Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1068
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: maxi82 » piątek, 21 czerwca 2019, 23:13

BitBoy pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 22:45I jak jej idzie?

Wyśmienicie "milordzie", wbrew twoim wywodom .:)
Dobrej nocy. Pozdro.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 200
Reputacja postu: 
0

Postautor: hassejo » sobota, 22 czerwca 2019, 01:50

maxi82 pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 21:46@hassejo Podział był jest i będzie. Jeno równowaga się sypie ostatnimi czasy
mówiąc że równowaga się sypie, wskazuje że obrałeś dany kierunek.
nie wnikam który, bo to właśnie tworzy podziały ;) a warto tego unikać :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2404
Reputacja postu: 
4

Postautor: vjankuv » sobota, 22 czerwca 2019, 15:26

maxi82 pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 16:32 Niezłe to jest, Karoń w odbiorze jest dość ciężki. Ta pani zaś, ma szansę trafić do młodzieży

Chyba jak pokaże cycki.
W jednym miejscu krytykuje teksty u kogoś takie jak "powszechnie znane fakty", a w innym miejscu sama mówi "wielu naukowców sugeruje co innego".

Nie oglądałem 100%, przewijalem co chwilę. "Każdy wspiera LGBT" :D "LGBT jest faworyzowane", "globalną kontrolę przejmuje lobby LGBT", "mniejszość staje się na tyle silne aby Was sterroryzować" :D "lobby LGBT dostaje tyle finansów, tyle środków". Wg niej białe osoby są dyskryminowane :D, śmieszne jak w sumie większość jej wypowiedzi, ale mimo że brzmi zabawanie to ciut prawdy ma.Tylko, że akurat to nie ma wiele wspólnego z lobby LGBT, a raczej z walką z rasizmem, która mogła pójść delikatnie za daleko. No ale Twoja bohaterka z pewnością siebie wie, że to LGBT ściąga świat na dno i to ich wina :D

Są momenty, że mówi nawet spoko, bo porusza coś istotnego, ale całość przypomina mi audycje w radio Maryja. Ton wypowiedzi, rodzaj argumentów i grupa docelowa.

"Chciałam powiedzieć prawdę", "jedno jest pewne, dobrze nie będzie" :D Straszenie apokalipsa żywcem wyjęte z audycji toruńskich.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Orator
Reputacja: 2040
Reputacja postu: 
25

Postautor: BitBoy » sobota, 22 czerwca 2019, 20:39

vjankuv pisze: sobota, 22 czerwca 2019, 15:26całość przypomina mi audycje w radio Maryja.

Albo retorykę stosowaną w TV Trwam. Zresztą w tym wątku serwowane w podobny sposób.

Dodano po 2 godzinach 21 minutach 46 sekundach:
maxi82 pisze: sobota, 22 czerwca 2019, 21:57wio do Karonia po definicję
Karonia - specjalistę od kultury, już przerabialiśmy. Rzetelność jego opracowań chyba też. No chyba że został jeszcze jako specjalista od zmian klimatu, bo o tym też się wypowiada. Choć jak sam przyznaje, w tej kwestii też kwalifikacji nie posiada:

No ale kliknął mi się dziś jeszcze drugi ekspert od klimatu - Michalkiewicz.

Trzeba przyznać - autorytety prawicowe mają wybitnie szerokie kompetencje. Od kultury, przez biologię aż po zmiany klimatyczne. Ludzie renesansu :)
Masz jakieś własne opinie i przemyślenia poza tym co zapodają ci Karonie czy szkoła nawigatorów? Odczuwasz czasem potrzebę ustalenia jaki jest stan faktyczny? Czy tylko łykanie w koło tego, co podsyca już posiadane fobie i uprzedzenia? Rozumiem że jest komfortowo otaczać się bańką ideologiczną. Mi też YT serwuje ciągle rzeczy pod kątem wcześniej oglądanych materiałów. Ale szkoda by to zabiło zupełnie ciekawość względem tego jak się rzeczy mają w innej lub szerszej perspektywie. Nie czujesz się chwilami jak bezwolny dron, który automatycznie wykonuje w koło tą samą czynność "kopiuj/wklej" z linkami o czerwonych i pedałach? Poniekąd wszyscy jesteśmy takimi automatami, ale Twój soft wydaje się szczególnie uproszczony. Może warto zmienić programistę na takiego co pozwoli na więcej swobody w pozyskiwaniu danych i zwiększy zakres wykonywanych operacji?

Weteran
Reputacja: 1374
Reputacja postu: 
12

Postautor: nariensi » niedziela, 23 czerwca 2019, 09:21

Pod ostatnim filmikiem wrzuconym przez BitBoy'a są takie dwa komentarze -

"Ja się osobiście NIE dziwię ludziom, którzy zaprzeczają globalnemu ociepleniu. Sama dopiero na studiach zaznałam tego czym jest nauka, jak się ją "robi" i poznałam kilkanaście powodów, dla których branie rzeczy "na chłopski rozum" albo "na zdrowy rozsądek" jest tylko pozornie sensowne. Czy to wina pana Kowalskiego albo pani Goździkowej, że w szkole nie ma nic na temat tego, skąd się bierze nauka? Ludzie nie lubią się czuć głupi, a jak nie wiedzą, skąd brać wiedzę to sami sobie tę wiedzę stworzą. A im dłużej coś uważają - tym mniej chcą się z tym potem rozstać."

"Zamiast religii powinien byc przedmiot,, metodologia naukowa" "

Boli mnie traktowanie przedmiotów przyrodniczych w naszej edukacji.

Orator
Reputacja: 2040
Reputacja postu: 
8

Postautor: BitBoy » niedziela, 23 czerwca 2019, 14:59

nariensi pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 09:21Boli mnie traktowanie przedmiotów przyrodniczych w naszej edukacji.

Prócz tego powinny być jakieś zajęcia o tym jak i skąd pozyskiwać informacje. Jak myśleć krytycznie i oddzielać ziarno o plew. Dawniej była szkoła, biblioteka i może ze dwa programy naukowe w TV. Cały tydzień czekało się na Sondę. Do dziś jestem podjarany jak widzę tą czołówkę:
Spoiler:
W tamtej epoce, by prowadzić takie audycje jak Sonda czy Laboratorium, należało mieć pewne kwalifikacje i trzymać poziom. Zaś dzisiaj mamy internet i każdy płaskoziemca może utworzyć swój kanał, który młodzi ludzie będą uważać za "źródło". Do tego dochodzą różnej maści fanatycy, którzy codziennie muszą zaserwować dawkę strachu przed urojonymi zagrożeniami, mającymi zgładzić "cywilizację białego człowieka". A tutejsze ćpuny, roztrzęsionymi rękami łapią nową dawkę by sobie wstrzyknąć i podać dalej na forum. Celebryci zastępują specjalistów. W dyskusjach (także tutejszych) zamiast linku do książki autora z dorobkiem naukowym, dostaniemy link do video z Pudzianem, Różalem, Dodą, Korwina, Cejrowskiego, Michalkiewicza czy Mariana Kowalskiego. Wszak to są uznane nazwiska w psychologii, biologii, medycynie, fizyce, nauce o klimacie. Lada chwila Cejrowski będzie komentował w TV odkrycie nowej cząstki elementarnej w CERN i przeprowadzi "wywód naukowy" który powiąże ją z marksizmem. Jeśli tacy "specjaliści" zapraszani do studia mają kształtować nowe pokolenie, to rzeczywiście czeka nas koniec cywilizacji. Tyle że nie pogrążą nas pedały a dyletanci.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » niedziela, 23 czerwca 2019, 15:36

Początkujący
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0

Postautor: PLPL » niedziela, 23 czerwca 2019, 17:17

Mnóstwo narzekań na system którego stanu sami jesteście winni i wspieracie go każdego dnia.

Weteran
Reputacja: 1374
Reputacja postu: 
1

Postautor: nariensi » niedziela, 23 czerwca 2019, 18:44

BitBoy pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 14:59Cały tydzień czekało się na Sondę. Do dziś jestem podjarany jak widzę tą czołówkę
Oj tak, ja też! :D
Z całą Twoją wypowiedzą zgadzam się całkowicie.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » niedziela, 23 czerwca 2019, 19:12

Początkujący
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 21:09

vjankuv pisze: sobota, 22 czerwca 2019, 15:26
maxi82 pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 16:32 Niezłe to jest, Karoń w odbiorze jest dość ciężki. Ta pani zaś, ma szansę trafić do młodzieży

Chyba jak pokaże cycki.
W jednym miejscu krytykuje teksty u kogoś takie jak "powszechnie znane fakty", a w innym miejscu sama mówi "wielu naukowców sugeruje co innego".

Nie oglądałem 100%, przewijalem co chwilę. "Każdy wspiera LGBT" :D "LGBT jest faworyzowane", "globalną kontrolę przejmuje lobby LGBT", "mniejszość staje się na tyle silne aby Was sterroryzować" :D "lobby LGBT dostaje tyle finansów, tyle środków". Wg niej białe osoby są dyskryminowane :D, śmieszne jak w sumie większość jej wypowiedzi, ale mimo że brzmi zabawanie to ciut prawdy ma.Tylko, że akurat to nie ma wiele wspólnego z lobby LGBT, a raczej z walką z rasizmem, która mogła pójść delikatnie za daleko. No ale Twoja bohaterka z pewnością siebie wie, że to LGBT ściąga świat na dno i to ich wina :D

Są momenty, że mówi nawet spoko, bo porusza coś istotnego, ale całość przypomina mi audycje w radio Maryja. Ton wypowiedzi, rodzaj argumentów i grupa docelowa.

"Chciałam powiedzieć prawdę", "jedno jest pewne, dobrze nie będzie" :D Straszenie apokalipsa żywcem wyjęte z audycji toruńskich.
no tak -ja mam kilka sklepów internetowych i jakiś tam socjal mediów z z tym związanych..(na świecie ,nie w Polsce..)
obecnie jestem bombardowany z wszystkich stron : LGBT !!!! :shock:
non stop ,teksty typu obroty Ci spadły ? a mi wzrosły ,bo zobaczyłem LGBT.. :mrgreen:
i nie pierdolą się tam w tańcu..
permanentne pranie mózgów z Orwella..

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2404
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 21:12

@iwory
Nie wywołuj mnie.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 21:29

vjankuv ..
a co to ja jestem szaman czy jakiś inny szarlatan?
ja cytowałem tylko.. :lol:
ps.
a masz coina LGBT ?
bo ja mam coina NWO (20 sztuk ,gratis dostałem.. :mrgreen: to sobie trzymam ..)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz ... C5%9Bwiata

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1537
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 25 czerwca 2019, 04:22

Duda o braku funduszy na programy wsparcia rodziny. "Jak się zabierze pieniądze złodziejom to są"https://wiadomosci.wp.pl/duda-o-braku-f ... 337596033a

Początkujący
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0

Postautor: kuba9449 » wtorek, 9 lipca 2019, 08:23

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » środa, 10 lipca 2019, 23:20

Smoła" Smoliński OSTRO u Roli: "Albo jesteś artystą albo sprzedajną kurwą"! O celebrze w RP
8-)
a mam darmową płytę to słucham w samochodzie..

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » sobota, 20 lipca 2019, 23:30

drodzy towarzysze i towarzyszki ,nauczyciele ,lewacy ..słowem wstępu :
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Lindenberg
Grzegorz Lindenberg (ur. 26 września 1955) – polski dziennikarz i socjolog. Jest jednym ze współzałożycieli "Gazety Wyborczej" :twisted:
Od 1996 do 2004 członek zarządu Fundacji Stefana Batorego w Warszawie. :!:
znawca fauny i flory eskimoskiej..
obecnie : rebeliant .. -jak mówi dziś , coś poszło nie tak .. :ugeek:
szczegóły wkrótce..,cierpliwości.. 8-)
(zarobiony jestem.. )

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: maxi82 » wtorek, 23 lipca 2019, 08:25

:mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Reputacja: 2117
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 23 lipca 2019, 23:26

Holandia, przedstawienie dla dzieci:

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20180928_03792171

Wróć do „Hyde-Park”