strony, jednak "szach mat" znów skierowałeś tylko do "lewaków". Chyba powinno być szach mat lewaki & prawaki? Albo może po prostu "szach mat ludzie myślący, ja pozostaję w głupolandii", to by pasowało ci jako podpis :mrgreen:
In cryptography we trust

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: shinya56 » sobota, 5 października 2019, 23:59

akos pisze: sobota, 5 października 2019, 22:24Nie mogę przestać się śmiać z tego jak wy z siebie błaznów robicie.

Ten cały temat to kabaret. Lewicowe podejście do świata to jeden wielki absurd. Nawet jak to była ustawka, nie zmienia to faktu, że w innych tematach takie rzeczy są u Was na porządku dziennym.
Jeden widzi wszędzie faszystów. Drugi walczy w obronie najsłabszych, popierając przy tym aborcje. Trzeci zagłosuje na PiS, żeby tylko Narodowcy nie weszli do sejmu, choć pisze o nich, że to idioci. Czwarty widzi rasizm jak biały bije czarnego, ale odwrotnie to już nie ma problemu. To tylko cztery przykłady z tego tematu. Więcej jest takich ananasów. Was nie da się traktować poważnie. Nawet jak macie rację w jakiś sprawach to każdy Was olewa.
akos pisze: sobota, 5 października 2019, 22:24 ale twierdzisz, że masz wywalone na obie strony, jednak "szach mat" znów skierowałeś tylko do "lewaków".

Takiego poziomu absurdu jak u Was to nie widziałem jeszcze po prawej stronie. Tam też można przyczepić się do kilku spraw, ale Wy przebijacie wszystko i wszystkich.
akos pisze: sobota, 5 października 2019, 22:24nie mając nic do powiedzenia merytorycznego w kwestii zmian klimatycznych

Za to inni mają dużo więcej do powiedzenia.
W tematach klimatu się nie mieszałem. To czemu piszesz do mnie?
akos pisze: sobota, 5 października 2019, 22:24Okazałeś się deklem do N-tej potęgi

Zostałeś już kilka razy wyjaśniony przez innych to miej trochę pokory.
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 października 2019, 00:12 przez shinya56, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: akos » niedziela, 6 października 2019, 00:07

:lol: :lol:
Ty nawet nie rozumiesz biedny matołku, że to całe "lewicowe podejście do świata" to twój sofizmat. Nie znieś jajka :D
In cryptography we trust

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: shinya56 » niedziela, 6 października 2019, 00:14

akos pisze: niedziela, 6 października 2019, 00:07Ty nawet nie rozumiesz biedny matołku,
akos pisze: sobota, 5 października 2019, 22:24Okazałeś się deklem do N-tej potęgi

Mnie tym nie obraziłeś, ale jak nie macie argumentów to zaczynacie wyzywać ludzi. Regularnie to się powtarza.
Nerwy puszczają ? Mniej stresu.

Przeczytaj sobie swoje komentarze, przeanalizuj i zobacz jakie głupoty wypisujesz.
Tyle w temacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: akos » niedziela, 6 października 2019, 00:25

Jakich argumentów, po prostu mam z ciebie bekę i pewnie jeszcze nie raz będę miał okazję biorąc pod uwagę twój poziom umysłowy :lol:
In cryptography we trust

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: shinya56 » niedziela, 6 października 2019, 00:30

@akos
GOOD NIGHT LEFT SIDE

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10255
Reputacja postu: 
1

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 6 października 2019, 12:23

Takie wątki to w 90% kłótnie i strata czasu dla 90% ludzi. Korzystać może tylko te 10% (symboliczna wartość, nie dosłowna), które dyskutuje na argumenty a nie klepie swoje monologo-oświadczenia atakując wszystko co jest inne. Tylko przyjmując, że zdanie "współ-dyskutanta" jest w stanie zmienić lub wpłynąć na Twoje zdanie - i egzekwując to - można odnieść korzyść. Czasem tu zaglądam i często to, co pisze @ekonokomik brzmi dla mnie naprawdę rozsądnie. Ale nie włączam się do dyskusji, bo tu można 100 godzin stracić, a tylko kilka tych godzin coś naprawdę nam da. Ciekawe i przykre, że na forum jednak dość alternatywnie myślących ludzi zaangażowanych w mocno alternatywną tematykę crypto, tyle osób wpasowuje się w tych dyskusjach polityczno-światopoglądowych w bycie typowymi januszami czy to lewackim czy prawackimi czy innymi, nieważne.

Dodano po 2 minutach 55 sekundach:
W takich wątkach sądzę, że istnieje szansa wyższa niż wyrzucenie reszki monetą, że trafiając na dowolną, losowo wybraną stronę wątku trafimy na kłótnie/wyzywanie/silne nerwy dyskutantów. Można to udowodnić badając powiedzmy reprezentatywną próbkę takich wątków (10-20% stron), ale mi się nie chcę. :)
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » niedziela, 6 października 2019, 12:49

@Wymazywanie
A zagadnę Cię, a trudno, najwyżej nie odpowiesz nie chcąc się angażować ;)
Czy Ty też uważasz, że naukowy konsensus w sprawie zmian klimatycznych oraz odpowiedzialności za nie człowieka jest częścią globalnego lewackiego spisku? Nie chodzi mi o wdrażaną politykę. Chodzi mi jedynie o stronę naukową.

Wróć do „Hyde-Park”